Benim Tatlı Yalanım 8 Ağustos Suna Ben Hala Dolaşıyorum Avare Unuttun Mu Beni Şarkısı

Benim Tatlı Yalanım 8 Ağustos Suna Ben Hala Dolaşıyorum Avare Unuttun Mu Beni Şarkısı… Benim Tatlı Yalanım dizisi 8 Ağustos perşembe akşamı yeni bölümünde Suna sarhoşluğun etkisi ile kendini sahneye atıyor ve Sezen Aksu’nun Unuttun Mu Beni şarkısını seslendiriyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisi 8 ağustos perşembe akşamında Suna Hande’nin Nejat’a kendi cümleleri ile ilanı aşk etmesini sindiremez ve Nejat’a doğruyu söyleme kararı alır. Ancak bu hiçte kolay olmayacaktır. Hande Suna’nın mektubu Nejat’a vermesini engellemek için her şeyi yapar. Buna engel olamaz sonunda mektubu Nejat’a arabada verir.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Suna’nın Söylediği Şarkının Adı ve Sözleri

Ama Suna’yı da zor bir durum beklemektedir. Nejat’ın ceketinin partide kalmasından sonra Hande ceketi alır ve arabaya biner. Ceketin cebinde Suna’nın kimliğini bulur ve tüm soruların cevabını almaya başlar Hande. Hande de artık Suna’yı tehdit edecek bir koz bulmuştur.  Nejat Suna’nın verdiği mektubu okuyacak mı diye merak ederken bölüm sonunda okuduğunu görüyoruz. Ancak olamaz!! Yanlış mektup. Neden böyle bir son oldu ki. Yine Suna, Burcu ve Saniye mutsuz oldu. Hande ise elindeki koz ile yine bir plan yapacaktır.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna Nejat’ın gittiği parti de sahneye çıkıyor ve şarkısını seslendiriyor. Suna ülkemizin en güzel söz yazarı ve şarkıcısı olan Sezen Aksu’nun Unuttun mu Beni şarkısını seslendiriyor. Hande ve Nejat’ta tam konuşacakken Suna’nın sesini duyup salona giriyorlar. Suna’nın söylediği şarkının sözlerini de konumuzun devamına ekliyoruz. 

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın Söylediği Sezen Aksu Unuttun Mu Beni Şarkısı Sözleri;

Unuttun mu beni, her şeyimi?
Sildin mi bütün izlerimi?
Hiç düşmedim mi aklına?
Hiç çalmadı mı o şarkı?
O sahil, o ev, o ada
O kırlangıç da küs mü bana?
Hiç düşmedim mi aklına?
Hiç çalmadı mı o şarkı?
O sahil, o ev, o ada
O kırlangıç da küs mü bana?
Sanırdım ki aşklar ancak filmlerde böyle
Ben hâlâ dolaşıyorum avare
Hani görsen, enikonu divane
Ne yaptıysam olmadı, ne çare
Unutamadım, gitti!
Ben hâlâ dolaşıyorum avare
Hani görsen, enikonu divane
Ne yaptıysam olmadı, ne çare
Unutamadım, gitti!

Etiketler