Benim Adım Melek Defne Kimdir Gerçek Adı Resimleri İnstagramı

Benim Adım Melek Defne Kimdir Gerçek Adı Bilgileri. Benim Adım Melek dizisi yakında Trt1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.  Benim Adım Melek dizisi Üs Yapım imzalı olarak yayınlanırken çekimleri 25 Temmuzda başlıyor. Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Benim Adım Melek dizisinin çekimleri Gaziantep, Mardin ve İstanbul yöresinde yapılacak. Dizinin çekimleri öncelikle Sırbistan Belgrad şehrinde gerçekleşti. Sonrasında İstanbul’a taşınan çekimler büyük ilgi gördü.

TRT 1 ekranlarında tanıtım fragmanı yayınlanan Benim Adım Melek dizisinin önceki adı Bir Doğu Masalı olarak açıklanmıştı. Sonrasından kesinleşen adı Benim Adım Melek oldu. Benim Adım Melek dizisinin perşembe akşamları yayınlanacağı tahmin ediliyor. Benim Melek dizisinde rol alan oyunculardan Defne karakteri kimdir? Gerçek adı bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.   Benim Adım Melek dizisinde Melek’in kızı annesi ile beraber Gaziantep’e gelmiştir. Annesine yapılan haksızlıklara susmayan Melek onu savunur ancak bir taraftanda buraya neden geri döndüğünü sorgular.

Benim Adım Melek Defne Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Benim Adım Melek dizisinde rol alan ve Defne karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Rabia Soytürk. Rabia Soytürk kimdir? Rabia Soytürk daha önce hangi dizilerde rol aldı? Rabia Soytürk 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı. İlk kez internet üzerinden yayınlanan Şahsiyet dizisinde rol aldı. Şahsiyet dizisi yönetmenliğini Onur Saylak üstleniyordu.

Rabia Soytürk henüz genç bir isim ve ikinci dizisi de Show TV ekranlarında yayınlanan başrollerini Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan’ın üstlendiği Gülperi dizisi oldu. Gülperi dizisinde Selen karakterini canlandırıyordu. Rabia Soytürk yeni sezonda Trt1 de yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisi ile anlaştı. Benim Adım Melek dizisinde Melek’in kızı Defne’yi canlandıracak. Güzel oyuncunun instagram hesabını takip etmek isteyenler için; https://www.instagram.com/soyturkrabia/

Benim Adım Melek Defne Karakteri Nasıl biri?

Defne Melek’in kızıdır. Uyumlu annesinin her zaman yanında ve yardımcısı olan güzeller güzeli bir genç kızdır. Defne kardeşleri ve annesi ile birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak başlarından olumsuz olaylar eksik olmaz.

Benim Adım Melek Dizisi Konusu

Benim Adım Melek dizisi Gaziantep şehrimizde çekiliyor. Antepte doğup büyümüş 3 çocuk annesi Melek’in hayatı anlatılacak bu dizide. 3 çocuğu ile yaşam mücadelesi veren Melek genç yaşta olmasına rağmen çocukları için kendini feda eder. Halile aşık olur ve hikayesi tamamen değişir. Dizide Melek’in çocukları elinden alınıyor ve Melek onlara kavuşmak için her şeyi göze alıyor. Benim Adım Melek dizisinde Melek’in bir anne olarak yaşayacakları ekran başında annelerin de yüreğini sızlatacak. Benim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosu da hikayenin ekran başındaki seyirciye geçmesinde çok önemli bir faktör elbette.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları

Başrol oyuncu Nehir Erdoğan olan Benim Adım Melek dizisinin başrol kadın karakteri de Melek. Nehir Erdoğan Melek rolünü üstleniyor. Benim Adım Melek dizisinde rol alan oyuncular; Nehir Erdoğan (Melek), Kutsi (Halil), Kaan Çakır( Alpay) ,Şerif Sezer (Melek’in Halası) ,Mustafa Mert Koç, Rabia Soytürk( Melek’in Kızı) ,Ulvi Kahyaoğlu ( Melek’in Oğlu), Ece Özdikici, Zeyno Eracar, Nizam Namidar, Zeynep Özder Birde, Hande Kaptan, Muharrem Türkseven, Poyraz Ar (Melek’in Küçük Çocuğu), Orhan Güner (Seyit Ali- Melek’in babası),Rami Narin.

Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarında. Benim Adım Melek dizisinde yer alan Rabia Soytürk Defne karakteri ile karşınıza çıkıyor. Defne karakterini nasıl buluyorsunuz, Benim Adım Melek dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler