Bay Yanlış Tolga Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Bay yanlış dizisinde Tolga karakterinin kim olduğu oldukça merak edildi. Özgür yeni bir mekan için birçok emek vermiş ruhsat almak için çalışmıştır. Ancak Tolga Özgür’ün emeklerine boşa çıkaracak bir hamle ile yeni mekana ruhsat alınmasını engeller. Bu nedenle Bay yanlış dizisinde Tolga karakterinin kim olduğu herkes tarafından çok merak edildi. serhat paril bay yanlis dizisi kadrosunda

Bay Yanlış Tolga Birdal Kimdir?

Bay yanlış dizisinde Tolga karakteri Özgür’e düşman ve onun yeni açacağım mekanın ruhsatını engelleyen kişidir. Bay Yanlış dizisine Tolga Birdal yeni katıldı. Tolga Özgür’ün yeni mekanını açabilmek için gerek en ruhsatın çıkmasını engelledi. Özgür bunu engelleyen kişiyi araştırdığında adının Tolga olduğunu ve La Lou otelinin sahibi olduğunu öğrendi. Ancak otele gittiğinde Serdar’ın Ezgi’ye doğum günü sürprizini ve kolyesini takarken gördü.

Bay yanlış tolgaTolga karakteri dizi de kötü bir karakter oldu. Tolga Özgür’ün işlerini baltalayan ve Serdar’la arkadaş olan birisi. Bakalım Serdar ile bir olup Özgür’ün başına daha ne işler açacak? Bay Yanlış dizisine katılan yeni oyuncu Serhat Parlak kimdir? Serhat Parlak dizileri filmleri Bay Yanlış dizisindeki rolü için TIKLAYIN…

Bay Yanlış dizisine yeni gelen Tolga hem La Gabba da yeni patron olmak için kolları sıvamıştır hemde Özgür’ün mekanının yeni sahibi olmak için gerekli işlemleri başlatmıştır. Özgür sevmediği Tolga tam da burnunun dibinde belirmiş ve onu rahatsız etmek için elinden geleni yapmaya başlar. Amerika’ya yerleştikten sonra kurtulduğunu düşünen  ailesi ise Tolganın babasının kumarbaz olduğunu o yüzden işlerinin iyi gitmediği ve Özgürün babasından da zamanında çok para istediğini söyler.

bay yanlis dizisi serhat paril kimdir tolga karakteri

Bay Yanlış Tolga Gerçek Adı Bilgileri

Tolga Birdal Bay Yanlış dizisinde Özgür ile Ezgi’nin arasına Serdar’ın girmesine neden olan aynı zamanda özgür’ün yeni mekanını açmasına engel olan yeni oyuncudur. Bay Yanlış dizisinde Tolga rolünü kim canlandırıyor belli oldu. Serhat Parıl Bay Yanlış dizisindeki Tolga olurken karakteri bilgilerini dizi filmleri sizlerle paylaşacağız.

Bay Yanlış Tolga Kimdir Serhat ParılBay Yanlış Tolga Kimdir Serhat Parıl: Bay Yanlış dizisinde Tolga karakteri olarak karşımıza çıkan Serhat Parıl hem diziye canlılık getirdi hem de Özgür’e iyi bir rakip çıkmış oldu. Ancak Tolga gelişiyle herkeste huzursuzluk yarattı. Bay Yanlış dizisindeki Tolga bakalım hal ve hareketleri ile izleyiciden nasıl bir not alacak izleyip göreceğiz.

Etiketler