Benden Ne Olur Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

05.08.2020
30

Benden Ne Olur Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Benden Ne Olur filmi hazırlıkları devam ederken oyuncu kadrosunda kimler var? Benden Ne Olur sinema filmi ne zaman vizyona girecek? Benden Ne Olur filmi bilgileri konumuzun devamında sizlerle. Benden Ne Olur filmi bir ormandan uyarlama olarak yayınlanacak. Aslı Kızmaz’ın Benden Ne Olur kitabından uyarlama olacak filmin oyuncu kadrosu özenle seçildi. Benden Ne Olur Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

Benden Ne Olur Filmi Oyuncuları Kim Kimdir?

Benden Ne Olur filminde rol alacağını Hazal Kaya sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu. Hazal Haya’nın ardından filmin erkek başrolü de belli oldu ve Benden Ne Olur filmi erkek başrol oyuncusu Onur Tuna oldu. Benden Ne Olur filminde Selin Şekerci, Nur Fettahoğlu ve Enis Arıkan rol alacak.

Benden Ne Olur Filmi Oyuncu Kadrosu;
Hazal Kaya-
Onur Tuna- Soner,
Selin Şekerci,
Nur Fettahoğlu,
Enis Arıkan,

Hazal Kaya yeni filmi Benden Ne Olur Hazal Kaya

Hazal Kaya 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümünde eğitim aldı. Lise eğitimi devam ederken katalog çekimleri yapıldı ve ajanslara kaydoldu. Sonrasında Cola Turka’nın reklam yüzü oldu. Hazal Kaya’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/hazalkaya/

Hazal Kaya’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2007- Genco- Gülay,
2008- Aşkı Memnu- Nihal,
2011- Behzat Ç- Berna Ç
2011- Adını Feriha Koydum- Feriha,
2015- Maral- Maral,
2017- Bizim Hikaye- Filiz rollerini canlandırdı.

Onur Tuna yeni sinema filmi benden ne olur Onur Tuna – Soner

Onur Tuna 1985 Çanakkale doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı’nda bir yıl Sanat Müziği Ses Eğitimi aldı. İlk kez 6 yaşında İbiş’i oynayan Onur Tuna üniversitede de tiyatro oyunlarında yer almaya devam edecek. İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 2,5 yıl oyunculuk eğitimi aldı ve Neşe Erberk Ajans’ta 4 yıl fotomodellik yaptı. Onur Tuna intagram hesabı https://www.instagram.com/onurtuna/ Benden Ne Olur filminde Soner karakterini canlandıracak.

Onur Tuna’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2011- Hayat Devam Ediyor-Siraç,
2013- Huzur Sokağı- Ali,
2014- Filinta-Mustafa,
2016- Cesur Yürek- Ömer,
2018- Yasak Elma- Alihan,
2019- Muhteşem Yüzyıl- Ferman rollerini canlandırdı.

selin sekerci benden ne olur filminde Selin Şekerci

Selin Şekerci 1989 İzmir doğumludur. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunlarda yer aldı. İzmir’de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. Selin Şekerci reklam filmlerinde rol aldı. Selin Şekerci instagram hesabı https://www.instagram.com/selinsekerci/

Selin Şekerci’nin rol aldığı bazı dizi filmler;
2009- Melekler Korusun- Özgür,
2014- Kaçak Gelinler- Şebnem,
2016- Renagrenk- Renk,
2017- Siyah Beyaz Aşk-Ayhan,
2018- Sevgili Komşum- Bahar,
2018- Kızım- Asu rollerini canlandırdı.

nur fettahoglu yeni filmi benden ne olur Nur Fettahoğlu

1980 Almanya doğumlu olan oyuncu Nur Fettahoğlu Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden mezun oldu. Nur Fettahoğlu bankalarda görev aldı. Sky Türk’te borsa spikerliği yaptı. Nur Fettahoğlu oyunculuğa Benden Baba Olmaz dizisi ile başladı, Nur Fettahoğlu’nun instagram hesabı https://www.instagram.com/eclipsnf/

enis arikan benden ne olur filminde Enis Arıkan

Enis Arıkan 1983 İstanbul doğumludur. Enis Arıkan’ın instagram hesabı https://www.instagram.com/enisarikan/ Enis Arıkan Aşk ve Ceza, Uçurum, Jet Sosyete,Benimle Söyle, Yasak Elma, Komedi Türkiye, Eğlendirme Dairesi dizi filmlerinde rol aldı.

Benden Ne Olur Filminin Konusu Vizyon Tarihi

Benden Ne Olur filminin konusu resmi açıklanmasa da kitabın konusundan özetle tahmin edebiliriz. Benden Ne Olur filminde Aslı T. Kızmaz Benden ne olur? sorusunu kendine sorarak yaşayan ve maceralara atılan gözü kara bir kadının hikâyesini anlatıyor. Aşk, eğlence ve çalışma hayatının her adımında gelgitlerle bezenmiş bir kadının hayat hikayesi. Eğlenceli muzip tam bir komedi filmi olacak yani Benden Ne Olur filmi aynı kitabı gibi. Benden Ne Olur filmi çekimleri yakın zamanda başlayacak ve muhtemelen 2021 yılında da sinema salonlarını doldurup izleyicisi ile buluşacaktır. Benden Ne Olur filmini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. kim bilir dedi ki:

  bu film harika olucakbence ama hazal kaya nin yeni dizisi ne kadrosu kanal hangi adine partner kim.yoksaaaa…Cagtaaaaay ulusoymu.

 2. guvensiz dedi ki:

  hazal kayanin yeni dizisi nin adine basrolmi partnerkim kanal hangi .yoksa partner…Cagtaaay ulusoymu.

 3. kim bilir dedi ki:

  bu film harika olucakbence ama hazal kaya nin yeni dizisi ne kadrosu kanal hangi adine pa

 4. Kübra dedi ki:

  kadro muhteşem inşallah güzel şeyler ortaya çıkacak