Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir? Kayra’nın Annesi Nejat’ın Eski Eşi

Benim Tatlı Yalanım dizisi Aylin Kimdir? Kayra’nın Annesi Nejat’ın Eski Eşi olan oyuncunun gerçek adı bilgileri kim olduğu merak edildi. Star TV ekranlarında 13 Haziran Perşembe günü başlayan benim tatlı Yalanım dizisinde Nejat’ın eski eşi ve Kayra’nın annesi rolünde oynayan Aylin karakteri kimdir, Aylin ve Nejat niçin ayrıldı Aylin neden evi terk edip gitti gibi merak edilen sorulara burada cevap vermeye çalışacağım.

Benim Tatlı Yalanım Gerçek Aylin kim

Benim Tatlı Yalanım Gerçek Aylin kim? Kayra’nın Annesi

Nejat’ın anlattıklarına göre gerçek Aylin Kayranın annesidir ve yıllar önce sorumsuzca kızı Kayra ve eşi Nejati bırakıp gitmiştir. Ardında bıraktığı kızı Kayra annesinin yokluğunu hissetmesin diye Suna’yı bakıcı olarak ayarlayıp gerçek annesi gibi söyleyen Nejat yıllar sonra çıkıp gelen Aylin ile ilgili neler yapacak? Suna gerçek annesi olmadığını Kayra’ya nasıl söyleyecek, Nejat yeni gelen Aylin’i kızıyla tanıştırıp gerçek annesi olduğunu söyleyecek mi? Tüm bu sorular yanıt bekliyor..

Ege Kökenli Aylin Rolü ile Benim tatlı yalanım dizisinde

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin rolünde oynayan oyuncu Ege Kökenli olacak.  Ege Kökenli diziye Aylin karakteri olarak dahil olacak ve dizide Kayra ile buluşması tam bir olay olacak. Ancak Kayra’dan önce ona bakan Suna ile tanışan Aylin dizide ciddi bir yer elde edecek Peki şimdi Nejat ve Suna ne yapacak? Kızları için Nejat ve Aylin yeniden birleşecek mi yoksa Nejat Suna’dan yana mı hakkını kullanacak. Ege Kökenli bakalım Aylin rolü ile dizide sevilecek mi izleyip göreceğiz.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir

Oldukça güzel bir yaz dizisi bizi bekliyor. Benim Tatlı Yalanım dizisi perşembe akşamları herkesin ilgi ile izleyeceği güzel bir yaz dizisi görünümünde. Dizinin yeni çıkan fragmanları da dizi ile ilgili bizlere ipucu vermeye devam ediyor. Son çıkan fragmandan sonra Nejat ile Suna’nın yeni bir aşka yelken açmadan önce Nejat’ın eski eşi olarak diziye dahil olan yeni bir oyuncu hakkında sizlere bahsetmek istiyoruz.

Dizide en belirgin rollerden birisi olan Nejat’ın kızı olan Kayra anne özlemi ile babasına annesinin nerede olduğunu niçin gelmediğini sürekli sorup duruyor. Kayra annesini isterken babası da ona sürekli annesinin geleceğini tatile gittiğini ve çok yakında yeniden evinde olacağını mektuplarla yazmaya devam ediyor. Oysa mektupları gerçekte yazan babası Nejat’tır. Nejat kızı Kayra’nın anne özlemini gidermek ve ona annesini tekrardan veremeyeceği için yeni sevgilisi olan Suna ile tanıştırmak için onu bir gece ansızın eve getirmiştir.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Kayranın annesi Nejatın eşi

Annesinin geleceği günü iple çeken Kayra ise eve yeni gelen kızın annesi olduğunu düşünerek ona sarılmış Nejat ise Suna’ya durumdan bahsederek kızı Kayra’nın anne özlemini dindirmesi için kendisine yardımcı olmasını ister. Suna karakterini canlandıran Aslı Bekiroğlu dizide en önemli rollerden birisini oynuyor. Çünkü hem asi hem de sevgi dolu bir insan. Bir süre sonra Nejat’ın etkisine girer ve ona aşık olmaya başlar işte Aylin karakteri Kayra’nın gerçek annesi olsa da Suna onun yerini öyle bir doldurur ki artık gerçek annesi Aylin yerine Suna ile hayatını doldurmaya başlar.

Nejat’ın eski Eşi Aylin Neden evi terkedip gitti?

Benim tatlı Yalanım dizisinde en merak edilen sorulardan birisi de eski eşi olan Aylin karakterinin neden onu terk edip gittiğini ve nereye gittiğini merak eden izleyicilerimiz için kısaca bilgi verelim. Nejat ile Aylin birbirini severek evlenmiş olsalar zamanla bu sevgileri boşa çıkmış ancak Aylin’in evi terk etmesi ile birlikte olan Kayra’ya olmuştur. Çünkü kayrağı Aylin’in yokluğundan oldukça olumsuz etkilenmiş ve babasına sürekli annesinin ne zaman geleceğini sormaya başlamıştır. Dizi de Aylin’in yerini elbette Suna dolduracak ancak Kayra için nasıl bir anne olacak, Aylin’in yerini gerçekten doldurabilecek mi onu aratmayacak mı izleyip göreceğiz.Benim Tatlı Yalanım Aylin neden gitti terk etti

Benim tatlı Yalanım dizisi Aylin kimdir Kısa bilgileri?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin Kayra’nın annesi Nejat’ın eski eşidir. Aylin’in evi neden terk ettiği Nejat ile niçin ayrıldığı kesin olarak bilinmese de dizide Aylin karakterini canlandıran Seda Türkmen ya da Gonca Sarıyıldız ikilisinden birisi olacak. Ancak hangisinin canlandırdığını öğrenemedik. Benim Tatlı Yalanım dizisinin tüm oyuncularını burada sizler için detaylı olarak açıkladık. Tıklayın >>

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tüm Oyuncuları Burada

Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir? Kayra’nın Annesi Nejat’ın Eski Eşi olan Aylin rolünü canlandıran oyuncu ile ilgili yorumlarınız ve görüşleriniz varsa lütfen yorum kısmına yazın. İzleyicilerden gelen yorum ve görüşleri sitemizde yayınlıyoruz. İşte Benim Tatlı Yalanım dizisinin son fragmanı ve Aylin hakkında sorulan sorular..

Benim Tatlı Yalanım dizisinin son fragmanını izlediyseniz dizinin yorumlarını ve seyircilerimiz gözünden de nasıl göründüğünü sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte Benim Tatlı Yalanım dizisi hakkında fragmanı izleyen ziyaretçilerin yorumları…. Lütfen sizlerde aşağıya yazınız yorumlarınızı..

İzleyici Yorumları:
Zengin oğlan fakir kız önce yalanla başlayan sonra tutkuyla devam eden sahte ilişki ha tabi aralarına girmek isteyen şeytani planlar yapan bir kadın dizilerimiz başladıysa hoş geldin yaz..

Yaz dizisi için ideal bir konusu var yine hafif patron çalışan kokusu seziyorum ama en azından diğerlerinin tıpatıp aynısı değil yazın tutar kışa da onay alırsa güçlü senaryoyla gelmesi gerek..

Benim Tatlı Yalanım Aylin hakkında bilgiler

Bıktık ha ilk başta umursamaz kızlardan zaten bir kaç bölüm sonra sevgili olacaklarını oğlanın eski aşkının Londra’dan geleceğini biliyoruz olacak bunlar hepsi bir farklı şey yapın da gına bir uzak dursun bizden..

Ve olmazsa olmaz en yakın arkadaş gibi davranıp aslında ona aşık olan ve ona bir anne lazım derken kendini kasteden bir kızımız olmazsa olmaz değil mi?

Ege Kökenli Aylin rolünde Kayranın annesi

Not: Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin karakterini canlandıran ve Kayranın gerçek annesi rolünde diziye giriş yapan Ege Kökenli dizideki sahneleri ile beğeni topladı. Her ne kadar Kayrayı bırakıp gittiği için herkes ona kızsa da sonuçta o bir anne ve yıllar sonra da olsa kafası dank edip evladına sahip çıktı. Ege Kökenli sizce nasıl bir rol oynadı dizide? Beğendiniz mi?

Etiketler