Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan Neden Yok Diziden Ayrıldı mı?

13.01.2024
300

Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan neden yok? Diziden ayrılıp ayrılmadığını açıklayacağız. Güzel Adamlar Medya ve KYN Yapımevi’nin yapımcılığını üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Salı akşamları ekrana gelmektedir. Atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan’ın neden olmadığı da merak edilmiştir. Bizlerde Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan rolününün diziden ayrılıp ayrılmadığını açıklayacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan Neden Yok?

Başrolünde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban’ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Gülcan rolü, önemli karakterin başında gelmektedir. Gülcan rolüne popüler oyuncumuz Serenay Aktaş hayat vermektedir. Seyirciler Gülcan’ın kadroda neden olmadığını da merak etmiştir. Gülcan, Ozan Akbaba’nın canlandırdığı Emir Gardaşov karakteri ile birlikte Azerbeycan’a gidecektir. Bu nedenle dizide yoktur.Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan Neden Yok

Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan Diziden Ayrıldı mı?

20 Eylül 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan, diziye renk veren ana karakterlerden biridir. Gülcan’a ise güzel oyuncumuz Serenay Aktaş hayat vermektedir. Gülcan, Emir Gardaşov (Ozan Akbaba) ile Azerbaycan’a gidecektir. Yani, Gülcan karakterinin diziden ayrılığına yönelik çıkan haberler doğrudur. Gülcan, Azerbeycan’a giderek Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrılacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan Diziden Neden Çıktı?

Görüntü yönetmenliğini Zekeriya Tekin Kurtuluş ve Murat Balcı’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan yukarıda da bahsettiğimiz gibi diziden ayrılmıştır. İzleyiciler Gülcan’ın diziden çıkma sebebini de merak etmiştir. Bizlerde merak eden okuyucularımız için araştırdık. Ana karakterlerinden olan Gülcan senaryo gereği diziden ayrılmıştır. Yani oyuncumuz Serenay Aktaş, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden kendi isteğiyle ayrılmamıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Gülcan neden yok? Diziden ayrılıp ayrılmadığını açıkladık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..