Benim Adım Melek Dizisi Ömer ve Defne Gerçekte Sevgili mi?

Benim Adım Melek dizisi geçtiğimiz günlerde oyuncuları ve konusu ile gündemde yerini almaktaydı. Dizide yer alan Ömer karakteri ve Defne karakteri dizinin en gözde isimlerinden bir tanesiydi. Benim Adım Melek dizisinde Ömer karakterine Mustafa Mert Koç, Defne karakterine ise Rabia Soytürk hayat vermekteydi. Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk hakkında birtakım söylemler çıktı. İkilinin sevgili olduğuna dair çıkan söylemleri sevenleri araştırmaya başladı. Biz de sizler için Benim Adım Melek dizisi Ömer ve Defne gerçekte sevgili mi? sorusuna yanıt vereceğiz.

Benim Adım Melek Dizisi Ömer

Benim Adım Melek Dizisi ÖmerBenim Adım Melek dizisinde sıkça karşılaşmış olduğumuz Ömer karakteri Halil’in yeğenidir. Amcasına çok benzeyen Halil amcasının sevmektedir. Halil aynı zamanda iyi niyetli, saf, temiz ve pırıl pırıl bir gençtir. Benim Adım Melek dizisinde Ömer karakterine ise başarılı ve yakışıklı oyuncumuz Mustafa Mert Koç hayat vermekteydi.

Benim Adım Melek Dizisi Defne

Benim Adım Melek Dizisi DefneBenim Adım Melek dizisinde güzelliği ile herkesi etkilemeyi başaran Defne karakteri; Melek’in kızıdır. Anne-kız ilişkileri gayet kuvvetlidir. Annesinin her zaman yardımcısı olan Defne, annesine her daim destek olur. Defne ve ailesi mutlu bir hayat yaşamaktadırlar. Ancak başlarından bela hiç eksik olmaz.Benim Adım Melek Dizisi Ömer ve Defne Gerçekte Sevgili mi

Benim Adım Melek Dizisi Ömer ve Defne Gerçekte Sevgili mi?

Oyuncu kadrosunda Nehir Erdoğan, Kutsi, Nizam Namidar, Şerif Sezer, Kaan Çakır, Şebnem Zorlu gibi isimlerin bulunduğu Benim Adım Melek dizisinde Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk‘te yer almaktaydı. Dizi setlerinde rol arkadaşı olan ikili hakkında birtakım söylentiler ortaya çıktı. Bir magazin sitesinin haberine göre Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk aşk yaşamaya başladılar. Bakalım Benim Adım Melek dizisindeki Ömer ve Defne gerçek hayatta sevgili mi?Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk Sevgili Mi

Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk Sevgili Mi?

Geçtiğimiz günlerde bir magazin sitesi Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün sevgili olduğuna dair bir takım iddialar ortaya atılmıştı. Benim adım Melek dizisinde set arkadaşı olan Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk sevgili olduklarını ve aşk yaşadıklarını birtakım fotoğraflar ile sevenlerine duyurdular. Çiftimize mutluluklar dileriz..

Benim Adım Melek dizisinde yer alan Ömer ve Defne karakteri gerçek hayatta sevgili mi? sorusuna sizler için yanıt verdik sevgili olduğunu öğrendiğimiz Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk ün ilişkisi hakkında yorum ve görüşlerinizi Büyük bir merakla bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler