Benim Tatlı Yalanım Reyting Sonuçları Nasıl? Dizi İzlendi mi Erken Final mi Yapacak?

2 Yorum 734 kez izlendi

Star tv de ekrana gelen yeni yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım Reyting Sonuçları Nasıl? Benim Tatlı Yalanım adlı dizi İzlendi mi Erken Final mi Yapacak? kaç bölüm sürer izleyici yorumlarından da yola çıkarak diziyi sizler için burada derleyip güncel reyting sonuçları ile birlikte sizlere sunmaya çalışacağız. Benim Tatlı Yalanım dizisinin tanıtım fragmanları yayınlandı, dizi 13 Haziran Perşembe günü izleyici ile buluşuyor.

Benim Tatlı Yalanım Reyting SonuçlarıBenim Tatlı Yalanım dizisi perşembe haftalık Reytingleri

Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm 18 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5 total oranı ile 1. sırada
Benim Tatlı Yalanım 5. Bölüm 11 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5 total oranı ile 1. sırada
Benim Tatlı Yalanım 4. Bölüm 4 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5 total oranı ile 1. sırada
Benim Tatlı Yalanım 3. Bölüm 27 Haziran 2019 Perşembe Reytingleri 4 total oranı ile 2. sırada
Benim Tatlı Yalanım 2. Bölüm 20 Haziran 2019 Perşembe Reytingleri 6 total oranı ile 2. sırada
Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm 13 Haziran 2019 Perşembe Reytingleri 4 total oranı ile 5. sırada

Benim Tatlı Yalanım 18 temmuz perşembe Reytingleri

Benim Tatlı Yalanım Reyting Sonuçları Total’de Benim Tatlı Yalanım 3.74 reytingle 5., AB’de Benim Tatlı Yalanım 4.02 reytingle 3., ABC1’de Benim Tatlı Yalanım 3.6 reytingle 5. oldu.

Benim Tatlı Yalanım dizisi izlendi mi tutuldu muBenim Tatlı Yalanım Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

13 Haziran 2019 Perşembe akşamı Star TV ekranlarında başlayacak olan Benim Tatlı Yalanım isimli dizinin reytingleri oldukça merak ediliyor. Perşembe akşamı Benim Tatlı Yalanım dizisi nasıl bir reyting alacak izlenecek mi tutulacak mı soruları en çok merak edilip sorulan sorular olurken, baş rollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in oynadığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin nasıl bir izlenme oranı alacağını ve dizinin sevilip sevilmediğini burada sizlere yazmaya güncel reytinglerini her hafta size yazmaya devam edeceğiz.

Benim Tatlı Yalanım reytingleri nasıl dizi erken final yapar mıBenim Tatlı Yalanım Reyting Sonuçları ve Yorumları DiziOyuncu.Com da

Öncelikle bu sezon Star TV dizileri oldukça iyi reytingler almaya devam etti. Her ne kadar sezon sonunda birçok dizi final yaparak Star TV’ye veda ettiyse de çarşamba günleri yayınlanan Kuzgun dizisi cumartesi günleri yayınlanan erkenci kuş dizisi ve pazar günü yayınlanan kardeş çocukları dizisi yüksek reytingler aldığı için gelecek sezonda devam etme kararı aldı. Star TV’de pazartesi günleri yayınlanan söz dizisi, perşembe günleri yayınlanan Avlu dizisi ve cuma günü ekrana gelen İstanbullu Gelin dizileri mayıs ayı sonunda final yaparak ekrana veda etti.

Birçok dizisi final yapan Star TV yeni dizilere yelken açtı ve bu dizilerden birisi Benim Tatlı Yalanım bir yaz dizisi olarak 13 Haziran 2019 Perşembe günü ekrana gelmeye başlayacak. Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu gibi oyuncuların baş rollerini oynayacağı Benim Tatlı Yalanım dizisinin renkli cıvıl cıvıl bir yaz dizisi olmasını bekliyoruz Reyting sonuçlarında Perşembe günü başka bir dizi yayınlanmayacak olmasından dolayı Benim Tatlı Yalanım dizisinin iyi reytingler alacağını düşünüyoruz.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin izlenme oranlarıBenim Tatlı Yalanım dizisinin Reytingleri Kaç Bölüm süreceğini gösterecek..

Benim Tatlı Yalanım dizisinin reytinglerde alacağı sonuçlara göre yaz boyunca devam etmesine veya yeni sezonda da kaldığı yerden sürmesine karar verecek olan Star TV eğer Benim Tatlı Yalanım dizisinin reytinglerini yeterli bulursa yeni sezonda da ekrana getirmeye devam edebilir. Geçtiğimiz yıl yaz aylarında başlayan erkenci kuş dizisi oldukça başarılı reytingler almış, bu sebeple yıl boyunca devam ederek sezonu oldukça iyi reyting sonuçları ile kapatmıştı. Benzer bir durum Benim Tatlı Yalanım dizisi içinde olur mu zamanla göreceğiz.

Yaz ayları boyunca yayınlanan dizilerde şansı yüksek olan Star TV daha önceki yıllarda da yaz ekranında getirdiği birçok Ege kökenli dizide başarıya ulaşmış ve yüksek reyting almıştı. Benim Tatlı Yalanım dizisinin izlenme oranlarına bakılarak ne kadar süreceğini zamanla sizlere tahminlerimizi belirteceğim. Ancak dizinin ilk bölümlerinde alacağı reyting oranları dizinin ömrünü az çok belli ediyor. Yüksek reytinglerde başlayan diziler genellikle uzun ömürlü olurken çok düşük reytingler alan diziler ve izleyicinin gözüne giremeyen diziler kısa sürede erken final yaparak ekrana veda ediyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisi kaç bölüm sürer reytingleri nasılBenim Tatlı Yalanım dizisi kaç bölüm devam eder?

Benim Tatlı Yalanım dizisinin Reyting sonuçlarına bakarak ne kadar devam edeceğini tahmin edebiliriz. Eğer dizi çok düşük reyting oranları ile başlarsa muhtemelen 6 ya da 7 bölümde erken final kararı alınabilir. Ancak yaz sezonunda yetişecek başka bir dizi olmadığı için genellikle diziler reytingleri düşük olsa da yaz boyunca devam ediyor. Benim Tatlı Yalanım dizisi de alacağı reyting oranlarına göre yaz boyunca devam edebilir veya yeni sezonda yüksek reytingleri sebebiyle 2. sezonuna kaldığı yerden devam edebilir. Yani dizinin kaç bölüm olacağına alacağı reyting oranları karar verecek. Umarız dizi yüksek bir reyting alır ve 2. sezonda da izlenme fırsatı verir izleyenlerine. Zaten yeni sezonda star tv de dizi çok fazla olmayacağı için Benim Tatlı Yalanım dizisinin şansı da yüksek olabilir..

Benim Tatlı Yalanım dizisi reyting sonuçlarıBenim Tatlı Yalanım Dizisi İzlendi mi Erken Final mi Yapacak?

Benim Tatlı Yalanım dizisi 13 Haziran tarihinde 1. bölümü ile star tv de ekrana gelirken Benim Tatlı Yalanım dizisi 2. bölüm 20 haziran perşembe günü yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanım dizisinin reytingleri bu iki bölümde az çok ortaya çıkacak ve dizinin geleceği için oldukça önem arzediyor. Bu iki bölümde alınan reytingler dizinin gelecek planları için çok önemli. Dizinin enerjisi yüksek ise genelde yaz boyu devam ediyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisi perşembe haftalık ReytingleriDüşükse idare ediyor ama çok çok düşükse erken final yapmak zorunda kalıyor. Benim Tatlı Yalanım dizisinin erken final yapması için ilk iki bölümde alacağı sonuçlar çok önemli. Benim Tatlı Yalanım dizisi 3. bölüm 27 haziran perşembe ve Benim Tatlı Yalanım 4. bölüm 4 Temmuz perşembe günü kaldığı yerden devam ederken 5. bölümü ile 11 Temmuz günü star tv de yayınlanacak. Bu bölüme kadar olan sonuçlar zaten dizinin geleceğini belirlemiş olacak. Biz buradan sizlere hafta hafta reyting sonuçlarını detaylıca yazmaya devam edeceğiz.

Star tv Benim Tatlı Yalanım reytingleriBenim Tatlı Yalanım dizi ile ilgili reyting sonuçlarını açıklandıkça buradan sizlere duyuracağız ve sayfamızı güncelleyerek reytingleri sizlere sunuyor olacağız. Sizler de Benim Tatlı Yalanım dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazarak diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım 6. Bölüm 18 Temmuz 2019 Perşembe Reytingleri 5 total oranı ile 1. sırada:Benim Tatlı Yalanım 18 temmuz perşembe Reytingleri

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar 😚😚😚

    Benim tatĺi yalanım dizzisini 1 ci bölümde izliyorum her perşenbe günü ekranlarda çok seviyirom kayraya ayrı senpati duyuyorum oyuncuları iyi final olmasın isterim ammam benim dizilerm çok 20 tane dizim var 3 yay dizisi geri kalanı kış mesala ben bir zamanlar çukurovayı seyr ediyordum 2 dizinin adasında kaldım ammam benim tatlı yalanımı seçdim çok seviyirum 😚😚😚😚😚

  2. Avatar Bu diziyi neyapin edin uzatin

    Bu diziyi uzatmanin yolunu bulun oyuncumu eklersiniz drammi eklersiniz yani konuyu biraz kayradan uzak tutun ask aci dram huzun katin sen anlat karadeniz aci huzun dram siddetle nereye geldi bu diziyi enaz 50 bolum gormeliyiz yonetmen yapimci senarist uzatin ya zormu konuk oyuncu bulun sevilen sima olsunki dizi tutsun kayranin dedesi ninesi gelsin sunanin babasi ile annesi barissin ama iki aile arasinda buzlar erimesin yabancı damat dizisindeki gibi biraz yapici olun simdi diziyi yüzdürme zamani su ustunde tuttunuz ama gemi yuzerse reyting alir elinizi tasin altina koyun uzatin polis karakol taksi karakterleride koyun ve tanidik olsunlar biraz goz yasi biraz dram ama sonu mutluluk olsun uc kurus fazla verin sevilen oyuncu koyun

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba