Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius Diziden Çıktı Mı, Neden Yok?

28.03.2023
20

Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius diziden çıktı mı? Bassilius diziden ayrıldı mı, neden yok? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Güzel Adamlar Medya üstlenmiştir. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çekmiştir. Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil paylaşmaktadır. Bizler, Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius’un diziden çıkıp çıkmadığını sizlerle paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius Diziden Çıktı Mı?

Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius Diziden Çıktı Mı ayrıldı mıATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Bassilius karakterini Nejat Birecik canlandırmaktadır. Mustafa Şevki Doğan yönetmenliğinde çekilen Ben Bu Cihana Sığmazam, Salı günün en çok izlenen dizilerinden biridir. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ana karakterlerinden biri olan Bassilius karakterinin diziden çıkıp çıkmadığı da merak ediliyor. Cezayir’in düşmanlarından biri olan Bassilius, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden çıkmıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius Neden Yok?

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Güzel Adamlar Medya imzalıdır. Bassilius, Haziran ayının ikinci haftası sezon final yapacak olan dizinin önemli karakterleri arasında yer almaktadır. Bassilius‘i oyuncumuz Nejat Birecik canlandırmaktadır. Başarılı oyuncumuz Nejat Birecik’in hayat verdiği Bassilius karakteri Ben Bu Cihana Sığmazam’dan çıkmıştır. Yani, senaryo gereği Ben Bu Cihana Sığmazam’a veda eden Bassilius bu yüzden dizide yoktur.

Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius Diziden Neden Ayrıldı?

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam aksiyon ve dram türündedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin önemli rolleri arasında yer alan Bassilius’u ünlü aktör Nejat Birecik canlandırmaktadır. Fakat oyuncumuz Nejat Birecik diziden ayrılacaktır. Seyirciler Nejat Birecik’in diziden ayrılma sebebini de merak etti. Nejat Birecik’in canlandırdığı Bassilius karakteri hikayesi bittiği için, yani senaryo gereği diziden ayrılmıştır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Bassilius çıktı mı ayrıldı mı? Bassilius neden yok? Diziden ayrılma sebebini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..