Benim Tatlı Yalanım Rüyalar Gerçek Mi Olacak Yalanlar Son Mu Bulacak Şarkısı Kim Söylüyor

Benim Tatlı Yalanım Rüyalar Gerçek Mi Olacak Yalanlar Son Mu Bulacak Şarkısı Kim Söylüyor? Benim Tatlı Yalanım dizisi 13 Haziran perşembe akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Benim Tatlı Yalanım dizisi yayınlanmaya başlamadan dizinin şarkısı çok beğenildi. Tanıtım fragmanında yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisine özel yapılan şarkıyı kim söylüyor? Benim Tatlı Yalanım dizisi şarkısı sözleri neler konumuzun devamında sizlerle…

Benim Tatlı Yalanım Rüyalar Gerçek Mi Olacak Şarkısı

Benim Tatlı Yalanım dizisi O3 Medya imzalı bir yapım olarak ekrana gelecek. Benim Tatlı Yalanım dizisi başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer paylaşıyor. Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncu kadrosunda Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu yer alıyor. Benim Tatlı Yalanım dizisi tanıtım fragmanları yayınlanmaya devam ediyor. Fragmanda dizinin genel hikayesi hakkında tüyolar veriyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri için TIKLAYIN…

Benim Tatlı Yalanım rüyalar gerçekmi olacak yalanlar sonmu bulacak

Benim Tatlı Yalanım dizisi fragmanında baba ve kız birlikte yaşıyor. Baba kızına annesinin uzakta olduğunu söylüyor ve sürekli annesi adına ona mektuplar yazıyor. Ancak kızı sürekli annesinin gelmesini bekliyor. Bundan yola çıkılarak yayınlanacak olan dizi tatlı sahnelerle dolu olacak. Benim Tatlı Yalanım dizisinde masum görünen bir yalanın sıcacık bir aşka dönüşme hikayesi anlatılacak.

Benim Tatlı Yalanım dizisi konusu; Nejat karısı tarafından terk edilmiştir. Annesini hiç görmeyen kızı Kayra’nın üzülmemesi için ona yalanlar söyler. Ancak Kayra büyüdükçe bu yalanlar içinden çıkılmaz bir hal alır. Nejat eşinin ağzından Kayra’ya mektuplar yazmaktadır. Kayra annesinin gelmesi hayali ile yaşamaktadır. Tam köşeye sıkışmışken Suna çıkar karşısına.

benim tatlı yalanım yalanlar sonmu bulacak

Nejat Suna’dan hayatının yardımını istemektedir. Suna’nın hayatlarına girişi ile Nejat da Kayra’nın da hayatı değişir. Kayra Suna’yı annesi zanneder. Nejat’ta Suna’dan annesi gibi davranmasını ister. Böylece tatlı bir oyuna başlamış olurlar. Ancak önceleri inatla başlayan bu oyun sonraları aşka dönüşecektir.

Benim Tatlı Yalanım dizisi ilk bölümü 13 Haziran perşembe akşamı saat 20:00 da yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanım dizisine özel olarak yapılan şarkıyı kimin seslendirdiğini sizlerle dizi başlayınca paylaşacağız.

Benim Tatlı Yalanım dizisi bilgileri resimleri

Benim Tatlı Yalanım dizisi ”Rüyalar Gerçek Mi Olacak Yalanlar Son Mu Bulacak”şarkısı sözleri;

Bir melek dilek tutuyor,
Senle ben karşılaşalım diye,
Benim pek tatlı yalanım,
Ah başımıza ne çok işler açacak?

Benim Tatlı Yalanım dizisi rüyalar gerçek mi olacak

Rüyalar gerçek mi olacak,
Yalanlarım son mu bulacak,
Boşver ne derse desin herkes,
Ah bir sevsen ne olacak.

Benim Tatlı Yalanım dizisi tanıtım fragmanları çok hareketli hazırlanmış. Önceki tanıtım fragmanlarında farklı bir şarkı çalmıştı. Benim Tatlı Yalanım dizisinin önceki tanıtım fragmanında Nil Karaibrahimgil’in Hadi İnşallah şarkısı çalmıştı. Yaz sezonu dizileri genelde kıpır aşk romantik komedi tarzında hazırlanır. Yaz ruhu bunu gerektirir çünkü. Benim Tatlı Yalanım dizisi de aynı şekilde. Benim Tatlı Yalanım dizisi tanıtım fragmanlarından anlayacağımız üzere baba kızın masum hayatına Suna girince tatlı atışmalı romantik komedi tarzında bir hikaye başlıyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisi önceki tanıtım fragmanında çalan Nil Karaibrahimgil Hadi İnşallah şarkısı sözlerinin bir kısmını sizlerle aşağıda paylaşıyoruz. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nil Karaibrahimgil Hadi İnşallah şarkısının videosu ve sözleri için TIKLA…
Kalbime girse ve orada kalsa ok,
Elimi tutsa ve beni öpse şok,
Onu ilk gördüğümde dedim benim olsa aşkımız yıkılırdı,
Ama bir kız daha vardı ve onun canı buna çok sıkılırdı,
Hadi inşallah olacak olacak olacak olacak mucize olacak,
Hadi inşallah olacak olacak olacak olacak o benim olacak bak gör.

Etiketler