Benim Adım Melek 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek mi, Ne Zaman Başlayacak?

TRT1 ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan Benim Adım Melek dizisi 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek mi, Benim Adım Melek Ne Zaman 2. sezona Başlayacak? merak edenler için detaylı bir içerik hazırladık. Bu sezon aldığı reytinglerle TRT de yüzleri güldüren dizi zorlu rakiplere rağmen ayakta kalmayı başardı. Bizde bu konumuzda Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda devam edecek mi ikinci sezon ne zaman başlayacak sorularına detaylı yanıt vereceğiz.

Benim Adım Melek 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Benim Adım Melek dizisi yeni 2. sezona 2 Eylül 2020 Çarşamba günü başlıyor. Son çıkan tanıtım fragmanında Benim Adım Melek dizisinin yeni sezona başlama tarihi kesinleşti ve izleyicilere duyuruldu. 2 Eylül günü Benim Adım Melek dizisi yeni sezon ilk bölümüyle TRT1 de..

Benim Adım Melek ne zaman başlayacak 2020Benim Adım Melek 2020-2021 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Benim Adım Melek yeni sezona hazırlıklara Temmuz ayında başlayacak ve Ağustos ayında dizinin yeni bölümlerinin çekimleri başlayacak. 2. sezonda da çarşamba günleri yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisi Kuruluş Osman dizisinin geç başlaması nedeniyle oldukça iyi bir izlenme oranlarına ulaşacak. Benim Adım Melek yeni sezona ne zaman başlayacak sorusuna kesinleşmiş tarih olan 2 Eylül 2020 de başlayacak diyoruz.

Benim Adım Melek 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Benim adım Melek dizisi 2020-2021 yeni sezonda elbette devam edecek. Çarşamba günleri almış olduğu reytinglere göz atacak olursak yaklaşık 5 hatta 6 oranında Total reytingler oldukça ciddi oranları gösteriyor. Normalde çarşamba günleri reyting almanın zor olduğu bir gündür. Çünkü ATV ekranlarında Kuruluş Osman, Fox TV ekranlarında Öğretmen dizisi, Tv8’de ise Doğduğun Ev Kaderindir gibi diziler oldukça revaçta ve yüksek reytingler alıyor. Buna rağmen TRT ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisi oldukça yüksek reytingler aldı ve ikinci sezonda da devam etmeyi sonuna kadar haketti.

Benim Adım Melek 2. Sezon kesin başlama tarihiBenim Adım Melek Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İlk sezonu yüzünün akıyla tamamlayan ve 2. sezon biletini alan Benim Adım Melek dizisi yaz tatili sonrasında yeni oyuncuların da diziye katılması ile Ağustos ayında sete çıkacak. Yeni sezon çekimleri başladıktan sonra Eylül ayının ilk haftalarında benim adım Melek dizisinin başlaması bekleniyor. Henüz tanıtım fragmanı çıkmadığı için kesin bir tarih yazamasak bile tahmini olarak Benim Adım Melek dizisi 2. sezona 2 Eylül 2020 çarşamba günü başlayacaktır. Eğer tarihte bir değişiklik olacak olursa burayı güncelleyeceğiz.

Benim Adım Melek 2020-2021 sezonu ne zaman başlayacakBenim Adım Melek Dizisine Yeni Sezon Katılan Oyuncular

TRT ekranlarında yayınlanan ve Üs Yapım tarafından yapımcılığını üstlenen Benim Adım Melek dizisi yeni sezonda daha güçlü bir kadro ile yoluna devam edecek. Başrollerinde Kutsi, Nehir Erdoğan, Şerif Sezer gibi başarılı oyuncuları bulunduran Benim Adım Melek dizisine yeni ikinci sezonda katılan oyuncuları burada sizlere sıralayıp detaylıca yazacağız. Reytingleri iyi giden dizinin kadrosu güçlenirse 2. sezon sonuna kadar rahat bir şekilde yoluna devam edecektir.

Benim Adım Melek 2020-2021 Yeni Sezon Devam edecek miBenim Adım Melek 2. Sezonda da TRT 1 de Çarşamba günleri

TRT 1’de çarşamba günleri yayınlanan benim adım Melek dizisi ikinci sezonda da kaldığı yerden aynı gün yoluna devam edecek. Dizinin 2 Eylül 2020 çarşamba günü başlamasını tahmin ediyoruz. 2. sezon ilk bölümüyle Benim Adım Melek dizisinin güçlenen kadrosunu, yeni sezon tanıtım fragmanını ve diziye yeni gelen oyuncuları bu sayfada sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Not: Benim Adım Melek dizisi yeni sezon tarihi belli oldu. Benim Adım Melek dizisi 2. sezon başlama tarihi: 2 Eylül 2020 tarihinde çarşamba akşamı başlayacak.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Arif Çakmak

    Diziden çok memnun oldum her bölümü severek izledim ve tekrar bölümlerin izliyorum 2022 de baslacaksa ben başım t.r.t
    Sonus kez tesekur ederimmmmmmmm yayınları sabırsızlıkla bekleyecemmmm

  2. Benim adım melek çok güzel bir dizi halil ve melek çok yakışıyor dizeye devam sizleri çooooooooook seviyorum

Etiketler