Benim Hayatım Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Benim Hayatım dizisinin oyuncu kıyafetlerini elbiselerini bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Güçlü ve geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Benim Hayatım Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler elbiseler marka model ve fiyat bilgisi ile sizlere sunulacak. Benim hayatım dizisinin başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş Hayat karakteri ile Genco Özak ise Ali rolüyle başrolde bulunuyor. Dizide Nilüfer Açıkalın, Esra Ronabar, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu, Belgin Şimşek gibi önemli oyuncular giydiği elbise ve kıyafetleri ile merak edilecek.

Benim Hayatım Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Benim Hayatım dizisi Hayat'ın giydiği kıyafetlerBenim Hayatım dizisinde Hayat’ın giydiği kıyafetler: Mont Mango marka.

Benim Hayatım Dizisi Kıyafetleri elbiseleriNilsu Berfin Aktaş’ın Hayat karakteriyle, Nilüfer Açıkalın Şaheste rolüyle, Esra Ronabar’ın Handan rolü ile, Öykü Çelik’in Meral karakteri ile Zeynep Kumral’ın Zehra rolü ile yer alacağı benim hayatım dizisinin merak edilen tüm kıyafetleri marka model stok bilgisi nereden giyindikleri ve fiyat bilgileri ile birlikte resimlerle size aktarılacak. Sizlerde benim hayatım dizisinde oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetleri merak ettiğiniz sorularla bize aşağıdaki yorum kısmından iletebilirsiniz. İşte benim hayatım dizisinin oyuncu kıyafetleri elbiseleri:

Benim Hayatım Nilsu Berfin Aktaş – Hayat kıyafetleri

Geçtiğimiz yıl Kuzey yıldızı dizisinde başarılı bir oyunculuk ortaya koyan Nilsu Berfin Aktaş benim hayatım dizisinde hayat karakterine can veriyor. Benim hayatım dizisinde Hayat rolünde izleyeceğimiz Nilsu Berfin Aktaş’ın giydiği elbise ve kıyafetler izleyici tarafından merak ediliyor. Daha önce Kuzey yıldızı dizisindeki kıyafetleri ile de merak edilen güzel oyuncunun benim hayatım dizisindeki giydiği elbise kıyafet çanta pantolon gömlek bluz ve takıları ile tüm aksesuarlarını, güneş gözlüğünü kısacası merak edilen her şeyini sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Sizde Nilsu Berfin Aktaş’ın giydiği elbise ve kıyafetleri merak ediyorsanız aşağıdaki yorum kısmından bize sorabilirsiniz.Benim Hayatım Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetler

Benim hayatım dizisi Yasemin kıyafetleri Aleyna Solaker

Aleyna Solaker benim hayatım dizisinde Yasemin karakterine hayat veriyor. Güzel oyuncunun giydiği elbise ve kıyafetler de dizide merak edildi. Daha önce kırgın çiçekler dizisinde karşımıza çıkan Aleyna Solaker’in giydiği elbise ve kıyafetler taktığı çantası ayakkabısı kolye takıları bileklik hatta makyaj malzemeleri bile izleyicinin gözünden kaçmıyor. Benim hayatım dizisinde Yasemin’in giydiği elbise ve kıyafetleri merak ediyorsanız aşağıya yazabilirsiniz.

Benim hayatım dizisi Meral kıyafetleri Öykü Çelik

Öykü Çelik benim hayatım dizisinde Meral karakterine hayat veriyor. Güzel oyuncunun giydiği elbise ve kıyafetler izleyici tarafından sıkça sorulanlar arasında. Daha önce savaşçı, Diriliş ve şeref sözü gibi dizilerde de başrollerde oynayan Öykü Çelik’in benim hayatım dizisinde Meral rolü ile giydiği elbise ve kıyafetleri bu sayfada sizlerle paylaşacağız.Benim Hayatım Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Benim hayatım dizisi Ahu kıyafetleri Pelin Uluksar

Pelin Uluksar benim hayatım dizisinde Ahu karakterine hayat veriyor. Pelin Uluksar daha önce Demet Özdemir ile birlikte no 309 dizisinde rol almış oldukça beğenilmiş güzel bir oyuncu. Benim hayatım dizisindeki Ahu’nun giydiği elbise ve kıyafetleri merak eden izleyicilerimiz aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaşabilir, oyuncunun tüm takı kıyafet elbise merak edilen ne varsa bizlere yorum kısmından iletebilir.

Benim hayatım dizisi Pınar kıyafetleri Hira Koyuncuoğlu

Hira Koyuncuoğlu benim hayatım dizisinde Pınar karakterine hayat verecek. Benim hayatım dizisi Pınar’ın kıyafetleri elbiseleri oldukça merak edilen oyuncuların başında gelecek. Güzelliği ile dikkat çeken Hira koyuncuoğlu’nun dizide giydiği elbise ve kıyafetler bu sayfada sizlere sunulacak.Benim Hayatım Dizisinde giyilen elbiseler

Benim hayatım dizisi Heves kıyafetleri Belgin Şimşek

Belgin Şimşek benim hayatım dizisinde heves karakterine hayat veriyor. Benim hayatım dizisi Heves’in giydiği elbise ve kıyafetler izleyicinin en çok merak ettiği isimlerden biri oldu. Belgin Şimşek’in giydiği elbise ve kıyafetler ya da benim hayatım dizisi Heves’in kıyafetleri elbiseleri gibi merak edilen soruları aşağıdan bizlere iletebilirsiniz.

Benim Hayatım Dizisi Oyuncuların Giydiği Kıyafetleri bu sayfadan paylaşıp sizleri bilgilendireceğiz. Sizlerde soru yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Ayrıca Benim Hayatım Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz. Hoçakalın..

Etiketler