Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir? Nejat Hande’yi mi seçecek Suna’yı mı?

Perşembe akşamları Star tv de ekrana gelen Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir? Nejat Hande’yi mi seçecek Suna’yı mı? sorusu akıllara geldi. Öncelikle sevilen yaz dizisi Benim Tatlı Yalanımda Hande karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğunu ve Nejat’ın sevgilisi olan Hande’yi mi yoksa Kayra’nın annesi rolünü oynamaya çalışan Suna’yı mı seçecek bu konuda sizlere bilgiler vereceğiz.

Benim Tatlı Yalanım Hande kimdirBenim Tatlı Yalanım Hande Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım Hande rolünde oynayan güzel oyuncunun gerçek adı Gonca Sarıyıldız‘dır. Gonca Sarıyıldız oynamış olduğu hande rolüyle diziye renk katarken güzelliği ile dikkatleri çeken başarılı oyuncu dizide nasıl bir rolde oynayacak Nejat’ı elde edebilecek mi merak ediliyor. Hemen yazalım: Benim Tatlı Yalanım Hande karakterini oynayan oyuncu Nejat’ı oldukça seven ancak ona ulaşamayan bir kız rolünde oynuyor.

Benim Tatlı Yalanım Hande Suna’nın Nejat ile yakınlaşmasına hiç tahammül edemez ve Kayra ile annecilik oynayan Suna’nın kim olduğunu çözmeye çalışır. Hande oldukça zeki ve güzel bir kızdır. Hem şirkette Netaj ile çok yakın çalışmakta hemde fırsat buldukça Nejat’in evine gelmekte onu boş bırakmamaktadır. Ancak onun bu yakınlığı Suna’yı çıldırtmaktadır.

Benim Tatlı Yalanım Hande rolü Gonca SarıyıldızSuna ise Kayra’nın annesi rolünde oynamak için Nejat beyden tam 200 bin lira para istemiş ve bu işin hakkını vermek için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Ancak Suna bazı hareketleri ile Hande’yi iyice şüphelendirmiştir. Hande Suna’nın kim olduğunu araştırmaya başlar ve onun hakkında ipuçlarını bir araya getirerek onu çözmeye ve bir an önce Nejat’ten uzaklaştırmaya çalışacaktır.

Benim Tatlı Yalanım Nejat Handeyi mi Sunayı mı seçecek?Benim Tatlı Yalanım Nejat Handeyi mi Sunayı mı seçecek

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat Hande’yi mi Suna’yı mı seçecek oldukça zor bir soru gibi görünse de Hande’nin güzelliği Suna’nın ise içten ve samimi tavırları ile oldukça zor bir seçim olacaktır. Hande Sunayı çözmek için onun peşine birilerini takacak ve ondan sürekli haberdar olacaktır. Benim Tatlı Yalanım Nejat oldukça zorlanacağı bir seçim yapmak zorunda kalacak ve sonunda Suna ağır basacak. Çünkü Suna kızı Kayra’ya annelik yapmakta ve gerçek bir anneden farksız davranmaktadır. Hande ise Kayra ile arasına set çekmiş ve onu yakın davranmadığı için Kayra da onu sevmemektedir. Zaten Hande’nin asıl amacı Nejat ve onun karizmasıdır.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Nejat Handeyi mi Sunayı mı seçecekBenim Tatlı Yalanım dizisi 2. bölümden itibaren Nejat’ı sıkı takip eden Hande ile kızına annelik etmesi karşılığında evine bakıcı gibi gelen Suna arsındaki rekabet her geçen hafta artacak. Kayra da annesi rolündeki Suna’ya o kadar bağlandı ki babasını zor duruma düşürecek çok şeyler yapacak. Ama asıl soru Nejat kimi seçecek? Hande’yi mi Suna’yı mı seçecek?

Benim Tatlı Yalanım Dizisi (Hande Eymen) Gonca Sarıyıldız Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Hande karakterini canlandıran Gonca Sarıyıldız Kimdir? Gonca Sarıyıldız 1986 Ankara doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Tiyatrosunda eğitim almıştır. Müjdat Gezen Tiyatrosunda 1881 oyununda rol aldı. Sonrasında dizilerde rol almaya başladı. Gonca Sarıyıldız ilk dizi projesi 2011 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl oldu. Sonrasında rol aldığı diziler ve filmler şöyle; 2014 Diğer Yarım, 2016 Seviyor Sevmiyor, Bedel, İnadına Yaşamak dizilerinde rol aldı. Oyuncunun instagram hesabı; https://www.instagram.com/sariyildizgonca/

Hem güzelliği hemde oyunculuk yeteneği ile Benim Tatlı Yalanım dizisinde en beğenilen performanslardan birisini ortaya koyan Hande rolündeki Gonca Sarıyıldız önümüzdeki dizilerinde başrol oynayacak kapasitede olduğunu fazlasıyla gösterdi bence. Umarız Gonca Sarıyıldız Benim Tatlı Yalanım dizisinden sonra güzel bir sezon dizisinde karşımıza başrol oyuncusu olarak çıkar.  Gonca Sarıyıldız 2020-2021 sezonu dizisi nedir, Gonca Sarıyıldız Benim Tatlı yalanım dizisinden sonra hangi dizide oynayacak buraya ekleyeceğiz ilerleyen zamanda.Gonca Sarıyıldız 2020-2021 sezonu yeni dizisi ne olacak

Etiketler