Beni Bırakma Dizisine Yeni Sezon Katılan Gelen Oyuncular, Ayrılan İsimler Kimler?

Sevilerek izlenen Atv de günlük olarak ekrana gelen Beni Bırakma Dizisine Yeni Sezon Katılan Gelen Oyuncular Kimler? bilgilerini bu konuda sizlerle paylaşacağız. Geçtiğimiz sezon çok sevilip tutulan Beni Bırakma dizisini 2. sezonda gelen giden oyuncuları sizler için buraya yazıp haklarında bilgiler vermeye çalışacağız. İşte Beni Bırakma dizisi yeni sezonda 2019-2020 yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular hakkında bilgiler:

Beni Bırakma Dizisine yeni sezon gelen giden oyuncularBeni Bırakma Dizisine Yeni Sezon Katılan Gelen Oyuncular

Beni Bırakma dizisinin 2019-2020 sezonu boyunca Atv ekranlarında devam edeceğini daha önce belirtmiştik. Kadrosunu canlandırarak yeni sezonda da oldukça yüksek reytingler alarak yoluna devam etmek isteyen günlük dizi Beni Bırakma dizisine gelen oyuncuları kimler, daha önce hangi dizi ve filmlerde yer aldılar burada sizlere kısa kısa yazmak istiyoruz. İşte Beni Bırakma dizisine 2019-2020 yeni sezonda katılan gelen yeni oyuncular:

Cansın Yılmaz Beni Bırakma dizisinde_11- Cansın Yılmaz

Daha önceki sezonlarda Star tv de ekrana gelen ve 7 sezon boyunca devam eden Beni Affet dizisinde Güzel karakterini canlandıran Cansın Yılmaz Beni Bırakma dizisinin kadrosunda. Cansın Yılmaz 2019-2020 yeni sezonda Beni Bırakma dizisinin oyuncuları arasına katıldı ve günlük dizilerle özdeşleşmiş olan güzel oyuncunun yeni sezon dizisi böylelikle belli olmuş oldu.

Cansın Yılmaz 1997 yılında İstanbul ilimizde doğmuş olmasına rağmen aslen Rizelidir. Yüksek Eğitimini Gazi Üniversitesi Sanat bölümünden mezun olarak tamamlayan Cansın Yılmaz oyunculuğa tiyatro sahneleri ile başlamıştır. Cansın Yılmaz hem oldukça güzel hemde rol kabiliyeti ile kamera karşısında oldukça yeteneklidir. Tv de ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında kadrosuna katıldığı ve bir Ankara dizisi olarak bilinen Beni Affet dizisindeki Güzel karakteri ile yaşamış olan güzel oyuncu son olarak millet vekilliği seçimlerinde Ak parti Ankara adayı olmuştur. Güzel oyuncu Cansın Yılmaz 2019-2020 sezonunda Beni Bırakma dizisinde rol alacaktır.Beni Bırakma dizisine Cansın Yılmaz katıldı_1

2- Merve Üçer

1992 de Ankara’da doğan Merve Üçer Beni Bırakma dizisinin kadrosuna yeni sezonda (3. Sezon) dahil olan oyunculardan birisi oldu. 1992 yılında Ankara’da doğan Merve Üçer almış olduğu oyunculuk eğitimleri ile kendisini geliştirdi ve dizilerde rol almaya başladı. Ancak ona şöhreti Miss Turkey yarışmasına 2013 de katılması sağladı. Merve Üçer Ankara Üniversitesi Felsefe bölümünde eğitim görmüştür ve aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından Beni Bırakma dizisine yeni sezonda 2019-2020 de katılmıştır. Merve Üçer ilk olarak Çılgın Dershane dizisi ile dizi oyunculuğuna başlamıştır.

Merve Üçer Beni Bırakma dizisinde

3- Cansu Nur Şimşek

2019-2020 yeni sezonunda Beni Bırakma Dizisine 3. Sezon katılan Cansu Nur Şimşek 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra ilk dizisi 2010 da oynadığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi olmuştur. Bu diziden sonra uzun süreli olarak Beni Affet dizisinde yer alan oyuncu başarılı bir oyunculuk çıkarmış ve Beni Affet dizisinde Ceylan karakterini canlandırmıştır. Cansu Nur Şimşek Beni Bırakma dizisinde hangi karakteri oynayacak belli olunca buraya yazacağız.

Cansu Nur Şimşek Beni Bırakma dizisi kadrosunda4- Furkan Engin – Kerem

Beni Bırakma Dizisine Yeni Sezonda Katılan Gelen Oyunculardan birisi de Furkan Engin oldu. Furkan Engin Beni Bırakma dizisinde Kerem rolüne hayat verecek. Kerem Beni Bırakma dizisinde Sıla ile olan aşkıyla ön plana çıkacak ve dizide babasının şirketlerini toparlayacak ve yeniden canlandıracak olan karakterdir. Furkan Engin daha önce Akasya Durağı dizisi ile karşımıza çıkmıştı.

Furkan Engin 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Yeditepe Üniversitesinde Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olan Furkan Engin Furkan Engin ilk oyunculuk yıllarında Doğruluk Ekseni, Akasya Durağı, Serçe, Yeniden Başla ve Araf Zamanı gibi dizilerinde rol almıştır. Furkan Engin Beni Bırakma dizisinde Kerem karakterine hayat verecek.Beni Bırakma dizisi Furkan Engin - Kerem

Beni Bırakma Dizisine Yeni Sezon Katılan Gelen Oyuncular Kimler? sorusuna oyuncu bilgilerini yazarak cevap vermeye çalıştık. Yeni sezonda 2019-2020 yıllarında diziye dahil olacak yeni oyuncuları katılan tüm isimleri buraya yazmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle oyuncular hakkında fikrinizi aşağı yazabilirsiniz.

Beni Bırakma Dizisinden 2019-2020 Yeni Sezon Ayrılan Giden Oyuncular

Beni Bırakma Dizisine yeni gelen oyuncuları yukarıya yazmaya çalıştık. Ancak diziden zaman zaman ayrılan başka dizilere giden oyuncular da bulunuyor. 2019-2020 yeni sezon boyunca Beni Bırakma Dizisinden ayrılan başka dizilere giden oyuncuların kimler olduğunu da burada yazacağız. Şimdilik kadrodan ayrılan bir oyuncu bulunmuyor ancak rolü gereği diziden birisi ayrılırsa burada sizlere yazacağız. Beni Bırakma Dizisine gelen oyuncuları giden oyuncuları sizlere detaylıca yazmaya ve haklarında kısa açıklamalar yazmaya dizioyuncu.com olarak güncel tutacağımız bu sayfada devam edeceğiz.
Beni Bırakma Zeynep Neden Yok diziden çıktı mı

Zeynep – Sıla Özlem Önemli

Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Sıla Özlem Önemli yeni sezonda diziden ayrılacak. 3. Sezon için hazırlıklarını tamamlayan Beni Bırakma ekibi fotograf çekimleri ve yeni sezon için için kamera karşısına geçti ancak Beni Bırakma dizisinde Zeynep rolündeki Sıla Özlem Önemli’nin bu çekimlerde yer almayışı diziden çıkacağını gösterdi. Büyük ihtimalle ilk bölümlerin ardında oyuncu rol gereği diziye veda edecek.

Beni Bırakma dizisi Zeynep Sıla Özlem Önemli diziden çıktı mıBeni Bırakma dizisi Zeynep Neden Ayrıldı? Sıla Özlem Önemli

Atv de ekrana gelen ve günlük yayınlanan Beni Bırakma dizisinde Zeynep karakterini başarıyla canlandıran Sıla Özlem Önemli yeni sezon çekimlerinde yer almayınca oyuncunun diziden ayrıldığı kesinleşti. Beni Bırakma’dan ayrılan Sıla Özlem Önemli büyük ihtimalle 2019-2020 yeni sezonda başka bir dizinin oyuncu kadrosuna dahil olacak. Beni Bırakma Zeynep Neden Yok diziden çıktı mı sorularına en son hamile olan Zeynep sosyal medyadan bir açıklama yaparsa buraya yazacağız.

Beni Bırakma Hülya diziden ayrıldı, Zeynepin annesi diziden çıktı

Gonca Yakut -Hülya

Beni Bırakma dizisinde yeni sezonda ayrılan diğer bir oyuncu da dizide Hülya karakterini canlandıran Gonca Yakut oldu. Zeynep karakterinin annesi rolündeki Hülya Zeynep’in diziden ayrılmasıyla rolü kalmadığı için diziye veda etti. Zeynep’in annesi Hülya’yı canladıran Gonca Yakut yeni sezonda Beni Bırakma dizisinde yer almayacak. Gonca Yakut 2019-2020 yeni sezonda Star TV de ekrana gelecek olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Beni Bırakma Vedat neden ayrıldı diziden çıktıKaan Yalçın – Vedat

Beni Bırakma dizisinde Vedat karakterini canlandıran Kaan Yalçın da yeni sezonda diziye veda eden isimlerden birisi oldu. Ankara ilimizde 1975 yılında doğan Kaan Yalçın oyunculuğa yüksek eğitim için gittiği Bilkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde merak salmış ve çeşitli dizilerde rol almıştır. Adanalı ve Arka Sokaklar gibi dizilerde rol alan Kaan Yalçın Beni Bırakma dizisinde Vedat karakterini canlandırıyordu. Beni Bırakma dizisinde Vedat neden ayrıldı diziden niçin çıktı yeni bir dizide mi rol alacak ileriki günlerde netlik kazanacak.

Beni Bırakma Cansu neden yok niçin diziden çıktı ayrıldı mıÇağla Çukurova – Cansu

Beni Bırakma dizisinde Cansu rolünde izlediğimiz Çağla Çukurova da diziye 3. sezonda veda etti. Beni Bırakma dizisinde Cansu önemli rollerden birisini canlandırıyordu. Büyük ihtimalle yeni sezonda başka bir dizinin kadrosuna dahil olacak olan Çağla Çukurova’ya yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Beni Bırakma Cansu neden yok niçin diziden çıktı ayrıldı mı sorularına dizioyuncu.com olarak ilk cevabı verelim istedik. Cansu rolünde izlediğimiz Çağla Çukurova 2019-2020 yeni sezonda Beni Bırakma dizisinden ayrıldı.

Beni Bırakma Dizisine yeni gelen oyuncular kimlerBeni Bırakma Dizisine gelen oyuncuları diziden giden ayrılan oyuncuları bu sayfada sizlere sunduk. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilir ve Beni Bırakma Dizisi hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum yaz

15 Yorum

  1. Zeynep neden ayrıldı ki sanki ne güzel yakisiyorlardi emreyle şimdi elif midir nedir o geldi izleyesim gelmedi aslında iyi güzel kiz ama ne biliyim pek yakistiramadim emreyle ah emre benim gibi biriyle partner olacaktiki reytingler tavan yapardi fakat oyunculuk gibi düşüncem yok ama gerçekten Emre’yi cok beğeniyorum. Cok yakışıklı sin yaaaaaaaa💖💖💖💖💖💖💏💏💏💏💏

  2. yazik ya bari emreyle vlenseydi bi balayi yapip oyle ayrilsaydilar cansunun oyunu aciga ciksaydi bari demekki bosu bosuna izleyip heycan yapmisiz gercekten bu dizinin senaristinin cok tuhaf bir insan olduguna kanaat getirdim bence ruh halinde bir bozhkluk var bu ne yaaaaa

  3. Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

    Allah aşkina ne yaptınız ya neredeyse butun kadroyu dızıden cıkarmıssınız ya sımdı hıc guzel olmayacak gayrı hıc ızlemez ;(

    • Zeynebin ve diger oyuncuların çıkması diziyi gerçekten çok anlamsız yaptı izlemeye heveseim kalmadı hiç

Etiketler