Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon (2020-2021) Devam Edecek mi?

25 Yorum 869 kez izlendi

Bu konumuzda Atv günlük dizisi Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon (2020-2021) Devam Edecek mi? sorusuna cevap vereceğiz. Dizi 3 sezondur devam ediyor ve 440. bölümü 24 Nisan 2020 cuma günü ekrana geldi. 440. Bölüm ile sezon finali yapan Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon devam edecek mi merak ediliyor. Bizde bu soruya hemen yanıt verelim istedik.

Beni Bırakma 2020-2021 sezonu olacak mıBeni Bırakma Dizisi 4. Sezon (2020-2021) Devam Edecek mi?

Beni Bırakma Dizisi 3. Sezon boyunca ekrana geldi ve toplamda 440 bölüm yayınlandı. Atv dizinin son bölümünü sezon finali olarak yayınladı. Ancak izleyenler korona virüs sonrasında yeni sezonda dizinin devam edeceğini düşünüyor. Bu nedenle Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon devam edecek mi, Beni Bırakma Dizisi 2020-2021 yeni sezon olacak mı soruları izleyicinin en çok sorduğu ve merak ettiği sorular arasında.

Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon Devam edecek mi? Bildiğiniz üzere korona virüs salgını sonrasında bir çok dizi çekimlerini durdurdu. Beni Bırakma isimli günlük dizide bu arada stok bölümlerini ekrana getirdi. Daha sonra ise bir final bölümü çekerek sezonu kapattı. Atv son bölümde sezon finali yazdı. Yani dizi bitmiş görünmüyor. Bu halde Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon 2020-2021 sezonunda ekrana gelecek demektir.

Beni Bırakma 4. Sezon (2020-2021) yayınlanacak mıBeni Bırakma (2020-2021) Sezonu Devam Edecek mi?

Her ne kadar Atv sezon finali bölümü yayınlasa da dizinin devam etme ya da etmeme ihtimali var. Çünkü dizi ortalama 2-3 oranında total reyting alıyordu. Böylesine reytinge sahip ve düzenli bir dizinin devam etmesi Atv’nin tutumuna bağlı biraz da. Yeni bir günlük dizi planı varsa ve Beni Bırakma Dizisini gözden çıkardıysa dizi tekrar başlamaz. Ancak başka dizi planı yoksa büyük ihtimal dizi 2020-2021 yıllarında 4. sezonu ile ekrana gelmeye devam eder.

Beni Bırakma Dizisi (2020-2021) Devam Eder miBeni Bırakma Dizisi 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Elbette Beni Bırakma Dizisi 4. Sezonda devam etmesi ve başlaması tamamen Atv kanalının inisiyatifinde olan bir gelişme olacak. Normalde final yapan bir dizi başlamaz ancak sezon finali yapan diziler Eylülde başlar. Son aylarda olağanüstü bir dönemden geçen ülkemiz ve dünyada her şey olabiliyor son günlerde. Bu nedenle Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon ne zaman başlayacak sorusuna eğer başlarsa Eylül 2020 cevabını verebiliriz.

Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon ne zaman başlayacakBeni Bırakma Dizisi Final mi Yaptı Bitti mi?

Beni Bırakma Dizisi final mi yaptı bitti mi 440. bölüm ile sezon finali yapan dizinin akıbeti merak konusu. Beni Bırakma Dizisi sezon finali yaptı tatile girdi. Ama yeniden başlar mı yoksa bitme ihtimali de var mı zamanla göreceğiz. Beni Bırakma Dizisinin 441. bölümü ne zaman yayınlanacak bu konuda sizlere detay verilmiştir. Tıklayın >> Beni Bırakma 441. Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Beni Bırakma Dizisi 4. Sezon Devam Edecek miBeni Bırakma Dizisi 4. Sezon (2020-2021) Devam Edecek mi? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

25 Yorum

  1. Bitmesin ya lütfen cok seviyoruz beni bırakma dizisini hic kaçırmadan izliyorum izliyorz takip ediyorum hep geri gelsin dizimiz

  2. Çok sevilen bir dizi yaşlilarimuzin sıkıntısi gidiyor bu dizi seviliyor bizlerde aile dizilerini seviyoruz hiçbitmesin

  3. Boyle guzel bir filim bitmemmeli ve boyle bir finalli hak etmedi lutfen guzel bi final yapilsin ama bitmesin

  4. Ben Beni birakmadaki kişilerin hepsi öldü mü ? Yoksa yaralandilar mı ? Diye merak ediyorum söylermisiniz ve yeni kişiler gelecek mı ? Diye de merak ediyorum

  5. Hem izlemek istemedigim ama Izlemeden duramadigim bir Dızi ne kadar sacmaladiysalalr okadar izleyesim geliyodu sacmaliklari takip Etmek icin bitsede olur yerine guzel bir dizi gelebilir

  6. Devam etsinnnn hergun izlediğim izleyemedigimde akşam interneten izlediğim.tek dizim 4sezon bekliyoruz

Etiketler