Beni Bırakma Elif Kimdir? Yeni Oyuncu Bilgileri (Merve Üçer)

Beni Bırakma Elif Kimdir? Yeni Oyuncu Bilgileri (Merve Üçer) Beni Bırakma dizisi Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ederken 290. bölüm yayınlandı. 3. dalya yapmaya hazırlanan Beni Bırakma günlük dizisi çok beğenildi ve seyircide sıkı takipçisi dizinin. Beni Bırakma dizisinde rol alan Elif karakteri kimdir? Elif rolünü canlandıran oyuncu Merve Üçer kimdir? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Beni Bırakma dizisinde rol alan Elif’i canlandıran Merve Üçer’in bilgilerini paylaşmadan önce dizi de canlandırdığı Elif karakterini tanıyalım. Beni Bırakma dizisindeki Elif Karakteri kimdir? Beni Bırakma elif karakteri rolü

Beni Bırakma Elif karakteri nasıl biri

Elif tıp fakültesini kazanmış başarılı bir öğrencidir. Annesi Elif’e karşı çok sevgi göstermez. Elif ve Banu kardeştir. Elif okul harçlığını çıkarabilmek için evlere temizliğe gitmektedir. Elif Emre ile karşılaşır ve daha önce tatmadığı duygu olan aşk ile tanışır.

Beni Bırakma dizisinde yeni sezonda başrol oyuncusu olan Sıla Özlem Önemli diziden ayrılmıştı. Yeni sezonda Emre’ye partner olarak Merve Üçer geldi. Merve Üçer güzelliği ve oyunculuğu ile şimdiden seyircinin gönlünü fethetmiş durumda.merve üçer kidmir

Beni Bırakma Dizisi Elif Kimdir? Merve Üçer

Beni Bırakma dizisinde rol alan Merve Üçer. Merve Üçer Beni Bırakma dizisinde Elif karakterini canlandıran Merve Üçer 1992 yılında dünyaya geldi. Merve Üçer Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur. 2013 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve yarışmada tanındıktan sonra manken ve model olarak çalışmaya başladı. Merve Üçer Miss Turkey yarışmasında 10’a kalmıştır ancak kazanan isim Rüveyda Öksüz olmuştur.beni bırakma elif kimdir gerçek adı

Akademi oyunculuk stüdyolarından oyunculuk eğitimi almıştır ve dizi filmlerde rol almaya başlamıştır. Merve Üçer’in bilinene göre bir sevgilisi yok. Merve Üçer ilk olarak İblis’in Oğlu: 13. Vahşet filminde kısa bir rolde oynadı. Merve Üçer Çılgın Dersane 3 filminde de rol aldı. Beni Bırakma dizisi Merve Üçer elif

Beni Bırakma Elif ve Emre Aşkı Başladı Mı?

Merve Üçer Beni Bırakma dizisinden Zeynep karakterinin ayrılmasından sonra diziye başrol olarak katıldı. Beni Bırakma dizisinde Emre karakteri ile aşk yaşayacak. Beni Bırakma dizisinde öncelikle Emre Elif’e araba ile çarpar. Bunun sonrasında kavga ederler. Emre ve Elif aynı yere gitmektedir orada tekrar karşılaşırlar ve bakışlardan anlaşıldığı üzere artık birbirinden etkilenmeye başlamışlardır.

Beni Bırakma dizisinde Elif karakterini canlandıran Merve Üçer’i nasıl buldunuz? Emre ile Elif birbirine yakıştılar mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

22 Yorum

 1. Zeynep çok çirkindi ve çokta yapmacıki elif hem çok güzel hem de rolünü çok iyi beceriyor

 2. Elif:
  Ağlak , hasta , itilmiş kakılmış . Sanki çekimden önce dayak yemiş bütün dizi boyunca beyinciği hasar görmüş gibi duruyor sezondan sonra tek bir bölüm bile izletmedi . Zeynepsiz dizi çekilmiyor .
  Emre: “Zeynep seni hayatım boyunca çok sevicem, seni asla bırakmayacağım ,bizi kimse ayıramayacak . Bla bla
  Reytingleri yerden toplayın.🤯

 3. Gerçekden çok güzel ve elif çok güzel oyniyor ve Emreye çok yakıștiyor.inșallah birbirine çatacaklar.

 4. Ben ve annem iranda yașiyoruz ve hergün bu dizini bakiyoruz.gerçekten çok heyecanlidir.yeșim ve banu ve özge negative karakterler çok iyi ifa edirler. Ben kendim iranda editor ve musigiçigem ve sizin editordan ricam var .musik sesi filmde diyaloglardan ucadir.lütfen filmde musik sesini dialoglardan azaldin. Uca musik sesi bize izin vermir diyaloglari iyi anlayak.teșekkürler.

 5. Evet elif cok iyi oynamış emreyle de cok yakışıyor. Zeynepden nefret ediyordum. Şimdi elif için diziyi izleyorum

Etiketler