Bay yanlış Ebru Atasoy kimdir? Özgür’ün kız kardeşi Ceren Koç

Bu konumuzda Bay yanlış Ebru Atasoy kimdir? Özgür’ün kız kardeşi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. 26 Haziran 2020 cuma günü Fox TV ekranlarında başlayan bay yanlış dizisinde Özgür’ün kız kardeşi karakterini oynayan Ebru Atasoy oldukça merak edildi. Bizde bu konumuzda bay yanlış dizisinde Ebru Atasoy karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adını soyadını daha önce oynadığı dizileri okuduğu okulları ve tüm bilgilerini detaylıca yazacağız.Bay Yanlış Ebru atasoy

Bay yanlış Ebru Atasoy kimdir? Özgür’ün kız kardeşi Ceren Koç

Bay Yanlışta Ebru Atasoy Karakteri: Bay yanlış dizisinde Özgür’ün kız kardeşi Ebru  Atasoy karakterini Ceren Koç canlandırıyor. Annesi Özgür’e kızdıkça Ebru onu teselli etti ve Özgür’ün henüz evlenmeye hazır olmadığını annesinin boşuna telaş yaptığını söyledi. Tüm bu sahnelerde Ebru Atasoy ön plana çıkarken izleyiciler Kerem ile nişanlı olan ve yakın zamanda evlenecek olan Ebru Atasoy karakterinin kim olduğunu gerçek adına bilgilerini daha önce hangi dizilerde yer aldığına merak ettirip sormaya başladılar.

Bay Yanlis dizisi Ebru Atasoy kimdirCeren Koç Kimdir?

1993 yılında İstanbul’da doğan Ceren Koç reklam ve dizi oyuncusudur. Yıldız Teknik Üniversitesi istatistik bölümünü bitiren Ceren Koç daha sonra Kadir Has üniversitesi sanat ve tasarım fakültesi tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimleri almıştır. Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında yayınlanan tek yürek dizisinde Şenay karakterini canlandıran Ceren Koç daha önce de Kanal D de Ver Elini Aşk dizisinde Leyla karakterini, 2014 yılında ise Güllerin savaşçı dizisinde ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.

Bay Yanlis dizisi Ebru AtasoyDizilerin yanı sıra ajans tanıtımlarında ve tv ekranlarındaki bir çok markanın da tanıtımlarını yapmıştır. Birçok reklamda oynayan Ceren Koç Fuse tea markasının reklam yüzü haline gelmiştir. Bay yanlış dizisinde ise Ebru Atasoy karakterine hayat veren ve Özgür’ün kız kardeşini canlandıran Ceren Koç dizide dikkat çekici oyunculardan biridir.

Bay Yanlış Özgürün kızkardeşi Ebru AtasoyBay Yanlış Ebru Karakteri Nasıl Biri? (Ceren Koç)

Ebru Atasoy bay yanlış dizisinde Kerem ile nişanladı ve çok kısa bir süre sonra düğün yapmaya hazırlanıyor. Abisi Özgür’ün oldukça çapkın birisi olduğunu bilen ve kolay kolay evlenmeyeceğini düşünen Ebru Atasoy annesini de bu konuda teselli ediyor. Bay yanlış dizisinde Ebru Atasoy karakterini nasıl buldunuz beğendiniz mi oyunculuğu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Bay yanlış dizisinde Özgür’ün kız kardeşi olan Ebru Atasoy Kerem Soydan ile nişanlandığı ve çok güzel bir kına gecesi yapıldı. Bay yanlışta Ebru’nun kına gecesi oldukça güzel gösteriler ile gerçekleşti. Ebru daha çok güzel oyunlar oynadı ve kına gecesi şenlendi. Bu arada Ebru’nun nişanlısı olan ve müstakbel eşi olan Kerem Soydan da çok merak edildi.

Etiketler