Benim Adım Melek Dizisinin Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tuttu mu? Yorumlar

2 Yorum 370 kez izlendi

Üs Yapım’ın Trt için hazırlamış olduğu yeni dizisi ‘Benim Adım Melek’in çekimleri son hız devam ederken dizinin yeni sezondaki önemli dizilerden birisi olacağı yayınladığı ilk resimlerle ortaya çıktı. Trt1 ekranlarında yayınlanacak olan Benim Adım Melek Dizisinin Reytingleri Nasıl, Benim Adım Melek İzlendi mi Tutuldu mu? Benim Adım Melek dizisi izleyici Yorumlarını burada sizlere aktaracağız.

Benim Adım Melek Dizisi İzleyici YorumlarıBenim Adım Melek Dizisi Reyting Sonuçları:

Trt ekranlarında yeni sezonda yayınlanan yeni dizi Benim Adım Melek reytinglerde umduğu başarıyı bulacak mı, Benim Adım Melek reytingleri ve izlenme oranlarını buraya yazacağız güncel olarak. Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği baş rollerinde ise Nehir Erdoğan, Kutsi, Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk ve Şerif Sezer’in gibi önemli oyuncuların yer aldığı Benim Adım Melek dizisinin çekimleri son hız devam ediyor.

Benim Adım Melek Oyuncuları Konusu Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Benim Adım Melek Dizisinin Reyting sonuçlarıBenim Adım Melek dizisinin reytingleri nasıl?

Benim Adım Melek dizisi oldukça ilgi çekici bir dizi olacak. Çünkü insanları merak içinde bırakmayı hedefleyen bu dram dizisi önce yurt dışında çekimleri tamamlayıp sonra ülkemizin mistik bir coğrafyası olan Güney doğu illerine ve sonra da İstanbul’la yoluna devam ediyor. Benim Adım Melek çekimlerin ilk etabı olan Belgrad’da 10 gün süren dev bir prodüksiyonla kırk sekizi Türk, kırkı Sırp çekim ekibi ile 981 figüran yer aldı. Belgrad’da çekimlerin tamamlanmasının ardından oyuncular ve set ekibi İstanbul’a döndü.

Sayılardan anlayacağınız üzere Benim Adım Melek dizisi oldukça ses getirecek bir dizi gibi görünüyor. Dizi yeni sezona başladığında ilk bölüm ile alacağı reyting oranlarıyla adından daha da çok söz ettirecek gibi görünüyor. Aynı zamanda Benim Adım Melek dizinin müziklerini çok tanıdık bir ses hazırlayacak. Dizinin reytinglerine olumlu katkı yapacağını düşündüğümüz Benim Adım Melek müziklerini başarılı müzisyen Yıldıray Gürgen hazırlarken, dizinin jenerik müziğini ise Aydilge hazırlayıp seslendirecek. Müzikle reyting olur mu demeyin, insanı dinlendiren huzur veren şarkılar ve fon müzikleri dizilerin izlenme oranlarını kesinlikle olumlu etkiliyor.

Benim Adım Melek Dizisi izlendi mi tutuldu muBenim Adım Melek Dizisi İzlendi mi Tuttu mu?

Dizi başlar başlamaz bu soruya net yanıtlar vereceğiz. Şimdilik dizinin başlama gününe bekliyoruz. Ancak gerek oyuncu kadrosu ile gerekse de kanalı ve dizinin senaryosunu göz önüne aldığımızda kesinlikle Benim Adım Melek Dizisinin Reytinglerinin çok iyi olacağını hem Ab hem de Total grubu reytinglerinde beklentilerin üstünde reyting çıkaracağını düşünüyoruz. Çekim yerlerinde farklılık ve ilgi çekici mekanlar diziyi izleyenleri adeta kendisine bağlayacak.

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor, Mekanlar Neresi Nasıl Gidilir?

Trt1 Benim Adım Melek Dizisi izleyici yorumları görüşleriBenim Adım Melek Dizisi İzleyici Yorumları:

Diziyi izleyen ve uzun süredir merakla bekleyen seyirciler için oldukça güzel bir deneyim olacak diye ümit ediyoruz. Sizlerin beklentilerini karşıladı mı Benim Adım Melek Dizisi? Bu konuda diziyi izleyen ve dizi hakkında yorumlarını yazmak görüşlerini belirtmek ve eleştirisini ortaya koymak isteyen bütün izleyicilerimizi aşağıya yorum yazmaya davet ediyoruz. Benim Adım Melek dizisini nasıl buldunuz? Umduğunuz gibi mi yoksa daha mı iyi veya kötü çıktı? Sizce Benim Adım Melek dizisi izlenmeye değer mi tavsiye eder misiniz? Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın..

Bu konumuzda Benim Adım Melek dizisinin izlenme oranlarını ve reytinglerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Hafta hafta yayınlanan reyting sonuçlarına göre Benim Adım Melek dizisinin reytinglerdeki başarısını, seyircinin diziye sahip çıkıp çıkmadığını sizlerle burada yorumlayacağız birlikte. Bu sayfada sizler için Benim Adım Melek Dizisinin Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tuttu mu? sorularına yanıt aramaya devam edeceğiz.

Lütfen sizlerde Benim Adım Melek Dizisinin Reytingleri Nasıl İzlendi mi Tuttu mu? konumuza yorumlarınızla katkıda bulunun. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yaz

2 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba