Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla Kimdir? Pelin Uluksar

Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam diziside yer alan Süheyla karakteri merak edildi. Bizlerde, proje tasarımı ve genel hikayesi Oktay Kaynarca ile Onur Tan’a ait olan Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla karakteri kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Süheyla karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. Bunu gördün mü?>> Ben Bu Cihana Sığmazam Nerede Çekiliyor

Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla Karakteri Kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Süheyla KimdirYapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alan Süheyla karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, dizinin ana karakterlerinden biri olan Süheyla karakteri hakkında yeni bilgiler geldikçe sayfamıza ekleyeceğiz. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Süheyla rolünü güzel oyuncu Pelin Uluksar canlandırıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Süheyla Kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ana karakterlerinden biri olan Süheyla karakterine oyuncumuz Pelin Uluksar hayat verecektir. Bizlerde Pelin Uluksar’ı yakından tanıtacağız ve Pelin Uluksar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Süheyla

Pelin Uluksar Kimdir?

28 yaşında olan Pelin Uluksar, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan Eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan Pelin Uluksar, Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Uluslararası Micheal Chekhov Atölyesi’nden, oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Vuslat, Bir Deli Rüzgar, No 309 gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Ahu karakterini canlandırdığı Benim Hayatım dizisiyle geçmiştir.

Pelin Uluksar Yer Aldığı Diziler

Ben Bu Cihana Sığmazam (Süheyla, 2022)
Benim Hayatım (Ahu, 2021)
Vuslat (Nehir Deren, 2019)
Bir Deli Rüzgar (Melis Rengin, 2018)
No 309 (Nergis Yenilmez, 2016)Pelin Ulaksar Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Süheyla rolünde

Pelin Uluksar Resmi İnstagram Hesabı

Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Pelin Uluksar resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 144 gönderisi ve 716 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Pelin Uluksar’ın resmi İnstagram hesabı: @pelin.uluksar

Pelin Uluksar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Pelin Uluksar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 28 yaşında olan oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan özel hayatım gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Pelin Uluksar’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisi Süheyla- Pelin Uluksar Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle gidiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Pelin Uluksar oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizler de tarzıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Pelin Uluksar’ın Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinde giydiği tüm elbise, pantolon, tişört, kazak, mont, ceket, yelek, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi Süheyla karakterini ve Süheyla karakterini canlandıran oyuncumuz Pelin Uluksar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: