Bay Yanlış Dizisi Erken Final mi Yapacak Ne Zaman Bitecek?

Bu konuda Bay Yanlış Dizisi Erken Final mi Yapacak Ne Zaman Bitecek? sorularına yanıt aramak ve son haftalarda reytingleri düşmeye başlayan bay yanlış dizisinin geleceği hakkında final mi yapacak yoksa yeni sezonda da devam edecek mi sorularına yanıt arayacağız. Bay yanlış dizisi bitecek mi erken final mi yapacak reytingleri neden düşüyor yeni sezonda devam eder mi sezon dizileri başlayınca Bay Yanlış final mi olacak sorularına işte yanıtlar..

Bay Yanlış Dizisi Erken Final mi Yapacak?Bay yanlış dizisi erken final mi yapacak

Haziran ayının sonunda Fox TV ekranlarında başlayan Bay Yanlış dizisi erken final mi yapacak bitecek mi soruları son günlerde izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Çünkü dizinin reytingleri her geçen hafta düşmeye devam ediyor. Bir ara 6 oranında Total reytinglere yaklaşan Bay Yanlış dizisi yurt dışındaki satışlarla moral bulsa da ülkemizde son haftalarda 4 oranına doğru gerileyen reytingler dizinin izleyicilerini üzmeye başladı. Bu nedenle Bay Yanlış dizisi erken final mi yapacak yayından mı kaldırılacak soruları çok merak ediliyor.

Öncelikle Bay Yanlış dizisinin erken final yapması için reytinglerinin daha da düşmesi gerekiyor. Cuma günü yayınlanan bay yanlış dizisine ATV ekranlarında yayınlanan Hercai ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka sokaklar gibi güçlü diziler rekabet edecek. TRT ekranlarında ki Payitaht Abdülhamid de 5. sezonuna başlarken oldukça zorlu bir cuma rekabeti Bay Yanlış dizisini bekliyor. Bay Yanlış dizisi güçlü dizilerin arasından çıkabilir mi reytingleri yerinde kalmaya devam eder mi oldukça zor görünüyor. Çünkü diğer dizilerin olmadığı tek başına yayınlandığı günlerde bile 4-5 oranında total reyting alan Bay Yanlış diğer dizilerin de yeni sezonlarına başlaması ile birlikte daha da düşük reytingler görecek gibi duruyor.

Bay Yanlış dizisi erken final mi devam mıBay Yanlış Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Bay Yanlış dizisinin Gold film tarafından yapıldığını ve kanal ile yaklaşık 15 bölümlük bir sözleşmesi bulunduğunu biliyoruz. 15 bölüm yaklaşık Eylül ayının sonu ya da Ekim ayının ilk haftaları na denk geliyor. Ancak Bay Yanlış dizisinin önemli bir özelliğini de görmezden gelemeyiz. Son yıllarda ülkemiz dışında dizi sektörünün en ciddi satış rakamlarına Bay Yanlış dizisi ulaştı. Özellikle yurt dışında Can Yaman’ın hayranlarının en büyük kitle oluşturduğu İspanya ve İtalya gibi ülkelerde çok ciddi oranlarda izlenme oranlarına ulaşan bay yanlış dizisi ülkemiz dışında daha büyük bir talep gördü.

Bay Yanlış dizisinin yurt dışında yüksek talep görmesi muhtemelen yurt içinde uzun süre devam etmesini gerektirecek. Ancak ülkemizdeki rekabetçi ortamda yanlış dizisinin erken final yapmasıyla da sonuçlanabilir. Bay Yanlış dizisinin kesin olarak kaçıncı bölümde biteceğine dair henüz bir açıklama yok. Ancak görünen o ki Bay Yanlış dizisi Ekim ayında final yapacak ekranlara veda edecek gibi görünüyor. Ülkemizdeki rekabetçi dizi çok ama bakalım bay yanlışa şans tanımaya devam edecek mi.

Bay Yanlış dizisi final mi yeni sezonda devam eder miBay yanlış dizisi final tarihi belli mi?

Bay yanlış dizisinin henüz açıklanmış bir final tarihi bulunmuyor. Ancak dizinin Ekim ayında final yapabileceğini tahmin ediyoruz. Elbette bu tahminimizin sebebi cuma günü ekrana gelecek olan diğer güçlü diziler. Bu dizilerin arasından reytinglerde sıyrılmayı başarırsa Bay Yanlış dizisi 2021 yılına kadar devam edebilir. Ancak hem Arka sokaklar hem de Hercai hem de Master chef gibi önemli bir yapım bay yanlış dizisinin erken final yapmasına neden olabilir. Bay yanlış dizisinin Reyting sonuçlarına sayfamızdan takip edebilir son gelişmeleri ve oranları görebilirsiniz.

Can Yaman ve Özge Gürel’in birbirine oldukça yakıştığı bay yanlış dizisi ülkemiz dışında hem Ortadoğu hem de Avrupa ülkelerinden büyük bir talep patlaması gördü. Bu nedenle dizinin bir süre daha devam edeceğini düşünsek de ülkemizdeki Reyting sonuçlarına göre kanalların karar vermesi pek değişecek gibi durmuyor. Bu nedenle bay yanlış dizisi hakkındaki son karar Gold film ile FOX TV arasında olacak.

Sizlerde Bay Yanlış Dizisi Erken Final mi Yapacak Ne Zaman Bitecek? sorularına cevaplarınız varsa lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazarak belirtiniz. Bay Yanlış dizisi devam etmeli mi yoksa erken final yapıp bitmeli mi yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Not: Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. diziyi sevenler dizi yorumları yapılan sitede ısrarla kötü karakter ve entrikadan uzak kalınsın diyor ama yazar doktor, doktorun kız kardeşi, özgürün kendisine aşık çalışanı, avukatın rakip avukat iş arkadaşı BİTTİMİ HAYIIIRRR: Şimdide özgürü iflasa sürüklemek isteyen kötü kuzen. Yanlış duymadınız Kuzen hemde kendisine hiçbir faydası olmamasına rağmen kuzenini maddi zarara uğratan kuzennnn. Hemde kötü doktorla işbirliği yapan bir kuzen. Ha o doktor Kızla bir kere bile çıkmadan nasıl böyle davranıyor derseniz ne bilem yazarların ”DUBLE SAÇMALAMA” anlarına gelmiş bir oluşum herhal. Zaten dizi sevenleri gözünde FİNAL yapalı 3-4 bülüm oldu, geriye FİİLEN FİNAL kaldı.

  2. Rating kime göre neye göre ??? Arka Sokaklar bu kadar kötü seslendirme ve müsamereden hallice oyunla kimler tarafından seyrediliyor ???

Etiketler