Benim Adım Melek Dizisi Melek Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Nehir Erdoğan)

20.07.2019
394

Benim Adım Melek Melek Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler (Nehir Erdoğan) Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarında yayınlanacak. Benim Adım Melek dizisi oyuncuları kimler? Benim Adım Melek rolleri konusu hikayesi nedir? Benim Adım Melek bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Benim Adım Melek Dizisi Melek KimdirBenim Adım Melek dizisi Üs Yapım imzası taşıyor. Üs Yapım aynı zamanda Trt1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinin de yapım şirketi. Üs Yapım imzası taşıyan Benim Adım Melek dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Benim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosu seçimleri devam ediyor. Cast çalışmaları ve seçimleri devam eden Benim Adım Melek dizisi için hazırlıklar tam gaz devam ederken diziye dahil olan yeni oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Benim Adım Melek dizisi çekimleri Gaziantep’te gerçekleşecek. Gaziantep’te çekilecek olan Benim Adım Melek dizisi için set Antep’e kurulacak. Bu yüzden oyuncular uzun süre Gaziantep’te kalacaklar. Set mekanının İstanbul’dan uzak olması oyuncu seçmelerini biraz zorluyor. Benim Adım Melek dizisi dizisi başrol oyuncuları yavaş yavaş netleşiyor. Kadın başrol oyuncusu ile anlaşma sağlandı. Benim Adım Melek kadın başrol oyuncusu Nehir Erdoğan oldu.

Benim Adım Melek dizisi yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş oturuyor. Dizinin şarkıları ise Aydilge tarafından yapılıyor. Aydilge bu zamana kadar müziklerini üstlendiği dizilerde çok başarılı oldu. Bu zaman kadar Aydilge Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk dizisinin müziklerini yapmıştı.

Benim Adım Melek Dizisi Başrol Oyuncuları Kim Oldu?

Benim Adım Melek dizisinde kadın başrol Nehir Erdoğan oldu. Erkek başrol oyuncusu olarakta Kutsi ile görüşülüyor. Kutsi Benim Adım Melek dizisinin başrol teklifini henüz kabul etmedi. Görüşmeler devam ediyor. Benim Adım Melek dizisinin başrol teklifini kabul ettiği takdirde Kutsi dizi de Halil karakterini canlandıracak. Benim Adım Melek dizisinin kadın başrolü Nehir Erdoğan’da dizi de Melek karakterini canlandıracak. Benim Adım Melek dizisinde Gaziantep’te yaşayan Halil ve Melek’in acı dolu hikayeleri anlatılacaktır.

Benim Adım Melek Dizisi Melek Kimdir? Nehir Erdoğan Kimdir Bilgileri

Nehir Erdoğan 1980 İzmir doğumlu. Selma Yiğitalp Lisesi Yabancı Dil Bölümü’nde eğitim alırken tiyatro sahneleri ile tanıştı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve üniversite hayatında da oyunculuğu bırakmadı. 2001 yılında TRT 1’de Telepazar adlı programda sunuculuk yaptı. 2002 yılında da Trt1’de yayınlanan Koçum Benim dizisinde rol aldı. Bu dizideki Pelin karakteri ile çok sevildi. Sonrasında Kanal D de yayınlanan Estağfurullah Yokuşu dizisinde oynadı.

Nehir Erdoğan Hangi Dizilerde Rol Aldı?

2004 yılında Okul filminde başrol karakteri oynadı. Sonrasında Hababam Sınıfı Merhaba filminde oynadı. Dizi film oyunculuğunun yanı sıra sunuculuk yapmaya da devam etmiştir. 2003 yılında Life Style Cinema programının sunuculuğu yaptı ardından 2004 yılında Pop Star programı sunuculuğu yaptı.  Başarılı oyuncu 2004 yılında Los Angeles’te bulundu. Bu sırada Eric Morris Oyunculuk Sınıfı’nda eğitim aldı.

2004-2007 yılları arasında Yabancı Damat dizisinde Nazlı karakterini canlandırdı. Yabancı Damat dizisi Türkiye’de kırdığı reyting rekorlarından sonra Yunanistan’ın Mega Tv kanalında da yayınlandı. 2007-2008 sezonunda Tatlı bela Fadime adlı dizisinde oynadı. 2007 yılında Taammüden Cinayet adlı kısa filmde oynadı.  Atv de yayınlanan Aşk Bir Hayal dizisinde oynadı. Son, Reaksiyon, Çi, Hayat Yolunda, İkizler Memo-Can dizilerinde rol aldı. Son olarak İkizler Memo can dizisinde oynadı ve reytinglerde oldukça başarılı bir dizi idi.

Nehir Erdoğan yeni dizisi Benim Adım Melek’nda başrol olan Melek karakterini canlandırmaktadır. Sizler Benim Adım Melek dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Bu dizi ile ilgili yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. Reyhan dedi ki:

  Çok güzel bir Aile dizisi heycanla izliyorum tek kelemeyle muhteşem

 2. yüksel gül dedi ki:

  Muhteşem bir dizi muhteşem kadro muhteşem seneryo mükembel oyuncular bende bir Gaziantepliyim burda yaşıyorum tek kelime bir dizi

 3. həbib dedi ki:

  guzəl və mənali

 4. Mehmet dedi ki:

  Sabırsızlıkla bekliyoruz