Benim Adım Melek Neden Bitti Final Yaptı gerçek sebebi nedir?

Her çarşamba Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Benim Adım Melek dizisi 25 Eylül 2019 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu Benim Adım Melek dizisinin çekimleri Gaziantep ve İstanbul’da devam etmektedir. Üs Yapım imzası taşıyan ve 2 sezondur Trt 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinin önümüzdeki günlerde final yapacağı duyulmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Benim Adım Melek dizisinin neden bittiğini, final yaptığını ve tekrar başlayıp başlayacağını açıklayacağız.

Benim Adım Melek Dizisi Neden Final Yapıyor?

Benim Adım Melek Neden Bitti Final YaptıOyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç, Mehmet Çevik, Ulvi Kayhanoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Benim Adım Melek dizisi 2 sezondur başarılı bir şekilde Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktaydı. Ancak dizi son günlerde reytinglerinde büyük düşüş yaşamıştır. Aynı gün yayınlanmakta olan Sadakatsiz, Kuruluş Osmanlı, Masumiyet gibi diziler Benim Adım Melek dizisinin reytinglerinin düşmesine sebep olmuştur. Bunun üzerine yapımcılar final kararı almıştır.

Benim Adım Melek Dizisi Neden Bitti?

Çekimleri Gaziantep’te ve İstanbul’da devam eden Benim Adım Melek dizisinin senaryosunu ise Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkan Benim Adım Melek dizisi kısa sürede kendini izleyici sevdirmeyi başarmış ve 2 sezon boyunca ekranlardaki yerini korumuştur. Ancak bu sezon televizyonda başlayan yeni diziler, Benim Adım Melek dizisinin reytinglerine büyük etki etmiştir ve dizi aldığı reytinglerde günden güne düşüş yaşamıştır. Bundan dolayı Benim Adım Melek dizisinin yapımcıları final kararı almıştır.Benim Adım Melek dizisi gerçek final nedeni ne

Benim Adım Melek Dizisi Tekrar Başlar Mı?

Sadece Türkiye’de değil, diğer ülkelerde de yayınlanan Benim Adım Melek dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu sayesinde 2 sezon boyunca her Çarşamba izleyici karşısına çıkmıştır. Dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturmaktadır. Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizinin sevenleri de, Benim Adım Melek dizisinin tekrar başlayıp başlamayacağını da merak etmişlerdir. Bizde sizler için bu konuya açıklık getireceğiz ve Benim Adım Melek dizisinin tekrar başlayıp başlamayacağını sizlerle paylaşacağız. Bu konu hakkında yapımcılar henüz bir açıklamada bulunmamıştır. Ancak, Benim Adım Melek dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecek ve tekrar başlamayacaktır.

Benim Adım Melek Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Severek izlenen dizilerden biri olan Benim Adım Melek dizisinin ne zaman final yapacağı da merak konusu olmuştur. Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği Benim Adım Melek dizisinin bu akşam yani, 7 Nisan Çarşamba akşamı 60. bölümü yayınlanacaktır. Dizi ise bir aksilik çıkmazsa kesin olarak 66. bölümde final yapacaktır. Yani Trt 1’in sevilen dizilerinden biri olan Benim Adım Melek dizi bir buçuk ay sonra yayınlanacak olan 66. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Bu konumuzda sizlere Benim Adım Melek dizisinin neden final yaptığını ve tekrar başlayıp başlayacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Benim Adım Melek dizisi gerçek final nedeni nedir sorusuna yanıt verdik. Benim Adım Melek dizisi Kaçıncı bölüm final yapacak konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

Etiketler