İçimizden Biri Adile Kimdir? Hayatı Resimleri (Benian Dönmez)

06.07.2021
737

Süreç Film imzalı İçimizden Biri dizisi önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in oturduğu İçimizden Biri dizisi kısa sürede büyük ilgi görmüştür. İçimizden Biri dizisinde özellikle merak edilen isimlerden biri de Adile’dir. Bizde sizler için bu konumuzda İçimizden Biri dizisinde yer alan Adile karakterini daha yakından tanıtacağız ve İçimizden Biri Adile kimdir? İçimizden Biri Adile karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

İçimizden Biri Adile Karakteri Kimdir?

İçimizden Biri Adile KimdirÇekimlerin Marmaris’te gerçekleşecek olan İçimizden Biri dizisinde yer alan Adile karakteri, Özge Yağız’ın hayat vereceği Havva karakterinin annesi olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak Adile karakteri hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Adile karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.

İçimizden Biri Adile Kimdir?

Havva’nın annesi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Adile karakterine başarılı oyuncumuz Benian Dönmez hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Adile karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Benian Dönmez de merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Benian Dönmez’i daha yakından tanıtacağız ve Benian Dönmez kimdir? Kaç yaşındadır? Kamera karşısında ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi sekilde cevaplamaya çalışacağız.İçimizden Biri Adile benian dönmez

Benian Dönmez Kimdir?

56 yaşındaki başarılı oyuncumuz 3 Mart 1965 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi dil ve tarih – coğrafya Fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalından mezun olan oyuncumuz daha önce Diyarbakır Devlet Tiyatrosu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Kamera karşısında ilk defa 2005 yılında Ne Seninle Ne Sensiz isimli dizi ile geçen Benian Dönmez, 2003 ve 2005 yıllarında sahne aldığı Bahçemdeki Ayı ve İki Kişilik Hırgür oyunları sayesinde en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. Afilli Aşk, Bizim Hikaye, Kara Bela, Şeref Meselesi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerde de yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Sol Yanım isimli diziyle geçmiştir.

Benian Dönmez Yer Aldığı Diziler

İçimizden Biri – 2021
Sol Yanım – 2020-2021
Kader Postası – 2019
Afili Aşk – 2019-2020
Dengi Dengine – 2019
Bizim Hikaye – 2019
Aslan Ailem – 2017-2018
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – 2015-2017
Şeref Meselesi – 2015
Bir Yusuf Masalı – 2013
6 Mantı – 2012
Çıplak Gerçek – 2012
Hisarbuselik – 2006
Gönül Yokuşu – 2006
Ne Seninle Ne Sensiz – 2005

Benian Dönmez Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Adile karakteriyle Show Tv ekranlarında karşımıza çıkacak olan başarılı oyuncumuz Benian Dönmez sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 80 gönderisi ve yaklaşık olarak 38 bin takipçisi vardır. Benian Dönmez’in resmi instagram hesabı: @beniandonmez

Benian Dönmez Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

56 yaşında ki başarılı oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve Evli olan Benian Dönmez’in Doğu adında birde oğlu vardır.

İçimizden Biri Adile – Benian Dönmez Kıyafetleri

Daha önce oldukça başarılı projeler de yer alan oyuncumuz önümüzdeki günlerde İçimizden Biri dizisi ile ekranlarda olacaktır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Benian Dönmez’in özel hayatında ve İçimizden Biri dizisinde giydiği etek, elbise, gömlek, tişört, kazak, hırka, yelek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka-fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda İçimizden Biri dizisinde yer alan Adile karakterini ve Adile karakterine hayat veren oyuncumuz Benian Dönmez’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İçimizden Biri dizisi oyuncu kadrosu için bekliyoruz sizleri.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.