Beni Bırakma Dizisi 5. Sezon Devam Edecek mi, Bitecek Final mi Olacak?

ATV ekranlarında devam eden dizilerden birisi olan Beni Bırakma dizisi yeni 5.sezonda devam edecek mi yoksa Mayıs ayının sonunda sezon finali yaparak bitecek mi oldukça merak ediliyor. Dizinin izleyenleri gelecek bölümlerde Beni Bırakma dizisinin final mi yapacak yoksa 5. sezonda devam mı edeceğini merak ediyorlar, bizde burada yazarak sizlere açıklamak istiyoruz. Öncelikle Beni Bırakma dizisi bu sezonun en iyi günlük dizilerinden birisi oldu. ATV ekranlarını şenlendiren Beni Bırakma dizisi beklentilerin üzerinde reytingler alarak yoluna devam ediyor.

GÜNCELLEME: Beni Bırakma dizisi Ne Zaman Bitecek Final Tarihi belli oldu mu? Beni Bırakma Dizisi 5. Sezon (2021-2022) Devam Edecek mi SORUSUNA YANIT BURADA: Beni Bırakma Dizisi 5. Sezon Devam Edecek mi?

Beni Bırakma dizisinin reytingleri nasıl, dizi 5. sezon da devam eder mi?

ATV ekranlarındaki günlük dizi nasıl başladıysa öyle gidiyor demek diziyi kısaca özetlemek demek. Beni Bırakma dizisi ilk bölümleri ile 2.50 oranında Total reyting alırken mayıs 2019’da ne benzer reytingleri almaya devam ediyor. Beni Bırakma 8 Mayıs 2019 Çarşamba günü almış olduğu reytinglerde 2.65 oranını yakaladı. Bu reytinglere bakılırsa Beni Bırakma oldukça başarılı olmuş ve yıl boyunca reytinglerini koruyan nadir dizilerden birisi olmuştur. Çünkü reytinglerini korumak gerçekten de dizilerin en zorlandığı kısımlardan birisi. Birçok dizi yüksek reytinglere ulaşsa bile daha sonra reytingler gittikçe düşüyor ve diziler hiç beklenmedik oranları görüyor. İşte Beni Bırakma son reyting oranları:

Beni Bırakma dizisinin son Reytingleri

Beni Bırakma dizisinin Reyting sonuçlarına baktığımızda sabit bir şekilde devam ettiğini ve sezonun sonuna yaklaştığımız Şu günlerde reytinglerini koruduğu gibi yukarılara doğru tırmandığını şahit oluyoruz. Bu da Beni Bırakma dizisinin gelecek sezonda devam edeceğine dair en büyük işaretlerden birisi.

Beni Bırakma dizisi yeni 5. sezon devam edecek mi?

Yukarıda açıklamış olduğumuz reyting sonuçlarına göre Beni Bırakma dizisinin 5. sezonda da devam etmesi öngörülüyor. Çünkü dizi almış olduğu reytingler ile yeni sezonda da devam edeceğini gösterdi. ATV ekranlarında yayınlanan ve günlük olarak ekrana gelen Beni Bırakma dizisi birçok haftalık dizinin bile alamadığı reytingleri hemen her gün almaya devam ediyor ve böylelikle başarısını uzun süre devam ettirdiği için yeni sezonda da ATV kanalında onay almış görünüyor. Ekranda çok fazla günlük dizi olmadığı için Beni Bırakma dizisi daha çok ilgi gördü diyebiliriz. Bu ilgi Beni Bırakma dizisinin yeni sezonda da devam edeceğini en büyük işaret.

Beni Bırakma Dizisi ne zaman final yapacak bitecek

Beni Bırakma dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak?

Bu soruya cevap vermek oldukça zor diye düşünüyoruz ancak Beni Bırakma dizisinin şimdiye kadar 2 ve 3 arasında Total reyting alarak günlük Total reyting sıralamasında 15 ile 25. sıralar arasında gidip geldiğini düşünürsek bir günlük dizi için oldukça iyi bir sonuç diye düşünüyoruz. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi ile birlikte bu sezonun en iyi günlük dizisi olan Beni Bırakma kaç bölüm sürecek yapımcısı tarafından kesin bir bölüm açıklanmadı ancak dizi 10 Mayıs 2019 Cuma günü 265. bölümünü geride bıraktı.

Mayıs ayının sonunda sezon finali yapması beklenen 275. veya 280. bölümde mayıs ayının son haftalarında sezon finali yaparak ekrana veda edecek olan ve uzun bir süre yaz tatili yapacak olan Beni Bırakma dizisinin ekibi Ağustos 2019 tarihinde yeniden toplanacak ve 3. sezon için çekimlere başlayacak. Beni Bırakma dizisi ilk sezon 110 bölüm sürmüş 2. sezon ise yaklaşık 170 bölüm sürmüştür. Bir günlük dizinin 1 yılda yaklaşık 170 bölüm yayınlandığını düşünecek olursak ve 2019-2020 sezonlarında Beni Bırakma dizisinin sezon sonuna kadar devam edeceği hesap edilince 2020 yılının Mayıs ayında sezon finali yapması tahmin edilen Beni Bırakma dizisinin 450. bölüme ulaşacağına rahatça söyleyebiliriz. 2020 yılında da sezon finali yaparak bir sonraki yıla 4. sezona başlayacak olan Beni Bırakma dizisi devam edecek olursa 4. sezonun sonunda 2021 yılında 600 bölüme ulaşacaktır. 500 bölümü geçen çok fazla dizi olmadığını düşünürsek Beni Bırakma dizisi şimdiden fenomen bir dizi oldu diyebiliriz.

Beni Bırakma Dizisi kaç bölüm sürecek

Beni Bırakma Dizisi Yeni 5. Sezon Devam Edecek mi?

ATV ekranlarında yayınlanan günlük Beni Bırakma almış olduğu iyi reyting sonuçları da 3. sezonda devam edeceğini gösterdi. ATV kolay kolay günlük dizilerin tutmadığı ve kısa sürede erken final yaptığı ki mesela Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisi oldukça düşük reytingler aldığı için sezon sonunda erken final yaparak ekrana veda etmeyi düşünüyor. Kısacası her günlük dizi tutmuyor, tutan dizilere kanallar sahip çıktığı müddetçe kazançlı çıkacak ve uzun süre devam edecektir. Bu konuda kanal 7’deki diziler şanslı sayılır. Ancak diğer özel kanallardaki günlük diziler kanalların yayın politikalarından dolayı sık sık erken final ile yüzleşiyor ve kısa sürede birçok dizi seyirciye veda etmek zorunda kalıyor. Ancak Beni Bırakma dizisi almış olduğu reytingler sonrasında 3. sezonda da devam edeceğini garantilemiş oldu.

Beni Bırakma Dizisi yeni sezonda Devam Edecek mi

Beni Bırakma dizisi kaç sezon sürecek?

Günlük dizlerin kaç sezon süreceğini kestirmek oldukça zor. Star TV ekranlarında yıllardır süregelen Beni Affet dizisi 8 sezon devam etmişti. Deniz Yıldızı dizisi de 6 sezon gibi rekor bir süre devam ederek izleyicilerin desteğiyle uzun süre yayınlanmıştır. Beni Bırakma dizisi kaç sezon sürer kestirmek oldukça güç ancak bu reyting oranları ile 3. sezonunu garantileyen Beni Bırakma dizisinin büyük bir aksilik olmazsa 4 ve 5 sezonlarının da yayınlanacağını söyleyebiliriz. Diziye yeni transfer edilecek oyuncular diziyi reytinglerde daha da yukarılara çıkarabilir. Ancak tersi de zaman zaman yaşanabiliyor yani yeni gelen oyuncular diziye olumsuz bir etki bırakarak reytinglerde düşmesini ve kısa sürede final yaparak ekrana veda etmesine neden olabiliyor. Bu yüzden Beni Bırakma dizisinin oyuncularını yeni eklenecek kadronun oldukça seçici bir şekilde dikkatlice tercih edilmesi ve diziyi yukarılara taşıyacak oyuncuların belirlenmesi gerekiyor. Beni Affet dizisi bu tuzağa düşmüş ve yeni gelen oyuncular son sezonda dizinin yarıda kalmasına neden olmuştu.

Beni Bırakma dizisi kaç sezon sürecek

Beni Bırakma dizisi Atv ekranlarında şans bulmaya devam ediyor.

Atv diziler konusunda oldukça şanslı diyebiliriz. Bu şansı Beni Bırakma dizisinde de görüyorum. Son dönemde oldukça başarılı dizilere imza atan ve dizi ATV’de izlenir sloganıyla başarılı dizileri ekrana getiren Atv günlük dizilerde de sonunda yüzü güldü. Salı akşamları Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz, Çarşamba akşamları Sen anlat Karadeniz, Perşembe günü bir zamanlar Çukurova ve cuma günü Hercai gibi çok iyi reyting alan dizileri ekrana taşıyan ATV günlük dizi olarak da Beni Bırakma dizisi ile oldukça iyi bir iş çıkarıyor ve reytinglerde de yüzü gülmeye devam ediyor.

Kısacası Beni Bırakma dizisinin daha uzun sezonlar devam edeceğini ve almış olduğu reytingleri koruyarak yukarı taşıması durumunda Beni Bırakma dizisinin uzun süre devam edeceğini ve 1000 bölümü aşan dizilerden birisi olacağını şimdiden açıkta söyleyebiliriz. Beni Bırakma dizisinin ekibine ve oyuncularına başarılar diliyor, 3 sezonda diziye gelecek yeni oyuncuları Beni Bırakma dizisine yeni gelen oyuncular ayrılan oyuncular konumuzda sizlere detaylıca anlatacağımızı şimdiden müjdeliyorum.

Beni Bırakma Dizisi 3. Sezon Devam Edecek mi

Beni Bırakma Dizisinin Konusu Kısa Özeti Nedir?

Dizide; Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri şimdiden devralmış durumdadır. Ortaklarının kızı Meltem ile yıllardır birlikte çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir.

Tarık’ın hayatı ise Hukuk öğrencisi Sıla’yı tanımasıyla kökünden sarsılır. Önceleri bu kimsesiz kıza yardım etmeye çalışan Tarık, sonraları ona aşık olur. Bu aşk için Tarık ilk defa babasına isyan eder. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e aşık olması ile yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu’nun yıllardır sakladığı sırlar, Zeynep yüzünden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün sonunda herkes gene aynı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Beni Bırakma dizisi 2021-2022 de devam edecek mi?

Atv de günlük yayınlanan Beni Bırakma dizisi 2021-2022 sezonunda devam eder mi şimdilik kesin konuşmak oldukça zor. Ancak reytingleri bunu imkan vermeyebilir. Çünkü kanallar izlenme oranlarına göre dizileri devam ettiriyor. Beni Bırakma dizisinin 2021-2022 sezonuyla ilgili yeni gelişmeleri olursa sizlere yazacağız. Beni Bırakma dizisi Atv ekranlarında Mayıs 2021 de final yapacak. Beni Bırakma dizisinin 5. sezonu olacak mı Atv karar verme aşamasında.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. eyer senarisler artık işini ciddiye alıp çekilen bölümleri sürekli hayal ettirmezlerse 1 yıl daha umut var yoksa dengesizlikleri herkeze sorun.. nilgün hanım düzgün ciddi senarisler bulmalı yada düzgünce dizi çekilmeli herkez birbirime tecavüz veya bilerek birlikte oluyorlar bu çok ucuz senaryolar.. senarisler sırf diziyi çekmek için çekiyor .. kim kimin altında belli bile deyil böyle senaristlik olmaz..sılanın çocugu keremden çıkmalı biraz senarisler ters köşe yapsın

Etiketler