Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kimdir? (Gökberk Yıldırım)

Bu konumuzda Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kimdir? Gerçek adı ve soyadı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? İlişkisi var mı? Öğrenimini neden yarıda bıraktı? gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. Yusuf hakkında merak edilen tüm bilgiler size burada sunulacak.

Beni Bırakma Dizisi Yusuf Kimdir?

Beni Bırakma dizisinde Yusuf karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Gökberk Yıldırım’dır. 20 Aralık 1991’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini de Ankara’da tamamlamıştır.Günümüzde halen yaşamını Ankara’da sürdürmektedir. Oyuncu olma hayali lise yıllarında başlamıştır. Liseden sonra üniversite eğitimine oyunculuk hayalini gerçekleştirmek amacıyla devam etmemiştir. 1.83 boyunda ve 77 kg’dır.  Türk dizi oyuncusudur.


Ekranlarda günlük rol aldığı dizilerle tanınmıştır. İlk olarak 2015 yılında Star Tv de yayınlanan Beni Affet dizisi ile ekranlarda karşımıza çıkmıştır. 2009 yılında İnanç Yılan Bireysel Oyunculuk eğitimi almasının ardından 2011 yılında Deniz Gökçe Bireysel Oyunculuk eğitimi alarak kariyerini zenginleştirdi.

Gökberk Yıldırım’ın Sosyal Medya Hesabı

Yakışıklı oyuncumuz beş yıldan uzun bir süredir instagram hesabı kullanmaktadır. Oyuncumuzun yaklaşık 106 gönderisi ve 233 bin takipçisi bulunmaktadır. Biyografisinde yazan ‘Bir düş, bin düşün..Bin düşün, bir düşmeden’yazısıyla da dikkatleri sosyal medya profiline toplamaktadır. Sosyal medya paylaşımlarının bir kısmı Beni Bırakma dizi setinde ya da birlikte rol aldığı arkadaşlarıyladır. Yani Gökberk Yıldırım paylaşımlarıyla da diziden rol almaktan büyük keyif aldığını takipçilerine göstermektedir.

Gökberk Yıldırım’ın Rol Aldığı Diziler

2020 Beni Bırakma (Yusuf)
2016 Aşk ve Günah(Berk)
2015 Deniz Yıldızı
2015 Beni Affet(Murat Kozan)

ATV’nin günlük dizileri arasında yer alan Beni Bırakma dizisine Gökberk Yıldırım, Yusuf karakteri ile 4. sezonda dahil olmuştur. Dizide Eda Nur Gülbudak ile partner olacaklardır. Dizide ayrı olarak Emrah Akduman, Şebnem Gürsoy, Hazal Eylül Çelik, Esengül Aypek, Özlem Boyacı gibi daha pek çok ünlü isim yer almaktadır.

Gökberk Yıldırım’ın Sevgilisi Kim?

Gökberk Yıldırım’ın özellikle bayan fanlarının aklına takılan en önemli sorulardan birisi ilişki durumu olmuştur. Gökberk Yıldırım’ın Beni Affet dizisinde oynadığı sıralar dizideki partneri Reyhan ile dizideki aşk gerçek mi oldu sorularını akıllara getirmiş olsa da Yıldırım’ın bilinen bir sevgilisi yoktur. Oyuncumuz aşk hayatını adeta bir sır gibi saklamaktadır.

Beni Bırakma Dizisinin 2020-2021 yeni sezonunda diziye dahil olan 4. sezon oyuncularını sizlere tanıttık. Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler