Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun Kimdir? Cezayir’in Yeğeni (Ali Berge)

18.08.2023
969

Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun kimdir? Yakından tanıtacağız. Oktay Kaynarca-KYN Yapımevi’nin yapımcılığını üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Mustafa Şevki Doğan yönetmenliğinde çekilmektedir. Seyirciler Cezayir’in yeğeni Dursun karakterini de merak etmiştir. Bizlerde Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun karakteri ile Dursun karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Berge’yi yakından tanıtacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun Karakteri Kimdir?

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Ebru Özkan Saban’ın yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Dursun karakteri, 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen önemli karakterlerden biri olan Dursun, Ben Bu Cihana Sığmazam’ın başrolünde yer alan Cezayir Türk’ün yeğenidir.Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun Kimdir? Cezayir’in Yeğeni (Ali Berge)

Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun Kimdir?

Cezayir’in yeğeni Dursun karakterine genç oyuncumuz Ali Berge hayat verecektir. Ali Berge sektörün yeni yüzleri arasındadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Ben Bu Cihana Sığmazam’ın sevenleri Dursun karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak etmiştir. Bizlerde genç oyuncumuz Ali Berge’yi yakından tanıtacağız ve Ali Berge’nin tüm bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Ali Berge

Sektörde yeni olan oyuncumuz Ali Berge, İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Uzak Şehrin Masalı dizisi ile geçen oyuncumuz canlandırdığı Murat karakteriyle yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Son Nefesime Kadar dizisinde rol almıştır. Ali Berge, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Deniz Dalgıç menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz özellikle Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde ki performansıyla tanınmıştır.

Ali Berge Yer Aldığı Diziler

2023 Ben Bu Cihana Sığmazam – Dursun
2022-2023 Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Can
2023 Dünya Bu – Uğur
2022 Son Nefesime Kadar – Hayri
2021 Uzak Şehrin Masalı – Murat

Ali Berge Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 20 gönderisi ve 19 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Ali Berge’nin resmi Instagram hesabı: @alibergeofficial

Ali Berge Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ali Berge Evli değildir. Ali Berge, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Bu nedenle ve oyuncumuzun sektörde yeni olması sebebiyle basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, genç oyuncumuz Ali Berge’nin sevgilisi yoktur.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun – Ali Berge Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çeken oyuncumuz Ali Berge, sektörde kısa sürede yükselmiştir. Oyuncumuzun hayranları onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Bizler de önümüzdeki günlerde Yakışıklı oyuncumuz Ali Berge’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dursun kimdir? Dursun karakterini canlandıran oyuncumuz Ali Berge’yi yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..