Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Emrah Akduman

2 Yorum 295 kez okundu.

Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Beni Bırakma dizisi günlük olarak Atv ekranlarında yayınlanıyor. Beni Bırakma dizisi başrol oyuncusu olan Emrah Akduman diziden ayrıldı. Beni Bırakma dizisinde önemli bir rolde olan Tarık karakterine hayat veren oyuncu Emrah Akduman diziden ayrıldı.  Beni Bırakma başrol oyuncusu Emrah Karaduman neden ayrıldı diziden çıktı? Emrah Karaduman Beni Bırakma dizisine geri dönecek mi?

Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı mı?

beni birakma tarik diziden ciktiBeni Bırakma dizisinde Tarık 542. bölümde senaryo gereği yurtdışına gitti görüldü. Tarık diziden bu şekilde çıktı. Artık bir daha Tarık karakterini Beni Bırakma dizisinde izlemeyeceğiz. Diziden ayrılış şeklini kısaca konumuzun devamında sizlere açıkladık. Beni Bırakma dizisinde Tarık rolünü canlandıran Emrah Karaduman dizide yer almayacak.

Tarık’ı polisler götürsün diye bekliyordu Meltem. Ancak Tarık daha önce davranıp başka ülkeye kaçtı. Meltem kendini bırakmasının acısını bu şekilde almak istemişti. Ailesinden kaçar gibi gitmek istemese de buna kızı Leyla için mecburdu. Leyla babasının neden kaçar gibi gittiğini anlamadı. Babası Tarık’ın Orhan’a zarar verdiği iddia edildi. Tarık bu yüzden kaçarak gitti.

beni birakma tarik geri donecek mi

Tarık kızı Leyla için, ailesinin mutluluğu için onları bırakıp gitmiş görünüyor. Tarık 5 şubat cuma bölümünde taksiyle giderken görülüyor. Tarık giderken şu sözleri sarfediyor. ”Ben ölene kadar doğduğum bu şehirde yaşayıp mutlu günler geçirmek istedim. Sen benim evimsin Ankara seni çok özleyeceğim. Şimdi evimden uzaklaşıyorum. Güldüğüm heyecanlandığım ağladığım canımı yakan her şeyi kalbime gömüp götürüyorum. Beni ben yapan her şeyi yanıma alıp bambaşka bir ülkeye gidiyorum. Belki de bu şehre bir daha dönmeyeceğim. Canımın yarısını kızımı sana emanet ediyorum. ”

Tarık Emrah Akduman Beni Bırakma Dizisine Geri Dönecek Mi?

Beni Bırakma dizisinde Tarık rolünü canlandıran oyuncu Emrah Akduman diziden ayrıldı. Ancak geri dönecek mi sorusunu şimdilik cevaplayamıyoruz. Tarık dizi gereği yurtdışına çıkmış görülüyor. Polise yurtdışından döndüğünde ifade vermeye geleceği söylense de Tarık karakteri diziye tekrar dahil olmayacaktır bizce. Beni Bırakma gibi günlük dizilerde senaryo çok tekrara düştüğü için ara sıra başrol oyuncularında değişiklik yapılıyor. Beni Bırakma dizisinde de Tarık rolünün yerine yeni bir başrol karakteri diziye dahil olacak.

beni birakma dizisi tarik neden cikti

Beni Bırakma dizisinde Tarık rolünü seviyor muydunuz? Tarık rolünü canlandıran oyuncu Emrah Akduman’ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Beni Bırakma Tarık’ın diziden ayrılması sizce doğru bir karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Bence hic iyi olmamis tarik dizide kalmaliydi firuzeylede cok yakisiyolardi hem tarik ile firuze birlikte olsalardi meltemde onlarin pesini birakmaz kotulukler yapardi ve dizi cok daha heyecanli olurdu keske tarik karakteri diziden ayrilmasaydi

  2. Avatar VEYSEL UYGUN

    TARIGIN DİZİDE AYRILMASI HİÇ İYİ OLMADI ONU GÖNDERENE KADAR AŞŞALIK ADİ MELTEMİ GÖNDERSEYDİNİZ DAHA YERİNDE OLURDU ONUN İÇİN BU ZİZİYİ YAZAN VE OYNATAN BENCE DUVARA ÇARPTI ONUN İÇİN BU DİZİ PEŞPARA ETMEZ BENCE

Etiketler