Bay Yanlış Dizisi Deniz Koparan Kimdir? (Cemre Gümeli)

Bay Yanlis Avukat Deniz Koparan bilgileriBay Yanlış dizisi oyuncu kadrosu tamamlandı. Bay Yanlış dizisinin çekimleri mayıs ayında başlayacakken koronavirüs salgını sebebiyle sete çıkamamıştı. Haziran ayında sete çıkan Bay Yanlış dizisi oyuncuları ve set ekibi tüm heyecanıyla yeni dizi için kolları sıvadı. Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Cemre Gümeli ve dizideki karakteri olan Deniz Koparan bilgilerini paylaşmak üzere konumuzu açtık. Bu konumuz Bay Yanlış Dizisindeki Deniz Koparan karakteri Kimdir? gerçek adı bilgileri hakkında olacaktır.

Bay Yanlış Dizisi Deniz KoparanBay Yanlış Dizisi Deniz Koparan Kimdir? Avukat

Bay Yanlış dizisinde yer alan oyuncu Cemre Gümeli kimdir? Cemre Gümeli’nin hayatına dair bilgileri konumuzun devamında bulabilirsiniz. Cemre Gümeli Bay Yanlış dizisinde Deniz Koparan rolünü canlandıracaktır. Deniz rolü karakteri bilgileri de konumuzun devamında. Bay Yanlış Dizisi Deniz Koparan bir avukat olarak karşımıza çıkacak. Not: Bay Yanlış Deniz ve Ozan Sevgili Olacak mı?

Cemre gümeli bay yanlış dizisinde

Cemre Gümeli Kimdir? (Bay Yanlış Deniz)

Cemre Gümeli 1991 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi mezunudur. Çocukluktan itibaren bale ve piyano eğitimi aldı. Ancak oyuncu olmak istiyordu ve ilk kez 2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde rol aldı. Sonrasında Servet dizisinde rol aldı. Son olarak ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde rol aldı. Cemre Gümeli 1.72 metre 55 kilodur. Cemre Gümeli instagram hesabı https://www.instagram.com/cemregumeli/ bay yanlış dizisi deniz kimdir karakteri

Cemre Gümeli Hangi Dizi ve filmlerde Rol Aldı?

Cemre Gümeli ilk olarak 2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde rol aldı. Tatlı İntikam dizisinde Simay karakterina hayat verdi. 2018 yılında Servet dizisinde oynadı ve Hande Fettah rolündeydi. Son olarak Trt de yayınlanan ve çok sevilen Elimi Bırakma dizisinde rol aldı. Elimi Bırakma dizisinde Cansu rolünü oynadı.

Bay Yanlis Dizisi Deniz KimdirCemre Gümeli’nin Sevgilisi Var mı Kim?

Cemre Gümeli’nin sevgilisi olduğuna dair bir bilgi bulunmuyor elimizde. Muhtemelen yoktur.Çünkü sevgilisi olsa instagram hesabından resimler paylaşırdı. Sosyal medya da sadece kendi fotoğrafları olduğuna göre Cemre Gümeli’nin sevgilisi yoktur. Varsa da eğer özel hayatını gizli tutmayı seviyor oyuncumuz. bay yanlış cemre gümeli

Bay Yanlış Dizisi Deniz Koparan Nasıl Bir Rolde Karakteri hakkında Bilgiler:

Bay Yanlış dizisinde Cemre Gümeli Deniz Koparan karakterini canlandıracak. Deniz Ezgi’nin çocukluk arkadaşıdır. 30’lu yaşlarının başında dır ve Türkiye’nin en önemli hukuk firmalarının birinde avukat olarak çalışmaktadır. Deniz işinde yükselmek ister. Başından bir evlilik geçmiş ve kötü bitmiştir. Bu yüzden de hayal kırıklıkları vardır ve kendini aşka kapatır. Akrep burcu olan Deniz hırslıdır ve yakın arkadaşları dışında genel olarak mesafeli davranır. Özellikle erkeklere karşı sert bir tavrı tutumu vardır.

Bay Yanlış dizisini izliyor musunuz? Bay Yanlış dizisinde Cemre Gümeli’nin oyunculuğunu ve dizideki karakterini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. 10 numara hollywood yıldızı olabilecek bir yetenek ve güzellik. yakın zamanda zirvenin rakipsiz sahibi olur. Boy endam kalite ne arasan var. Cemre gümeli de

Etiketler