Beni Bırakma Dizisi Gönül kimdir? (Edanur Gülbudak)

Bu konumuzda Beni Bırakma dizisi Gönül kimdir? Gerçek ismi nedir? Hangi okuldan mezundur? İlişkisi var mı? Daha önce bir dizide rol aldı mı? Beni Bırakma dizisinde baş rolü kiminde paylaşıyor? Sosyal medya hesabında kaç takipçisi var? gibi merak edilen sorularına yanıt bulacağız.

Beni Bırakma Dizisi Gönül kimdir?


Beni Bırakma dizisinde Gönül karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi Edanur Gülbudak‘tır. 11 Aralık 1998 tarihinde Isparta’da dünyaya gelmiştir.Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesi mezunudur. Lise yıllarından bu tarafa oyuncu olma hayalleri vardır. Lise üçe giderken sosyal medya fenomeni olan Başak Karahan ile tanışmıştır. Başarılı ismin Chubbuck sistemi ile oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk deneyimi olacak olan Ebru Ay’ın oyuncu koçluğunda Atv kanalında oynamaya devam eden Beni Bırakma dizisinde başrol ile ekranlarda olacaktır. Güzel oyuncumuz baş rolü Gökberk Yıldırım ile paylaşacak. Dizide Gökberk Yıldırım ve Edanur Gülbudak ikilisi izleyicilerin beğenisi toplamıştır. Dizide aynı zamanda Merve Üçer, Emrah Akduman, Sude Doğar, Esengül Aypek, Rızacan Durmuş gibi önemli ve ünlü isimler ile rol arkadaşlığı yapacaktır. Daha önce televizyon deneyimi olmamasına rağmen Focus Film tarafından açılmış olan seçmelerde mükemmel yeteneği ile jürileri etkilemeyi başarmıştır.

Edanur Gülbudak’ın Instagram Hesabı

Gülbudak’ın resmi instagram sayfasında 20,8 bin takipçisi bulunmaktadır. Toplam gönderi sayısı ise 121’dir. Heniz youtube video kanalında bir videosu bulunmamasına rağmen 15,4 civarında takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz aktif olarak fotoğraf paylaşmakta ama story kısmında devamlı olarak paylaşım yapmamaktadır. Gülbudak fotoğraf paylaşımları ile renkli ve eğlenceli bir kişilik olduğunu takipçilerine göstermektedir.

Edanur Gülbudak Dizileri
2020 Beni Bırakma(Gönül)

Edanur Gülbudak’ın Sevgilisi Kim?
Oyuncumuz televizyon sektöründe yeni olduğundan dolayı magazincilerin ve gazetecilerin kamerasına henüz hiç takılmamıştır. Sosyal medyada ve haber sitelerinde sevgili olup olmadığına dair bilgi bulunmamaktadır. Ama doğrusu böyle yetenekli ve güzel bir oyuncunun kısa zamanda bir sevgilisi olacağını düşünüyoruz.

Etiketler