Bay Yanlış Soner Seçkin Kimdir? (Taygun Sungar) Ezgi’nin Sevgilisi

Bay Yanlış Soner Seçkin Kimdir en çok merak edilen sorulardan birisi olacak. 26 Haziran 2023 cuma günü başlayan bay yanlış dizisinde Soner karakteri Ezgi’nin eski sevgilisi olarak dikkatleri çekecek. Daha önce birçok dizide rol alan ancak çok fazla tanınmayan ve Bay Yanlış dizisindeki Soner Seçkin karakteri olarak karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adı bilgileri okuduğu okullar ve daha önce oynamış olduğu dizileri burada yazacağız.

Bay Yanlış dizisi Soner Seçkin Kimdir?

Bay Yanlış Soner Seçkin Kimdir

Bay Yanlış diziisnde Soner Seçkin Kimdir? Sorusuna hemen yanıt vererek başlayalım. FOX TV’de başlayan Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin eski sevgilisi Soner karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Taygun Sungar. Dizide oldukça çıkarcı bir karakter olan, göz önünde olmaktan çok hoşlanan Soner Seçkin Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin sevgilisi olarak dikkatleri çekecek. Ezgi birçok yanlış ilişkiye imza atarken Soner Seçkin Özgür’den önce Ezgi’nin sevgilisi olan oyuncudur.

Bay Yanlis Soner Seckin ezginin sevgilisiTaygun Sungar Kimdir? Bay Yanlış Soner

Taygun Sungar 1989 tarihinde Ankara ilimizde doğmuş bir dizi oyuncusudur. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan Taygun Sungar İzmir’de dokuz Eylül üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Taygun Sungar 2001 yılında Ankara devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimleri almaya başlamış, aynı yıl serseri Gönül isimli tiyatro oyununda ilk sahne deneyimini yaşamıştır. Taygun Sungar ilk dizi deneyimini ise 2016 yılında babam ve ailesi isimli dizi ile yaşamıştır. Yine FOX TV’de yayınlanan Çoban yıldızı dizisinde Ali karakterine hayat veren Taygun Sungar 2020 yılında Fox’ta başlayan Bay Yanlış dizisinde Soner Seçkin karakterine hayat verecek.

Bay Yanlış Soner Seçkin nasıl bir karakter?

Bay yanlış dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Soner Seçkin dizide Ezgi’nin eski sevgilisi olarak rol oynayacak. Oldukça inatçı ve son derece çıkarcı bir karakteri oynayan Soner Seçkin ön plana çıkmaktan ve göz önünde bulunmaktan oldukça hoşlanan itici bir tiptir. Ezgi’nin gönlünü çalabilmek için uğraşmış ancak yaptığı hatalar ile Ezgi’yi kendisinden uzaklaştırmıştır. Ezgi’nin eski sevgilisi olan Soner Seçkin dizinin ilk bölümlerinde oldukça fazla sahne alacak. Bay Yanlış dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Bay Yanlis Soner Ezgiyi aldatirBay Yanlış dizisinde Ezgi ile sevgili olan Soner daha sonra İrem ile onu aldatır. İrem oldukça güzel ve Soner’in aklına girer. Soner Ezgiyi unutup İrem ile sevgili olunca dananın kuyruğu kopar. İlişkilerinde hep hüsrana uğrayan Ezgi ise Soner Seçkin’den sonra Özgür ile konuşmaya ve ona yakınlaşmaya başlar..

Bay Yanlış Soner Seçkin videosu tanıtım fragmanı

Etiketler