Benim Adım Melek Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek Mi?

Trt1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Benim Adım Melek Dizisi Yeni Sezon Devam Edecek Mi? sorusu merak ediliyor. Bizde bu konuda detaylıca yazmak ve bilgi vermek istiyoruz. Benim Adım Melek bitecek mi,  Benim Adım Melek 2. yeni sezonu olacak mı, Benim Adım Melek Yeni Sezon Devam Edecek Mi? sorularını detaylıca reytingler ile birlikte yazmak istiyoruz.

Benim Adım Melek yeni sezon devam edecek miBenim Adım Melek Dizisi Yeni Sezon Devam Edecek Mi?

Çarşamba akşamları TRT de yayınlanan sevilen dizi Benim Adım Melek oldukça zorlu bir günde ekrana gelmesine rağmen başarılı bir sezon geçirdi.  Kuruluş Osman, Öğretmen ve Doğduğun Ev Kaderindir dizileri ile mücadele eden dizi büyük bir iş başardı. Almış olduğu reyting oranları ile adından sıkça söz ettiren Benim Adım Melek Dizisi yeni 2. sezonda da devam edeceğini gösterdi.

Benim Adım Melek 2. sezon olacak mı?

Son haftalarda almış olduğu reyting oranlarına baktığımızda kesinlikle Benim Adım Melek dizisinin 2. sezonu olacak diyebiliriz. Güçlü dizilerle boy ölçüşen dizinin başarılı reyting oranları dizinin yeni sezonda da devam etmesine işaret ediyor. Benim Adım Melek dizisinin yeni sezonda yayınlanabilmesi için yüksek reytingler şart. İşte dizinin son aldığı izlenme oranları, yani reyting sıralaması:Benim Adım Melek dizisi son reytingleri

Benim Adım Melek dizisinin çekimleri durdu mu?

Son aylarda ülkemizde ve tüm dünyada korona virüsü nedeniyle okullar tatil oldu, hayat durdu, dizi çekimleri ertelendi. 20 yaş ve 65 yaş sokağa çıkma yasağı uygulanırken diğerleri de evde kal uyarıları ile yaşamı kısıtlandı. Böyle bir durumda bile çekimlerini zorlu şartlarda gerçekleştiren Benim Adım Melek dizisi virüsü en az hisseden dizi oldu. Ancak onunda çekimleri bir süre durdu. Çekimleri duran Benim Adım Melek dizisi erken sezon finali yapacak. Benim Adım Melek Dizisi Yeni Sezon devam edecek mi?

Benim Adım Melek dizisi 2020-2021 Yeni Sezonda Devam Edecek

Almış olduğu 6 oranındaki total reytingler ile oldukça başarılı bulunan dizilerden olan Benim Adım Melek yeni sezonda devam kararı aldı. Nehir Erdoğan ile Kutsi’yi buluşturan ve oldukça güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan Benim Adım Melek 2020-2021 yeni sezonunda TRT ekranlarında yine çarşamba günleri yayınlanmaya devam edecek. Ciddi orandaki izlenme rakamları dizinin 2. sezonunu garantiledi. Bakalım Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda da umduğu ilgiyi görecek mi? Benim Adım Melek Dizisi Yeni Sezon TRT de..

Benim Adım Melek 2. sezon olacak mıBenim Adım Melek dizisi Eylül 2020 de yoluna devam edecek.

Sizlerde merak edilen Benim Adım Melek Dizisi 2. Yeni Sezon Devam Edecek Mi? sorusu hakkındaki düşüncelerinizi aşağı yazın lütfen. Yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca merak edenler Benim Adım Melek Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek?  konusu hakkında detaylı yazımıza göz atabilirler. Şimdilik hoşçakalın.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. TRT dizilerini ilgiyle izliyorum bunlardan biride benim adım melek dizisi inşallah geçmişte olduğu gibi bu diziyide apar topar bitirmezler örneğin bir yeşil deniz bir filinta bir zeytin dalı dizilerini anlamsız bir şekilde bitirdiler

Etiketler