Benim Hayatım Neden Bitti Erken Final Yaptı? İşte Nedenleri

01.12.2021
1.302

Bu içeriğimizde Benim Hayatım dizisinin neden erken final yaptığını ve final tarihini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını BVB yapım’ın üstlendiği Benim Hayatım dizisinin senaryosunu Sadettin Tolan ile Ali Buhara Mete ikilisi birlikte kaleme almaktadır. 31 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Benim Hayatım dizisinin önümüzdeki günlerde final yapacağı duyulmuştur. Bizde bu içeriğimizde Benim Hayatım dizisinin neden erken final yaptığını ve final tarihini sizlerle paylaşacağız.

Benim Hayatım Dizisi Neden Erken Final Yapıyor?

Benim Hayatım Neden Bitti Erken Final YaptıBaşrollerini Genco Özak ve Nilsu Berfin Aktaş’ın paylaştığı Benim Hayatım dizisi 31 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her Pazar Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan dizi beklenen reytingleri alamamıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiş ve Benim Hayatım dizisi Perşembe günü yayınlanmaya başlamıştır. Ancak bu gün değişikliği de dizinin reytinglerine etki etmiş ve Benim Hayatım dizisinin yapımcıları final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani, Benim Hayatım dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır.

Benim Hayatım Dizisi Final Mi Yapacak?

Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Benim Hayatım dizisi 31 Kasım 2021 tarihinden itibaren her Pazar Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. Ancak pazar günü yayınlanan Teşkilat, Yargı gibi dizilerden dolayı bir türlü beklenilen reytingleri alamayan Benim Hayatım dizisinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiştir. Bu gün değişikliği, 25 Kasım tarihinden itibaren perşembe günleri ekranlara gelen Benim Hayatım dizisinin reytinglerine etki etmemiştir. Bundan dolayı Benim Hayatım dizisi önümüzde ki günlerde final yapacaktır.

Benim Hayatım Dizisi Bitiyor Mu?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Benim Hayatım dizisi her Pazar Star TV ekranlarında yayınlanamaktaydı. Benim Hayatım dizisi totalde aldığı reytinglerle pazar gününün en az izlenen dizilerinden biri olmuştur. Bunun üzerine dizinin yapımcıları, dizinin yayın gününü Pazar gününden Perşembeye almıştır. Ancak Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kız, Bir Zamanlar Çukurova, Barbaroslar gibi başarılı dizilerden dolayı Benim Hayatım dizisinin reytinglerinde yükseliş olmamıştır. Yani Benim Hayatım dizisi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır.

Benim Hayatım Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Benim Hayatım dizisi 25 Kasım 2021 tarihinden itibaren her perşembe Star TV’de izleyici karşısına çıkmaktaydı. Total de aldığı reytinglerle reyting sıralamasında her hafta düşüş yaşayan Benim Hayatım dizisinin yapımcıları final kararı almıştır. Izleyiciler tarafından dizinin final tarihi de merak edilmiştir. Benim Hayatım dizisi Aralık ayında final yapacaktır.

Bu içeriğimizde Benim Hayatım dizisinin neden erken final yaptığını ve final tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Benim Hayatım Neden Bitti Erken Final Yaptı sizlere yazdık. Benim Hayatım Dizisi oyuncu kadrosu konumuza da bekleriz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Çetin dedi ki:

  Süper bir diziydi şoooooook birşekilde bitti.bitişini hala kabullenemiyorum .vedatta çok espiriliydi harikaydı üzüldüm şok oldum.iňşallah bu yazılarımızı yapım ekibi okursa tekrar devam ederler.kagit kalem vesenaryo onların elinde.ha şunu da söyliyeyim .internette 6 tinci bölümüne bakıyorum ,şuan okuyanlara selam olsun selamlarimla

 2. kocpinar dedi ki:

  böyle final mı olur? ilk bölümde avukat duruşmadaydı mahkemede,son bölümde ölüyor. bence yılmaz bey gibi hastanede yeniden canlansın ve devam etsin

 3. Nurgül dedi ki:

  Güzel bir diziydi. Bir çok soru cevaplanamadı. YAZIK OLDU

 4. Anonim dedi ki:

  Benim Hayatım dizisini devam etmesini istiyorum.

 5. Sevinca dedi ki:

  Dizinin n devamını istiyorum.cokda beyeniyodun ⭐⭐⭐⭐⭐⭐böyle final yapilirmi allahaskina

 6. 🤗 dedi ki:

  Dizinin devamini istiyorus,boyle finalmi yapilir

 7. Anonim dedi ki:

  Sonu olmıyan diziyi yayına koymak ve sonrada final yapmak.saçmalik diyorum yazık zavallı diyecek söz bulamıyorum. Erken pes ettiniz

 8. Hayri dedi ki:

  Güzel bir kadrosu ve konusu vardı çok iyiydi bitmemesi gerekirdi ama bitmiş yazık sacma sapan diziler 70 80 bölüm yaparken böyle güzel dizi 6 bölümde bitti bence kanal değiştirmeliydi

 9. İnci Günsal dedi ki:

  Dizinin final yaptığı belli olmadı hiç bir şey ortaya çıkmadı. Sanırım devamı çekilir. En azından bir bölüm daha çekip katilin, yasak aşkların, bebeğin babasının, Alinin sonu vs hepsinin ortaya çıkmaya gerekir bence.

 10. Erdoğan dedi ki:

  Bu dizi böyle bitemezdi…Yazık, bu kadar ilgiyle seyredenlere saygısızlık…Herşeyin açığa çıkması ile sonuçlanacak lütfen yeni bir final çekimi yapılmalı..

 11. Anonim dedi ki:

  Severek izliyordum, final yaptigina üzüldüm

 12. hakan güzel dedi ki:

  güzel diziydi , ne yani az izleniyor diye dizi bitirilir mi? Madem bitiriyorsunuz finale uygun bitirseydiniz… bu her şeyi para için yaptığınız kanıtı…. yazık

 13. Anonim dedi ki:

  Güzel diziydi bitmemeliydi madem bitirecektiniz en az bir bölüm daha çekip her şeyi açığa çıkarmalıydınız hayatımda bukadar saçma final görmedim yazık çok yazık yapımcıyım deyip gezmeyin ortalıklarda.

 14. Anonim dedi ki:

  Çok saçma bi final oldu herşey açığa çıkmadan keşke devam etseydi güzel diziydi

 15. akan akyüz dedi ki:

  benim hayatım dizisi final yaptı fakat finalden bir şey anlamadık hiç bir olay çözülmeden ali ye çarpan araba ile dizi son buldu.Bu mu sizin anlayışınız final yapıyosan doğru dürüs yapılır her şey karanlıkta kaldı.Selamlar iyi akşamlar.Acaba yeniden çekim olacakmı yani dizi devam etsin tam heyecanlı yerinde hiç bir şey açıklanmadan diziye son verildi.İnşallah yeni bölümleri çekilir.

 16. akan akyüz dedi ki:

  benim hayatım dizisi final yaptı fakat finalden bir şey anlamadık hiç bir olay çözülmeden ali ye çarpan araba ile dizi son buldu.Bu mu sizin anlayışınız final yapıyosan doğru dürüs yapılır her şey karanlıkta kaldı.Selamlar iyi akşamlar.

 17. Ayşe dedi ki:

  Böyle bir kadroyla erken bitmesi ilginç doğrusu

 18. Anonim dedi ki:

  Böyle bir kadroyla erken bitmesi ilginç doğrusu

 19. Anonim dedi ki:

  Ya böyle finalmi olur kizi ogrenmedi heves olayı da meydana çıkmadı devam etmesi gereken diziyi yarım yamalak final yaptı bu oyuncu kadrosuna yazik

 20. Hazan dedi ki:

  Ya bu ne bicim final gercekler aciga cikmadan finalmi olur ali ye araba carpti filim biti cok sacma bi final oldu

 21. NOS dedi ki:

  HARIKA BIR DIZI IDI, YAZIK OLDU..

 22. zeki dedi ki:

  gerçekten final yapılacaksa bile böyle saçma yönetmenin keyfine göre
  en azından sonuçları beli olmadan finalmi olurmuş ben süper di ama sonuç çoook saçma bitti hiç bir şey ortaya çıkmadan dizi reytinge göre snlandırmak çok saçmaaaa

 23. Anonim dedi ki:

  Keşke bu kadar erken bitmeseydi

 24. AYŞE dedi ki:

  Bu filmden süper bir final çıkardı hiç bir olay aydınlanmadı

 25. Hazal dedi ki:

  Neden bitti ya çok güzel bir diziydi çok başarılıydı çok üzüldüm bittiği için 😭😭

 26. Nurcan dedi ki:

  Bari doğru düzgün bir final hazırlasaydınız çok güzel bir diziydi severek izliyorduk baştan sağma ve izleyiciyi kale almamışsınız

 27. Anonim dedi ki:

  Bence güzel bir diziydi keşke final olmasaydı

  1. Anonim dedi ki:

   Böyle bir dizi bitmemeli