Bay Yanlış Dizisi Şarkıları Müzikleri (Arka Fonda Çalan Jenerik)

Bu konumuzda yeni dizlerden birisi olan ve 2020 yaz aylarına damga vurması beklenen Bay Yanlış Dizisi Şarkıları Müzikleri (Arka Fonda Çalan Jenerik) hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bay Yanlış dizisinde çalan şarkıları müzikleri jenerik fonlarına videolu bir şekilde sizlere bu sayfadan sunmak istiyoruz. Fox TV ekranlarında 2020 haziran ayında yayınlanması beklenen Bay Yanlış dizisinin istek şarkılarını da burada sizlere yazacağız. Can Yaman ile Özge Gürel’i buluşturacak olan dizinin müziklerini Cem Öget yapacak. Ona Gizem Altun Çetin, Esra Kaya, Gökçe Göknel gibi vokaller eşlik edecek.

Bay Yanlış dizisinde çalan şarkılar müzikler

2020 yaz aylarına damga vurması beklenen Bay Yanlış dizisinde Can Yaman ve Özge Gürel başrolleri paylaşıyor. Daha önce Dolunay dizisinde izlediğimiz ikili oldukça sevilmiş ve tutulmuştu. Dizileri de oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşan ikili yıllar sonra Bay Yanlış dizisi ile karşımıza çıkıyor. Elbette dizinin konusu romantik olunca birbirinden güzel şarkıları müzikleri de beraberinde getiriyor. Bu nedenle çok güzel sahneler de çalan birbirinden özel şarkıları merak edenler için bu sayfayı oluşturduk.

Bay yanlış şimdi gidersem şarkısı

Bay yanlış dizisi 4 Eylül cuma yeni bölümünde pus isimli şarkıcının şarkısı çaldı şarkının sözlerini ve videosunu paylaşıyoruz.

Pus, dağılmaz mı yine?
Dağılmaz mı kuşlar?
Gözümü kapattım
Ben, gözümü kapattım ve
Hep biter mi aşklar?
Diye soramadım (aah)
Diyecek, sözün var mı?
Kapıda, gözün var mı?
Kalacak, kalacak
Kalacak, yüzün var mı?
Şimdi gidersen, diye diye tıkandım
Arkama baktım, sevgilim nerde kaldın
Sözlerine inanmıştım, başka gözlerde
Çok aramıştım seni
Ah bir bilsen, nasıl kapıldım
Arkama baktım, sevgilim nerde kaldın
Sözlerine inanmıştım, başka gözlerde
Çok aramıştım seni
https://www.youtube.com/watch?v=9dQAWxxWTVI

Bay Yanlış dizisi 8. bölümde 21 Ağustosta çalan Bana gözlerin lazım Zeynep Bastık – Her Mevsim yazım

Bay Yanlış dizisi 4. bölümde çalan aç kapıyı gir içeri yalnızlık geçiyor gönlümden hızla şarkısı
aç kapıyı gir içeri, gönlüm bekliyor seni
bana ne şu yalan dünyadan, yanımda sen olmazsan
gözlerim kapanmaz seni sinemde uyutmazsam
sevmeyince hayat bomboş dedin
yaşamayı bana sen öğrettin
aç kapıyı gir içeri gönlüm bekliyor seni

Bay Yanlış dizisi 3. bölüm için hazırlanmış güzel bir video klip: Seslendiren Zeynep Bastık

Bay yanlış dizisi 10 Temmuz cuma günü 3. bölüm başında çalan şarkı Zeynep Bastık uslanmıyor bu gönül şarkısı..

Bay Yanlis dizisi ah bitmez bu kalbimin derdi Bay Yanlış dizisinde arka fonda çalan ”hem yangın hem masal sanki, aşk zaten cennete bir gün, ben yanlışlıkla öldüm, ah bitmez şu kalbimin derdi” şarkısı sözleri… Bay Yanlış dizisinin jenerik şarkısı sözleri videosu konumuza ekleyeceğiz.
Hem yangın hem masal sanki,
Aşk zaten cennette bir gün,
Ben yanlışlıkla öldüm,
Ah bitmez şu kalbimin derdi…

Bay Yanlış Dizisinde çalan şarkı müzik jenerikSayfamızda sadece Bay Yanlış dizisinde çalan şarkıları müzikleri değil sizlerden gelen istekleri de paylaşmak istiyoruz.. Örneğin Bay Yanlış dizisinin 1. bölümünde çalan şarkı, ya da Bay Yanlış dizisinin sonunda çalan şarkıyı kim söylüyor veya bay yanlış dizisi başlarken çalan jenerik fon müziğini merak edenler için burada istekler doğrultusunda paylaşacağız. Sizin de özellikle merak ettiğiniz şarkıyı şiiri müziği buraya yazarak bizden talep edebilirsiniz.

Bay Yanlış Dizisi Şarkıları Müzikleri (Arka Fonda Çalan Jenerik)

Gold film tarafından hazırlanacak olan ve Faruk Turgut tarafından yapımcılığı üstlenilen Bay Yanlış dizisinin güçlü oyuncu kadrosu dizinin sadece yaz dizisi olarak değil sezon dizisi olarak da devam edeceğini gösteriyor. Can Yaman geçtiğimiz sezonlarda erkenci kuş isimli dizi ile uzun bir dizi serüveni yaşamıştı. Yaz dizisi olarak başlayan erkenci kuş sezon boyunca devam etmiş ve oldukça yüksek reytinglere ulaşmıştı. Cem Öget tarafından hazırlanacak jenerik fon müziklerini de sizlere buradan aktaracağız.Bay Yanlış Dizisi Şarkıları Müzikleri

Bay yanlış dizisinde çalan yabancı şarkılar

Bay yanlış dizisinde başrolde Özgür karakterine hayat veren Can Yaman dizide aynı zamanda işletme sahibi olduğu cafe restaurant’ta çok güzel yabancı müzikleri çalıyor ve DJ’lik yapıyor. Biz de merak edenler için bay yanlış dizisinde çalan yabancı şarkıları sizlerden gelen istekler doğrultusunda buraya ekleyeceğiz.

Can Yaman’ın Özge Gürel ile birlikte çekeceği Bay Yanlış dizisi de yine uzun ömürlü dizilerden birisi olacak gibi görünüyor. Romantik bir Aşk dizisi olacak olan bay yanlış da çalan şarkıları müzikleri sizlere en güzel şekilde bu sayfada sunmaya çalışacağız. Bay Yanlış dizi şrkıları müzikleri hakkında taleplerinizi isteklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Meraklısına >> Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Jenerik müziği sözleri ile birlikte Şarkının tamamı : Cem Öğret

Bay Yanlış Dizisi İstek Şarkıları Müzikleri

Bay Yanlış Dizisi Şarkılarını jenerik fon müziklerini ve isteklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz. 26 Haziranda başlayan dizi bakalım sevilip tutulacak mı? Bay Yanlış dizisinin reytingleri için Tıklayın >> Bay Yanlış dizisi Reyting Sonuçları

Bay Yanlış Dizisi Slow Arka Fon Müziği

Bay Yanlış Dizisinde çalan ıslık fon müziği

Bay Yanlış Dizisi hareketli jenerik şarkısı müziği

Etiketler