Bay Yanlış Dizisi Çekim Yerleri Neresi, Hangi İl İlçe?

Bay Yanlış Dizisi Çekim Yerleri Neresi, Hangi İl İlçe?, Can Yaman ve Özge Gürel’in oynadığı 2020 yaz dizisi Bay Yanlış nerede çekim yapıyor, dizinin Çekim Yerleri Neresi, Bay Yanlış Hangi İl İlçe köyde çekiliyor? buraya yazacağız. Bay Yanlış Dizisi bu yaza damga vuracak. İşte dizinin çekim yerlerine dair bilgiler..

Bay Yanlis dizisi havuzlu gokdelen neredeBay Yanlış Dizisi çekim mekanlarından birisi açıklandı. Bay Yanlış dizisinde Özgür Atasoy karakterinin dizideki evi neresi bilgileri için TIKLAYINIZ…

Bay Yanlış 14. bölüm balık tuttukları göl neresi

Bay Yanlış dizisinin 2 Ekim cuma günü yayınlanacak olan 14. bölümünde Ezgi Özgür Deniz ve Ozan’ın gittiği balık tuttukları göl neresi hangi il ilçede bilenlerin detaylıca yazmasını bekliyoruz. Bu mekan bize ırmak kenarında balık tutan piknik yapılan güzel bir dizi ekibini hatırlattı. Sakarya ilimizin Sapanca ilçesindeki bu mekanlar görülmeye değer.Bay Yanlış 14. bölüm balık tuttukları göl neresi

Bay Yanlış 14. bölüm 2 Ekim Ezgi ve Özgür’ün gittiği Of Road parkuru orman nerede

Bay Yanlış dizisi 14. bölüm 2 Ekim günü Ezgi ve Özgür’ün gittiği 4×4 araçla safari yaptıkları, Of Road parkuru orman nerede, Ezgi ve Özgürün arazi arazıyla açılıp macera yaşadıkları mekanlar Sakarya ilimizde özel olarak hazırlanmış bir offroad parkuru. 1.200 rakımlı Sakarya ilimizin Sapanca Soğucak Yaylasındaki Off-Road alanı heyecanı ve tutkuyu birarada yaşamak isteyenler için çok elverişli.Bay Yanlış 2 ekim off road yapılan yer nerede

Bay yanlış dizisinde Deniz ve Ozan oldukça güzel bir yere pikniğe gitti. 11 Eylül 2020 cuma günü bay yanlış dizisinde Deniz ve Ozan’ın gitmiş olduğu göl manzaralı piknik alanı neresi diye merak edenler için hemen resim paylaşalım. Belgrat ormanları koşu parkuru..Deniz ve ozan'in gittigi gol manzarasi piknik alan

Bay Yanlış Dizisi Muğla ili Fethiye ilçesinde Göcekte çekimler yapıyor..

Bay Yanlış”ın 10 Temmuz cuma ekrana gelecek 3. yeni bölümünde; Özgür ve Ezgi yaptıkları anlaşma gereği Özgür’ün kız kardeşinin düğününe katılmak için Göcek’e gidecekler. Bölümde sürprizlerle dolu yol macerasının ardından Özgür’ün annesinin evine varan ikilinin renkli anlarına Göcek’in nefes kesen manzarası eşlik edecek. Bay Yanlış 3. bölüm nerede çekiliyor yada Bay yanlış dizisi 10 Temmuz bölümü çekim yerleri neresi sorularına cevap: Göcek olacak. Göcek Muğla ilimizde Fethiye ilçesine yakın bir mahalledir.

Bay yanlış dizisi Muğla İlimizde Göcekte çekiliyorBay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Hangi İlde Neresi?

Bay Yanlış dizisi Gold Film’ imzasıyla yayınlanıyor. Bay Yanlış dizisi yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yaparken senaryosunu Aslı ve Banu Zengin kardeşler yazıyor. Bay Yanlış dizisi başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman paylaşırken kadrosuna Lale Başar, Suat Sungur, Fatma Toptaş, Gürgen Öz, Sarpcan Köroğlu, Serkay Tütüncü, Ece İrtem ve Cemre Gümeli katıldı. Bay Yanlış dizisi çekimlerine Bodrum da başlayacak ve sonrasında İstanbul’a taşınacak.

Bay Yanlis dizisi Ozgurun yatak odasiBay Yanlış dizisi özellikle Özgür ve Ezgi arasında ev sahneleri ile geçecek. Malum korona sürecinde çok fazla dış çekim yapılmadı. Ancak sonradan yeni mekanlar ve dış çekimler artacak. Bay Yanlış dizisinin ilk bölümleri Özgür’ün evinde geçecek. Özellikle Özgür’ün ev ve yatak odası çok konuşulacak.

Bay Yanlışta Özgürün ev mobilyalarından kanepe markalarına, evin nerede olduğundan yatak odası nereden markası modeli ne sorusuna akıllara türlü sorular gelecek. Konsepti çok iyi dizayn edilen Bay Yanlış dizisinde dış çekimlerden ziyade iç çekimler ağırlık kazanınca iç mimari de tavan yapmış. İşte Bay Yanlış dizisinde Özgürün evinin içi:
Bay Yanlis dizisi özgürün evi neresi

Bay Yanlış Dizisi Nerede ÇekiliyorBay Yanlış Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Bay Yanlış Dizisinin merak edilen çekim yerlerinin başında deniz kıyısındaki muhteşem sahil geliyor. Bay Yanlış Dizisi Nerede çekiliyor sorusuna hemen yanıt verelim. Dizi Muğla ilimizin Bodrum ve Fethiye ilçelerinde çekiliyor. Fethiye’deki çekimlerde Göcek ilk sırada geliyor. Göcekte harika deniz manzaraları izleyenleri büyüleyecek.

Bay Yanlış Dizisi Çekim Yerleri Neresi, Hangi İl İlçeBay Yanlış Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Bay Yanlış Muğla ilimizde çekim yapacak. Valilik ve kaymakamlık makamlarından alınan özel izinler ile çekimler yapılacak. Bölgenin turizm açısından tanıtılmasına gerek yok ama hem oyuncular tatil yapmış olacak hem de dizi çekimleri tatil köylerinde tamamlanacak. Bay Yanlış Muğla ilimiz ile birlikte Fethiye Ölüdeniz ve Göcek çekimleri sonrasında Bodrum’da ilçe merkezinde devam edecek.

Bay Yanlış Dizisinin çekildiği il ilçe neresiBay Yanlış Dizisi Muğla ve İstanbul’da Çekilecek

Dizi Muğla ilimizin çekimleri sonrasında İstanbul’da çekilmeye devam edecek. Can Yaman ve Özge Gürel bakalım eskiden olduğu gibi çok izlenecek mi, yüksek reyting alacaklar mı? Bay Yanlış Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Sizler de yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

21 Yorum

  1. Ev nerede? Kirası ne kadar? Eve bayıldım. Manzara,havuz,
    çiçekler muhteşem teras katta havuz keyfi vav! kirasını yazaydınız keşke!

Etiketler