Beni Sev Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon ve Çekim Yeri Bilgileri

17.08.2022
88

Beni Sev filmi sete çıkmak için gün sayıyor. Beni Sev filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Beni Sev filmi konusu nedir? Beni Sev filmi vizyon sinema tarihi nedir? Beni Sev filmi nerede çekiliyor çekim yerleri bilgileri konumuzun devamında sizlere.

Beni Sev Filmi Oyuncu Kadrosu

Port Film ve Metropol Medya’nın ortak yapımcılığını üstlendiği, Yücel Müştekin’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturacağı sinema filminin başrol oyuncuları Cansu Tosun ve Tolga Güleç oldu. Cansu Tosun ve Tolga Güleç’in başrollerini paylaşacakları Beni Sev adlı romantik komedi sinema filmi sete çıkmaya hazırlanıyorlar. beni sev cansu tosun yasemin kim

Cansu Tosun- Yasemin

1988 Almanya doğumlu olan ve Erkan Kolçak Köstendil ile evli olan Cansu Tosun Beni Sev filmi kadın başrolü oldu. Cansu Tosun’un Yasemin adıyla rol alacağı Beni Sev filminde kasabada yaşayan, rehberlik yapan oldukça komik ve neşeli bir karakter olacak. Cansu Tosun daha önce Küçük Hanımefendi, Kayıp Şehir, Bugünün Saraylısı, Mehmetçik Kutül Amare, İksir, I Am You dizi filmlerinde rol aldı. Cansu Tosun sosyal medya hesabı /cansutosun/

tolga güleç yeni filmi beni sev emre kim

Tolga Güleç

Tolga Güleç Beni Sev filminde Emre rolünde olacaktır. Soğuk esprileriyle meşhur, babasının ölümüyle yapayalnız kalan, daha önce hiç İstanbul dışında yaşamamış olmasına rağmen kasabaya taşınmak zorunda kalan Emre’yi Tolga Güleç canlandıracak. Tolga Güleç 1981 Hatay doğumludur. Kırık Kanatlar, Adını Kalbime Yazdım, Öyle Bir Geçer Zamanki, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları, Kırmızı Oda, Masumiyet, Erkek Severse dizi filmlerinde rol aldı.

İki kadın – bir adamın aşk hikayesini işleyen ‘’Beni Sev’’ de, ‘’Yasemin’’ karakterini canlandıracak olan Cansu Tosun, kasabada yaşayan, rehberlik yapan oldukça komik ve neşeli bir karaktere hayat verirken ; Tolga Güleç de soğuk esprileriyle meşhur, babasının ölümüyle yapayalnız kalan, daha önce hiç İstanbul dışında yaşamamış olmasına rağmen kasabaya taşınmak zorunda kalan ‘’Emre’’ rolünde izleyici ile buluşacak.

Okuma provalarının önümüzdeki günlerde tamamlanması planlanan filmin; 4 hafta sürecek olan çekimleri, İstanbul ve Yalova’da gerçekleşecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..