Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze (Pelin Akil) Bilgileri Resimleri

29.08.2022
10

Ben Bu Cihana Sığmazsam Firuze karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi Firuze karakteri merak edildi. Bizlerde, yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi Firuze karakterini yakından tanıtacağız ve Ben Bu Cihana Sığmazsam Firuze karakteri kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazsam Firuze karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisi Firuze Karakteri Kimdir?

Firuze karakteri, Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinin başrolünde yer almaktadır. Cezayir karakteri ile partner olan Firuze, sınırları olmayan ve mesleğinde oldukça başarılı bir doktordur.Ben bu cihana sığmazam Firuze karakteri Pelin akil

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisi Firuze Kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisinin başrolünde yer alan Firuze karakterine oyuncumuz Pelin Akil hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Pelin Akil’i yakından tanıtacağız ve Pelin Akil kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Kiminle evli, eşi kim? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Pelin Akil Kimdir?

17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Pelin Akil, 2007 yılında Uno markasının reklam filmiyle sektöre adım atmıştır. 2008 yılında Arka Sıradakiler dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan ve ilk dizisi olmasına rağmen tanınan Pelin Akil aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Anne tarafından Makedonya göçmeni, baba tarafından ise Boşnak asıllı olan güzel oyuncumuz kamera karşısına en son İsabel karakterini canlandırdığı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisiyle geçmiştir.Pelin akil ben bu cihana sığmazam dizisinde Firuze rolünde

Pelin Akil’in Yer Aldığı Diziler

2022 Ben Bu Cihana Sığmazam – Firuze
2021-2022 Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı – İsabel
2020-2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Bahar Sincanlı
2016 Aile İşi – Müjde
2015 Ne Münasebet – Nil
2014 Aşktan Kaçılmaz – Yasemin
2014 Kızıl Elma – Zeynep Gevher
2013 İnadına Yaşamak – Sedef
2013 Osmanlı Tokadı – Irmak Güzel
2012 Suskunlar – Nisan
2012-2016 Seksenler – Seçik
2012 Kurt Kanunu – Ballı Naciye
2008-2011 Arka Sıradakiler – Zehra

Pelin Akil’in Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerin başında gelen oyuncumuz Pelin Akil resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 3 binden fazla gönderisi ve 3,1 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Pelin Akil’in resmi İnstagram hesabı: @pelinakil

Pekin Akil Kiminle Evli, Eşi Kim?

Ben bu cihana sığmazam Doktor Firuze’nin eşi kim:Ben bu cihana sığmazam Doktor Firuze kimdir Güzel oyuncumuz Pelin Akil’in eşi de merak edildi. Pelin Akil, ilk dizisi olan Arka Sıradakiler dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Anıl Altan ile 2016 yılında dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan ve sosyal medya hesaplarından birlikte sık sık paylaşım da bulunan ünlü çiftin Alin ve Lina isiminde ikiz kızları vardır.

Ben Bu Cihana Sığmazsam Dizisi Firuze – Pelin Akil Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Pelin Akil güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Pelin Akil’in kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde, Ben Bu Cihana Sığmazsam dizisi başladığı zaman Pelin Akil’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve yaptığı kombinlerini marka bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazsam Firuze karakterini ve Firuze karakterini canlandıran oyuncumuz Pelin Akil’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..