Bay Yanlış Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Bay Yanlış Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Yapımını Gold Film’in, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in, senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin’in üstlendiği Bay Yanlış dizisi yaz sezonunun merakla beklenen dizisi oldu. Bay Yanlış dizisi başrollerini Can Yaman ve Özge Gürel paylaşırken oyuncu kadrosunda Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur yer alıyor.

Bay Yanlış Dizisi TekrarlarıCan Yaman ve Özge Gürel’in başrolde olduğu Bay Yanlış dizisinden ilk tanıtımı 8 Haziran günü yayınlandı. Dizi 26 Haziran Cuma akşamı ilk bölümü ile Fox Tv’de olacak. 26 Haziranda yayınlanan ilk bölümün hemen ardından 1. bölüm tekrarı yayınlanacak. Bay Yanlış Dizisi ilk bölüm tekrarı 26 Haziran saat 22.30 da yayınlanacak. Bay Yanlış Dizisi tekrarıyla 27 Haziran ve 28 Haziran günlerinde de izleyici ile buluşacak.

Bay Yanlış 27 Haziran Cumartesi Saat: 11.15 / 23.30
Bay Yanlış Tekrarı 28 Haziran Pazar Saat: 16.15
Bay Yanlış 29 Haziran Pazartesi Saat: 11.15 / 20.00
Bay Yanlış 30 Haziran Salı Saat: 23.15
Bay Yanlış Tekrarı 1 Temmuz Çarşamba Saat: 20.00
Bay Yanlış 2 Temmuz Perşembe Saat: 16.30
Bay Yanlış Tekrarı 3 Temmuz Cuma Saat: 20.00 Yeni Bölüm
Bay Yanlış 4 Temmuz Cumartesi Saat: 11.15 / 23.00
Bay Yanlış Tekrarı 5 Temmuz Pazar Saat: 16.30/00.00

Bay Yanlış dizi tekrarı günleri‘Bay Yanlış’ dizisi ilk bölümüyle Cuma 20.00’de FOX’ta yayınlanacak.
(Yayın akışı güncellendikçe konumuz güncellenecektir.)
Cuma: 20.00/22.15
Cumartesi: 11.15 / 22.30
Pazar: 16.45 / 00.00

Çekimleri İstanbul’da başlayan Bay Yanlış dizisinde Özgür zengin ancak salaş bir hayat süren özgür ruhlu adrenalin düşkünü biridir. Aynı zamanda zengindir ve İstanbul’un en lüks restoran ve barının sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş evlenmeye karar veren genç bir kadındır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür ona akıl verir. İlişkiler konusunda fikirler verir.  Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler verir. Bay Yanlış dizisinde yer alan oyuncuların kıyafet bilgilerini resimlerini görmek için  Bay Yanlış Dizisinde oyuncu kıyafetleri TIKLAYINIZ.

Bay Yanlış Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Bay Yanlış Dizisi Tekrarı Ne Zaman?

Bay Yanlış dizisi yeni bölümleri yaz sezonunda muhtemelen cuma günleri yayınlanacak. Fox TV’nin iddialı yaz projelerinden olan Ban yanlış dizisi tekrarları hangi gün olacak bu bilgileri bu konuda sizlerle paylaşacağız. Bay yanlış dizisi tekrar bölümleri cuma günü yeni bölümün ardından olacaktır. Sonrasında tekrar bölümleri muhtemelen hafta sonuna ve hafta içi dizi olmayan günlere ve gece yayın akışlarını eklenecektir. Bay Yanlış dizisi tekrar bölümleri yayın akışına göre her hafta değişiklik gösterebilir. Oluşabilecek bu değişiklikleri kontrol edip Fox TV yayın akışı güncel biçimi ile bu konumuzda sizlere Bay Yanlış dizisi tekrar bölümleri ne zaman hangi gün hangi saat bilgilendireceğiz. Bay Yanlış Dizisi Tekrarı Ne Zaman

Bay Yanlış Dizisi Yeni bölüm Ne Zaman?

Bay Yanlış dizisi yaz sezonunda yayınlanacağı için gün seçimi konusunda biraz daha serbest davranabilir ancak yeni sezonda da devam etme durumuna göre müsait bir günü seçip yeni sezonda gün değiştirmeden devam edebilir. Fox TV dizilerini yayınlanma günlerine göre değerlendirirsek boş kalan gün cuma oluyor. Bay Yanlış dizisi cuma günü yayınlanabilir. Bay Yanlış dizisi reytingleri yaz sezonu boyunca iyi giderse ve muhtemelen iyi gidecektir yeni sezonda da Fox TV ekranlarında gün değiştirmeden cuma günleri yayınlanmaya devam eder.

Bay Yanlış Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Bay Yanlis dizisi tekrarlari ne zamanBay Yanlış dizisi tekrar bölümleri hangi gün ve saat kaçta olacak bu bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Bay Yanlış dizisi tekrar yayın akışlarını Fox tv yayın akışına bakarak konumuza ekleyeceğiz.

Bay Yanlış Dizisi 1. Bölüm 26 Haziran Cuma Saat 20.00
Bay Yanlış İlk Bölüm tekrarı 26 Haziran Cuma Saat 22.30
Bay Yanlış Dizisi 1. Bölüm tekrarı 27 Haziran Cumartesi Saat 10.30
Bay Yanlış Bölüm tekrarı 28 Haziran Pazar Saat 20.00
Bay Yanlış tekrarı 29 Haziran Pazartesi Saat 23.40

Bay Yanlış Dizisi 1. Bölüm tekrarı videosu

Etiketler