Benim Adım Melek Erdal Kimdir? Seyran’ın Belalısı (Yeni Gelin’de Baran)

15.02.2020
274

Benim Adım Melek dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Diziye son giren oyuncu Seyran’ın eski kocası olan ve şimdilerde hapishanede bulunan Erdal oldu. Bizde bu konumuzda Benim Adım Melek Erdal Kimdir? diye sorarak Seyran’ın eski eşi olan belalısı Erdal karakteri hakkında detayları sizlerle paylaşmak gerçek adını soyadını ve önceki dizilerini paylaşmak istiyoruz. Benim Adım Melek dizisine katılan ve Erdal rolünü canlandıran oyuncu Halil İbrahim Kurum kimdir, daha önce hangi dizi filmlerinde rol aldı? Bilgileri konumuzun devamında.

Benim Adım Melek Erdal KimdirBenim Adım Melek Erdal Kimdir?

Benim Adım Melek dizisinde Erdal Seyran’ın eski eşidir. Bir süredir hapiste yatan Erdal ansızın çıkıp gelir. Eski eşi Erdal’ı karşısında gören Seyran ise ne yapacağını şaşırır. Erdal’ın gelmesiyle iyice zor duruma düşen Seyran, Mithat’a ne diyecek? herkes çok merak ediyor. Ayrıca Mithat ile Seyran tam iyi oluyorlar derken Erdal’ın gelişi tüm dengeleri altüst edecek. Eski belalı Mithat yerine masum bir Mithat vardı ortada, ancak şimdi ipler gerilmeye başlıyor yeniden. İşte Erdal böyle bir zamanlama ile çıkıp geliyor.

Benim Adım Melek dizisinde Erdal karakterini oynayan oyuncu Halil İbrahim Kurum. Daha önce Halil İbrahim Kurum adını Show tv de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde çokça duymuştuk. Çünkü dizide en önemli karakterlerden birisi olan Baran’ı canlandıran Halil İbrahim Kurum yeni dönemde TRT1 ekranlarında yayınlanan ve çarşamba günü ekrana gelen Benim Adım Melek dizisinde Erdal rolü ile karşımıza çıktı. Peki Halil İbrahim Kurum kimdir? Kısa bilgilerine göz atalım şimdide..

Benim Adım Melek Erdalın gelmesiyle zor duruma düşerHalil İbrahim Kurum Kimdir? (Benim Adım Melek Erdal rolü)

Halil İbrahim Kurum 15 Kasım 1990 tarihinde Adana ilimizde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini Adana’da tamamladıktan sonra yine aynı şehirde bulunan Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nden mezun oluktan sonra oyunculuk konusunda kendisini geliştirmeye karar verdi. Bir süre Çukurova Belediyesinin Şehir Tiyatrosu’nda görev alan ve oyunculuk yaparak kendisini geliştiren Halil İbrahim Kurum daha sonra oyunculuk kariyerine adım attı. İlk dizisi Yeni Gelin oldu ancak oldukça başarılı bir rol çıkardı.Benim Adım Melek Seyranın Eski Eşi Erdal Kimdir

Halil İbrahim Kurum oyunculuğun yanı sıra müzikle de oldukça ilgili bir isimdir. Oyunculuk konusunda profesyonel olmak adına yurt dışında bir çok ülkede (Almanya – Hindistan) çeşitli eğitimler alan Halil İbrahim Kurum ülkemize döndükten kısa bir süre sonra Show tv de cumartesi günleri yayınlanan “Yeni Gelin” adlı dizide “Baran” karakterini canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Halil İbrahim Kurum daha sonra dizinin final yapmasının ardından ajanslara bağlı olarak çalışmaya başladı. 2020 yılında ise TRT ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinden gelen teklifi kabul eden Halil İbrahim Kurum dizide hapishaneden çıkmış Erdal karakterine hayat verecek.

Benim Adım Melek dizisine yeni gelen Erdal KimHalil İbrahim Kurum Erdal rolü ile Benim Adım Melek dizisinde Seyran ile Mithat’ın karşısına dikilecek. Bakalım nasıl gelişmeler olacak izleyip göreceğiz. Halil İbrahim Kurum evli değil, bir ara Yeni gelin dizisinde rol arkadaşı olan Sema Keçik ile birliktelik yaşadığı iddia edilmişti. Ancak şimdilerde herhangi bir sevgilisi bulunmuyor. En azından biz bilmiyoruz. Şimdilik bilgiler bu kadar. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Benim Adım Melek Erdal rolü KimdirBenim Adım Melek Seyranın Eski Eşi Erdal Kimdir?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.