Benim Adım Melek Gülşat Kimdir? (Özlem Maden)

TRT1‘in dizilerinden bir tanesi olan Benim Adım Melek dizisi şu sıralar Gülşat karakteri ile gündeme geldi. Dizideki Gülşat karakteri dikkatlerin hepsini üzerine topladığı için bizde bu konumuzda sizlere Gülşat karakterinden bahsedip  Benim Adım Melek Gülşat Kimdir? gibi pek çok sorunun yanıtını da bu konumuzda paylaşacağız.Benim Adım Melek Gülşat Karakteri

Benim Adım Melek Gülşat Karakteri

Mustafa uzun süre önce Gülşat’ın abisini kurtarmıştı. Gülşat’ta bu iyiliği unutmamıştır. Hatırladığını üzere Mustafa’yı teröristler vuruştu. Gülşat ise Mustafa ölmesin diye onu barınağa getirir ve onu iyileştirmeye çalışır. Almış olduğu darbeler yüzünden hafızasını kaybetmiş olan Mustafa’ya eski fotoğrafları göstererek geçmişini hatırlatmaya çalışır.

Benim Adım Melek Gülşat Kimdir?

Benim Adım Melek Gülşat KimdirBenim Adım Melek dizisindeki Gülşat karakterlerinin yanı sıra Güşat karakterine hayat veren oyuncumuz da merak konusu haline gelmiş durumda. Gülşat karakterine güzel oyuncumuz Özlem Maden hayat vermektedir. Özlem Maden Kimdir? Özlem Maden’in yer aldığı diziler nelerdir? Özşem Maden’in resmi instagram hesabı nedir? gibi pek çok soruya da sizler için yanıt aradık.

Özlem Maden Kimdir?

Özlem Maden KimdirÖzlem Maden, 7 Ocak 1987 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. 1,66 boyundadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 13 yıldan daha uzun bir süredir dizi oyunculuğu ile yakından ilgilenmektedir. İlk oyunculuk deneyimini 2007 yılında yer almış olduğu Bez Bebek dizisi ile yaşamıştır. Oyunculuğu ve sempatik yapısı ile pek çok kişinin de beğenisini kazanmıştır.

Özlem Maden’in Yer Aldığı Diziler

2007 – Bez Bebek
2008 – Goncakaranfil
2010 – Umut Yolcuları
2014 – Aşkın Bedeli
2017 – Dayan Yüreğim
2020 – Benim Adım Melek (Gülşat)

Özlem Maden’in İnstagram Hesabı

Özlem Maden'in İnstagram HesabıGüzelliği ile sosyal medyada da büyük ilgi gören oyuncumuz Özlem Maden, resmi instagarm hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Özlem Maden’in resmi instagram hesabında 550 gönderisi ve 68,4 bini aşkında takipçisi yer almaktadır. Özlem Maden’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı : @ozlemmaden

Sizler için Benim Adım Melek dizisi Gülşat karakteri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Diziye yeni dahil olan oyuncuları ise Benim Adım Melek Yeni Gelen Oyuncular, Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? başlıklı konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler