Bay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor, Sahil Plaj Mekanları Neresi

Bu konumuz Bay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor, Sahil Plaj Mekanları Neresi hakkında olacak. Can Yaman ile Özge Gürel’in baş rollerinde yer alacağı Bay Yanlış dizisi çekim mekanları neresi bu bilgileri sizlerle paylaşmak üzere konumuzu açtık. Bay Yanlış dizisi Özgür ve Ezgi’nin kuzeninin evinde geçiyor. Bay Yanlış Özgür Atasoy Dizideki Evi Nerede?

Bay Yanlis Ozgurun Havuzlu evi neresiÖzgür çok lüks havuzlu bir evde oturuyor. Ezgi ise sevgilisi ile kavga edip ayrılıyor. Sonrasında sevgilisi evi boşaltmasını istiyor. Bu yüzden de Ezgi kuzeninin evine geliyor ve bir süre burada kalacak. Özgür’ün evi ve hemen yan komşusu olan ev İstanbul’un neresinde merak edilebilir.

Bay Yanlis Ozgurun evi manzarasi

Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün evi şarkıcı Linet’in evi. Linet Bay Yanlış dizisine evini ayda 20.000 TL ye kiraya verdi. Bay Yanlış dizisinde kullanılan şarkıcı Linet’in evi İstanbul Başakşehir’de bulunuyor. bay yanlis dizisi ozgurun ve ezginin adi

Bay Yanlış dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlarda set kuruldu ve dizi çekimlerinin yapıldığı sahil deniz kıyısı plaj neresi merak edildi. Biz de bu konumuzda Bay Yanlış dizisinin çekim yerlerini detaylıca yazalım istedik. Özgürün Evi Nerede?

Bay Yanlis Ezgi ve Ozgurun evi nerede Sanatçı Linet’e ait İstanbul Ataşehirde bulunan lüks konuk oldukça güzel bir balkona sahip. Bay yanlış dizisi için kiralanan ev oldukça güzel bir mimariye sahip..Bay Yanlis Ozgurun evi Istanbulun neresinde

Bay Yanlış Dizisi Muğla ilimizin ilçelerinde çekiliyorBay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor?

Bay Yanlış Dizisinin çekim yerlerinin nerede yapılacağı ve ilk bölümlerin hangi il ilçelerde çekileceği belli oldu. Bu yaza damgasını vurması beklenen Bay Yanlış Dizisi Muğla ilimizin Bodrum ilçesinde ile Fethiye ilçesine bağlı Göcek tatil beldesinde çekiliyor. Yaz konseptine uygun olarak oldukça güzel manzaraları bizlere izletecek olan dizi Haziran ayında başlayacak.

Bay Yanlış Dizisi deniz kıyısı plaj neredeBay Yanlış Dizisinin çekildiği Sahil Plaj Mekanları Neresi

Ülkemizin tatil yörelerinde çekilen ilk bölümlerde hangi deniz yada sahil kenarı diye meraklı sorular gelecektir. Bay Yanlış dizisinin ülkemizin en değerli ve güzel manzaralı tatil bölgelerinde çekildiğini zaten fragmanı izlerken anlayacaksınız. Muğla ilimizin iki turistik ilçesi olan Bodrum ve Fethiye Bay Yanlış dizisinin çekim merkezi olacak. Fethiye’de bulunan Göcek ise dünyaca meşhur bir koy. Bu koydaki çekimler izleyicileri merak içinde bırakacak.

Bay Yanlış Dizisi Nerede ÇekiliyorBay Yanlış Dizisi İstanbul’da da Çekim Yapacak

Bay Yanlış dizisi Muğla ilimizin Bodrum ve Fethiye ilçelerindeki sahil çekimleri ile tekne turu sonrasında yeni bölümlerinde İstanbul ilimizde de güzel alanlarda çekilmeye devam edecek. Kısacası bu yazın en çok izlenen dizilerinden biri olması beklenen Bay Yanlış çekildiği yerler mekanlar ile de göz dolduracak. Bu arada dizinin kadrosuna yeni oyuncular da dahil oluyor.

Bay Yanlış Dizisinin çekim yerleriGold Film’in merakla beklenen dizisi Bay Yanlış’ın kadrosu her geçen gün yeni oyuncular ile daha da güçleniyor. Diziye son olarak Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli gibi dizi oyuncuları katıldı. Dizinin tüm oyuncuları burada >> Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kadrosu

Son olarak Bay yanlış dizisinin ilk bölümleri Bodrum ve Göcek’te çekildikten sonra set İstanbul’a taşınacak bilgisini verelim yeniden. Bu arada Bay yanlış dizisinin senaristleri ise Aslı ve Banu Zengin oldu. Yeni yaz sezonunda dizi bakalım izlenecek mi? Sizlerde Bay Yanlış dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. Şimdiden Teşekkürler.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler