Beni Bırakma 441. Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Bu konu Beni Bırakma 441. Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı? hakkında olacak. ATV ekranlarında yayınlanan günlük dizilerden olan beni bırakma 440. bölümden sonra 27 Nisan pazartesi günü 441. bölüm var mı yok mu neden yeni bölüm yayınlanmadı soruları çok zor olacak ve izleyici merak edecek. Biz de bu konuda detaylı bilgiler yazmak istedik.

Beni Bırakma 441. Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Beni Bırakma dizisi iki sezondur devam eden ATV ekranlarının başarılı günlük dizisi. Oldukça güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken beni bırakma dizisi 440. bölüm ile final yaptı ve ekrana veda etti. Elbette bu final çok konuşuldu ve tartışıldı. Sadece sezon finali mi yoksa dizi tamamen bitti mi izleyicinin aklı karıştı. Ancak hemen belirtmemiz gerekir ki 27 Nisan 2020 pazartesi günü yayınlanması gereken beni bırakma dizisi 441. bölüm ekrana gelmeyecek. Dizinin final yaptığı ve bir daha ekrana gelmeyeceği belirtildi.

Beni Bırakma 441. bölüm 2020-2021 sezonu olacak mı27 Nisan Beni Bırakma 441. Bölüm Var mı Yok mu?

ATV ekranlarında yayın akışına baktığımızda 27 Nisan’da beni bırakma dizisinin 441. bölümü gözükmüyor. Çünkü dizi final yaparak ekranlara veda etti. Ancak uzun yıllardır diziye alışmış olanlar o alışkanlıkları gereği yeniden 27 Nisan’da beni bırakma dizisi var mı yok mu diye kanalı açtıklarında yeni bölüm göremeyecekler. Daha da kötüsü bundan sonra yeni sezonda da beni bırakma dizisi ekrana gelmeyecek. Son dönemde beni bırakma dizisinin reytingleri oldukça düşmüştü. Corona virüs salgını nedeniyle beni bırakma dizisinin çekimleri bittikten sonra final bölümü çekildi ve ekranı tamamen veda edildi. İşte resimli kanıt: Beni Bırakma Neden Final Yaptı Bitti, Geri Başlayacak mı?

Beni Bırakma 27 nisan var mı yok mu Final Yaptı Bitti miBeni Bırakma 441. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Beni bırakma dizisinin 441. bölümü 27 Nisan pazartesi günü ekrana gelmedi. 28 Nisan Salı günü beni bırakma dizisi var mı yok mu soruları da oldukça merak edilecek ancak dizinin tamamen bittiğini bir kez daha hatırlatalım. Buna rağmen bazı web sitelerinde yeni sezonla birlikte beni bırakma dizisinin yeniden başlayacağı yani Eylül 2020 de beni bırakma dizisinin yeniden ekrana geleceği yazılmış. Eğer bu durum gerçek olursa beni bırakma dizisinin 441. bölümü Eylül 2020 den itibaren kaldığı yerden devam edebilir. Ancak final yapan bir dizinin yeniden başlayacağını düşünmüyoruz.

Beni Bırakma Dizisi 441. bölüm ne zamanBeni Bırakma Dizisi Bitti mi Yeniden Başlar mı?

Yukarıda belirttiğimiz gibi beni bırakma dizisi 440. bölüm ile 24 Nisan 2020 cuma günü final yaptı. Final yapmış bir dizinin yeniden başlaması oldukça zor. Ancak imkansız değil. Bu nedenle ATV yeni sezonda duruma göre beni bırakma dizisini yeniden çekmeye başlayabilir. Fakat final yaptığı için oyuncular başka diziler ile anlaşma yapmış da olabilir. Bu nedenle izleyicilerin dizinin final yapıp bittiğini göz önünde bulundurması ve dizinin yeniden başlayacağını beklemesi gerekir.

Sizler de beni bırakma dizisinin bitmesi final yapması hakkında ne düşünüyorsunuz. Beni Bırakma 441. Bölüm Neden Yok ne zaman yayınlanacak konusunda yazacaklarımız bu kadar. Sizlerinde yorum ve görüşlerini bekliyoruz. Hoşçakalın. Merak edenlere >> Beni Bırakma Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Yorum yaz

15 Yorum

  1. Lutfan reja edyorim beni brakma dizisinde elif emre tekrar gitmesin hayatini kayp etmesin lutfan tekrar gelsin cok uzuldum final olmasyn dowam etsin

  2. Avatar Zeliha Serbest

    Son bölümde hepsi öldümü dizi böyle bitmesin devam etsin en çok sevdiğim dizi çok alışmıştık sezon finali yaptı sabırsızlıkla bekliyoruz devam etsin bizi bırakmasın

  3. Avatar Aygül YÜKSEL.

    Beni bırakma dizisine çok alışmıştık .Kendimizi bu güzel ve sürükleyici dizinin adeta müptelası olmuştuk. Diziyi pazartesi göremeyince çok üzüldük. Çünkü çok alışmıştık. Mükemmmel olan bu diziyi devamını ne olur tekrar ATV kanalı ekranlara getirsinler. Canimiz sıkılmıyor du. Rahatliyorduk. Ne olur Beni bırakma dizisi yeni bölümleri yayınlansın. Çok Rica ediyoruz. Beni Bırakma dizisi bu diziyi sevenleri yani bizleri de bırakmasın. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Aygül YÜKSEL.

  4. Bitmesin lütfen 5 yaşındaki oglumlan izliyoruz oglum onların hastası saati geldimi oturur izlemeye ben izlemedigim zamn anlatir bana cok seviyoruz birakma beni dizisini

Etiketler