Bay Yanlış Şimdi gidersen diye diye tıkandım Arkama baktım sevgilim nerde kaldın

Bay Yanlış Şimdi gidersen diye diye tıkandım Arkama baktım sevgilim nerde kaldın şarkısı sözleri videosu… Bay Yanlış dizisi yeni bölümünde Özgür ve Ezgi ayrılık acısı çekiyorlar. Dizide Ezgi ailesi ile birlikte Bursa’ya döndü. Özgür ise İstanbul’da kaldı ancak aklı Ezgi’de. Ezgi’nin doğumgününü Serkan ile birlikte kutladığını ve onun boynuna kolye takmasına izin vermesi Özgür’ü hayal kırıklığına uğratmıştı.

Bay yanlış şimdi gidersem şarkısı   Birlikte Özgür ile güzel bir doğumgünü kutlayacakken ve ona özel bir sürpriz hazırlamışken her şey mahvolur. Özgür ve Ezgi için çok güzel ilerleyen aşkları son bulur. Ezgi ve Özgür için acı çekme zamanıdır. Ayrı ayrı şehirlerde ikisi de mutsuzdur. Kalpleri birbirlerinde iken akılları olanları anlamaz anlam veremez. Bu sahnelerde Sufle’nin seslendirdiği Pus şarkısı çalıyor ve duruma o kadarda uyuyor ki…

Bay yanlış dizisi 4 Eylül cuma yeni bölümünde pus isimli şarkıcının şarkısı çaldı şarkının sözlerini ve videosunu paylaşıyoruz.  Bay yanlış dizisi yeni bölümünde Sufle’nin seslendirdiği Pus şarkısı çaldı. Şarkının sözleri ve videosu sizlerle konumuzun devamında. Özgür ve Ezgi’nin aşk acısı çektiği sahnelerde çalan şarkı çok beğenildi.

Sufle- Pus şarkısı sözleri;

Pus, dağılmaz mı yine?
Dağılmaz mı kuşlar?
Gözümü kapattım

Ben, gözümü kapattım ve
Hep biter mi aşklar?
Diye soramadım (aah)

Diyecek, sözün var mı?
Kapıda, gözün var mı?
Kalacak, kalacak
Kalacak, yüzün var mı?

Şimdi gidersen, diye diye tıkandım
Arkama baktım, sevgilim nerde kaldın
Sözlerine inanmıştım, başka gözlerde
Çok aramıştım seni

>Ah bir bilsen, nasıl kapıldım
Arkama baktım, sevgilim nerde kaldın
Sözlerine inanmıştım, başka gözlerde
Çok aramıştım seni…

Etiketler