Bay Yanlış Dizisi Ezgi Özgür Aşkı Ne Zaman Başlayacak?

Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterini canlandıran Özge Gürel ile Özgür karakterini canlandıran Can Yaman’ın aşkı diziye damga vuracak. Ancak bu aşka gelinceye kadar özellikle Ezgi rolündeki Özge Gürel’in başına gelmedik kalmayacak. Hep yanlış ilişkilerin kurbanı olan Ezgi doğru aşkı bulabilmek için oldukça yorulacak. Doğru insanı bulmak konusunda kendisine Özgür yardım edecek. İşte yanlış insanlardan sonra kendisine adeta danışmanlık yapan Özgür Ezgi’nin asıl aşkı olduğunu gösterecek.

Bay Yanlış Dizisi Ezgi Özgür Aşkı Ne Zaman Başlayacak?

Bay Yanlis Ezgi (Ozge Gurel) Ozgur (Can Yaman) aski ne zamanÖzgür oldukça zengin ve lüks içerisinde yaşayan bir işadamı. La Gabbia isimli restorantın sahibi ve işini severek yapıyor. Bay Yanlış La Gabbia nerede? Ancak sade bir hayat seçmiş bu yüzden de insan ilişkileri oldukça güçlü kime nasıl davranacağını çok iyi bilen biri. Ezgi ise çoğu zaman heyecanına yenik düşen nerede nasıl davranacağını bilemeyen duygusal ve güzel bir kız. İkilinin yolu mahalledeki bir kafede kesişir. Ezgi ve Özgür birbirini çok iyi anlar ve ilişkileri de böylelikle başlar.

Ezgi uzun süredir Soner ile arkadaş olmasına rağmen Soner kendisini İrem ile aldatınca Ezgi ne yapacağını şaşırır. (Bay Yanlış İrem Kimdir?) Yaşadığı birçok ilişkiden sonra iyice erkeklerden soğuyan Ezgi kendisine bir akıl hocası ararken bulur Özgür’ü. Özgür ise kendisinden akıl isteyen Ezgi’ye sadece aklını değil kalbini de vermeye başlar. Kısacası Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür aşkı ilerleyen bölümlerde kendisini iyice hissettirecek. Ancak bunu ilk bölümlerde arayanlar bulamayacak çünkü dizinin her ne kadar yaz dizisi olsa da asıl bölümleri güney bölgelerimizde Bodrum ve Marmaris gibi turizm cennetlerinde çekilecek sahneler ile başlayacak.

Bay Yanlis Ezgi (Ozge Gurel) Ozgur (Can Yaman)Bay Yanlış Dizisi Ezgi (Özge Gürel) Özgür (Can Yaman) Birbirine Yakışıyor mu?

Koronavirüs nedeniyle çekimlerine geç başlanan Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür aşkı 3. bölüm itibari ile kendisini göstermeye ve sevenlerinin beklediği sahneleri izletmeye başlayacak. Biz de siz okurlarımıza sormak istiyoruz. Bay yanlış dizisinde Özgür karakterini canlandıran Can Yaman ile Ezgi karakterini oynayan Özge Gürel birbirine yakışıyor mu bu konuda sizlerin de görüşlerini çok merak ediyoruz.

Bay Yanlış Ezgi (Özge Gürel) Özgür (Can Yaman) Gerçekten Sevgili mi?Bay Yanlis Ezgi ve Ozgur sevgili mi

Değil elbetteki. Bu sadece bir dizi efendim, her gördüğümüze sazan gibi atlamayalım. Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür aşkı sadece ülkemizde değil dünya çapında da konuşulan bir konu haline gelecek. Daha dizi başlamadan Ezgi ve Özgür aşkına tüm dünyaya Twitter üzerinden duyuran hayranlar Avrupa’daki birçok ülkeden Pakistan’a, Orta Doğu ülkelerinden Rusya’ya kadar birçok ülkede Bay Yanlış dizisinin çok iyi izlenme oranlarına ulaşacağını şimdiden gösterdi.

Bizde Bay yanlış dizisi ile tüm dünyanın severek izleyeceği Ezgi ve Özgür aşkına şimdiden mutluluklar diliyoruz. Sizlerden de Ezgi (Özge Gürel) Özgür (Can Yaman) aşkı hakkında yorum ve görüşleri bekliyoruz.. Hoşçakalın.. >> Bay Yanlış dizisi oyuncu kıyafetleri konumuza mutlaka göz atın..

Bay yanlış dizisinde Ezgi ve özgür Göçek’e gidince orada Ebru’nun nişan töreni ve sonrasındaki gelişmeler ikiliyi birbirine çok yakınlaştırdı. Hem deniz sahneleri hem tekne sahneleri bay yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür aşkını iyice ön plana çıkarmaya başladı.. Özgür Ezgi’ye sadece yaşam koçluğu ve danışmanlığı yapacaktı. Ancak Soner’i unutması için Can Yaman’ın canlandırdığı Özgür karakteri adeta Ezgi’yi kendisine aşık etmeye başladı. 5. bölüme geldiğimizde artık Ezgi ve Özgür arasında yakınlaşma ve gerçek bir duygusal bağlanma başlıyor diyebiliriz.

Etiketler