Benim Güzel Ailem Kaç Bölüm Olacak? Yeni 2. Sezon Devam Edecek Mi?

09.08.2023
1.020

Benim Güzel Ailem kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek, 2. Sezon devam edecek mi? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Baykut Badem’in kaleme aldığı Benim Güzel Ailem dizisinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen oturmaktadır. İlk adı Eski Yeni olarak belirlenen daha sonra ismi değişen Benim Güzel Ailem dizisinin 2. Sezon devam edip etmeyeceği ve kaç bölüm süreceği de merak edilmiştir. Bizlerde Benim Güzel Ailem’in kaç bölüm olacağını ve 2. Sezon devam edip etmeyeceğini sizlerle paylaşacağız.

Benim Güzel Ailem Kaç Bölüm Olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Benim Güzel Ailem Once Again dizisinden uyarlanmıştır. Benim Güzel Ailem dizisi çarşamba akşamları ekrana gelmektedir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Benim Güzel Ailem, Maviye Sürgün dizisini geride bırakmış olsa da Master Chef All Star yarışma programını geçememiştir. Çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olan Benim Güzel Ailem totalde 2,60 oranında reyting almaktadır. Bizler Benim Güzel Ailem dizisinin ortalama 20 bölüm olacağını düşünüyoruz.

Benim Güzel Ailem Kaç Bölüm Olacak? Yeni 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Benim Güzel Ailem Kaç Bölüm Olacak? Yeni 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Benim Güzel Ailem Ne Zaman Bitecek?

Fabrika Yapım imzalı Benim Güzel Ailem dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Çarşamba akşamları saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Benim Güzel Ailem kendini izleyince sevdirmiştir. Bu sebeple de çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olmuştur. Fakat Benim Güzel Ailem dizisinin aldığı reytingler önümüzdeki sezon için yeterli değildir. Benim Güzel Ailem dizisinin ne zaman biteceği ilerleyen haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır.

Benim Güzel Ailem Ne Zaman Final Yapacak?

Yönetmen koltuğuna Sadullah Celen’in oturduğu Benim Güzel Ailem dizisi, aynı gün yayınlanan Maviye Sürgün dizisini geride bırakmıştır. Bu şekilde de çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olmuştur. Ancak Benim Güzel Ailem, Master Chef All Star yarışma programını geçememiştir. Benim Güzel Ailem, çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olmasının sebebi aynı gün yayınlanan diğer dizlerinde düşük reyting almasıdır. Dizinin ne zaman final yapacağı henüz açıklanmamıştır.

Benim Güzel Ailem Yeni 2. Sezonda Devam Edecek Mi?

Çekimleri İstanbul’da devam eden Benim Güzel Ailem dizisi, çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olsa da düşük oranda reyting almaktadır. Bunun sebebi de yukarıda belirttiğimiz gibi aynı gün yayınlanan dizlerin daha az izlenmesidir. Dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Bu konu hakkında net bir bilgi olmasa da Benim Güzel Ailem’in 2. Sezon da ekranlarda olması için daha yüksek reyting alması gerekiyor. Yani yapımcıları dizinin önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bakarak devam kararı verecektir.

Benim Güzel Ailem kaç bölüm olacak? Ne zaman bitecek? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..