Beni Bırakma Hakan Kocaoğlu Kimdir? Cenay Türksever

Beni Bırakma Hakan Kocaoğlu Kimdir? Cenay Türksever… Beni bırakma dizisine yeni bölümlerini dahil olan Hakan Kocaoğlu kimdir, Hakan Kocaoğlu karakteri rolü amacı nedir, Hakan Kocaoğlu karakteri bilgilerini konunun devamlı sizlerle paylaşacağız.

beni birakma hakan kimdir

Beni Bırakma Hakan Kocaoğlu Kimdir?

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma’ya yeni bir başrol oyuncusu dahil oldu. Önceki bölümde Tarık karakterine hayat veren oyuncu Emrah Akduman diziden ayrılmış ve dizide başrol oyuncusu eksikliği yaşanmıştır. Bu yüzden yapım şirketi diziye yeni bir erkek başrol oyuncusu dahil etti. Diziye yeni giren oyuncu yeni bir karakter ile diziye dahil oldu. Beni bırakma dizisine giren Hakan Kocaoğlu karakteri kimdir? Hakan Kocaoğlu rolü amacı nedir?

Hakan diziyi son sahnelerde dahil oldu. Arabasıyla göl kenarına hava almaya gelmişti. Ancak uzaktan Firuze’nin kıyıya çok yakın olduğunu gördü ve kendisine atmak istediğini düşünüp panikle Firuze’nin yanına gitti. Firuze’yi belinden kavrayarak çekti ve bu andaki bakışma aralarındaki aşkın ilk başlangıcı oldu. Yani Hakan dizide Firuze ile aşk yaşayacaktır.

beni birakma hakan kimdir rolu nedir

Cenay Türksever Kimdir?

Beni bırakma dizisinin yeni bölümünde dahil olan Hakan Kocaoğlu karakterini canlandıran Cenay Türksever kimdir? Cenay Türksever 1990 Bulgaristan doğumludur. Beden eğitimi ve Spor yüksek okul mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra modellik yapmaya devam etmektedir. On yılı aşkın süredir defilelerde boy göstermektedir. 2012 yılında yapılan İdol of models yarışmasında 3. oldu. Demet Akalın’ın kalbindeki imza şarkısının klibinde rol aldı. Cenay Türksever instagram hesabı https://www.instagram.com/cenayturksever/

beni birakma hakan firuze aski

Cenay Türksever Rol Aldığı Diziler;

Cenay Türksever Uğurkan Erez tarafından yabancı bir modelken keşfedildi. Türkçe bilmemesine ve Türk olmasına rağmen Türkiye’de aranan bir model haline geldi. Zamanla Türkçesini geliştirdi ve 8 ay boyunca oyunculuk eğitimi aldı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Elif‘te rol aldı. Elif dizisinde Yunus karakterini canlandırdı ve yakışıklılığı ile ilk bölüme itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

cenay Turksever kimdir beni birakma hakan

Elif dizisinin ardından Star TV’de yayınlanan günlük dizi Sevdim Seni Bir Kere‘den teklif aldı. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Mirza karakterini canlandırdı. Cenay Türksever basketbol oynamayı, piyano çalmayı ve resim yapmayı çok seviyor. 190 cm boy ve 88 kilogram ağırlığa sahip olan Cenay Türksever oyunculuğun yanı sıra modellik yapmaya devam ediyor. Beni bırakma dizisindeki Hakan rolü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz.

Etiketler