Bay Yanlış Ezgi Kimdir? (Özge Gürel) Hakkında Bilgiler

Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakteri kimdir hangi oyuncu canlandırıyor biyografisi hakkında bilgileri sizlere burada yazacağız. 2020 yılında yaz aylarına damga vuracak olan bay yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür aşkını izleyeceğiz. Öncelikle iki komşu olan ve birbirine çeşitli sırlarını veren bu ikili zamanla aradıkları kişinin tam karşılarında olduğunu görürler. Böylelikle Ezgi ve Özgür Bay yanlış dizisinde birbirini arayan iki aşığı canlandıracak.

Bay yanlış dizisi Ezgi kimdir?

Bay yanlış dizisinde Ezgi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Özge Gürel. Daha önce birçok dizide karşımıza çıkan Özge Gürel oldukça başarılı güzel ve yetenekli bir dizi oyuncusu. Oynamış olduğu dizilerde izleyenlerin sevgisini kazanan Özge Gürel yeni dizisi Bay yanlış da Can Yaman ile birlikte oynayacak. Dizinin başrolünde oynayacak olan ve Ezgi karakteri ile herkesin merakını cezbedecek olan Özge Gürel daha önce de Can Yaman ile birlikte oynamış ve oldukça yüksek reytingli bir dizi ortaya çıkmıştı.

Bay Yanlış Ezgi rolü Özge GürelÖzge Gürel kimdir? Bay yanlış dizisi Ezgi karakteri

Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Son dönemde sevgilisi Serkan Çayoğlu ile birlikte adı sık sık magazin dünyasında yer alan Özge Gürel ilk olarak Kızım nerede dizisiyle ekrana çıkmıştır. Can Yaman ile birlikte daha önce Dolunay dizisinde oynamış olan Özge Gürel son olarak bay yanlış dizisinde yine birlikte oynayacaklar. Özge Gürel geçtiğimiz yıllarda muhteşem ikili, dolunay, yıldızlar şahidim, kiraz mevsimi, Medcezir, muhteşem yüzyıl ve kızım nerede gibi dizilerde rol almıştır. Bay yanlış dizisinde Ezgi karakterine hayat verecek olan Özge Gürel’e başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış dizisinde Ezgi Özgür AşkıBay yanlış dizisinde Ezgi rolü nasıl bir karakteri canlandıracak?

Bu yaza damga vuracak olan bay yanlış dizisinde Özgür karakterini canlandıran Can Yaman ve Ezgi karakterini oynayan Özge Gürel birbirine çok yakışan iki oyuncu. Bay yanlış dizisinde Özgür oldukça zengin ancak bir kafede barmen olarak çalışan hayatı boş vermiş bir yakışıklıdır. Ezgi ise birçok yanlış ilişkiden artık iyice sıkılmış düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmek isteyen güzel bir kızdır.

Bay Yanlış dizisinde Ezgi – Özgür Aşkı

Ezgi ve Özgür aynı zamanda komşudur. Ezgi’nin birçok ilişkiden üzülerek ayrıldığını gören Özgür ona ilişkiler konusunda ve erkekleri anlama konusunda yardımcı olmaya çalışır. Verdiği taktikler zamanla Ezgi’nin kendisine yakınlaşmasına neden olur. Böylelikle Özgür ile Ezgi büyük bir aşka yelken açmış olur.Bay Yanlış dizisi Ezgi Özgür Aşkı

Bay yanlış dizisi 2020 yılına damga vuracak dizilerden biri olarak görüyoruz. Daha önce de Dolunay dizisinde birlikte oynayan Özge Gürel ve Can Yaman bu dizi ile oldukça başarılı bir yapıma imza atacak görünüyor. Ezgi karakterinin dizide sık sık izleyeceğiz. Dizinin başrolü olan Ezgi hakkında sizde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Ezgi Özgür aşkını izleyeceğimiz Bay Yanlış dizisi Oyuncu Kadrosu burada..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler