Bay Yanlış Derin Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı? (Selin Kahraman)

25.09.2020
13

Bu konumuzda Bay Yanlış Derin Kimdir, Hangi Dizilerde Oynadı? gerçek adı nedir? kaç yaşındadır? nerelidir? boyu ve kilosu kaçtır? burcu nedir? mezun olduğu okullar nelerdir? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? resmi sosyal medya hesabı nedir? gibi merak edilen sorularınıza burada hep birlikte yanıt bulacağız. Bay Yanlış dizisi Derin karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

bay yanlis dizisi ozgur ve ezgi yeni oyuncu

Bay Yanlış Derin Kimdir? (Bayan Yanlış)

Bayan Yanlış lakaplı oyuncu yeni bölümde rol alacak. Bay Yanlış dizisine 25 Eylül cuma günü yeni bölümünde bir oyuncu katılıyor. Dizi de konuk oyuncu olarak mı yoksa kalıcı olarak mı yer alacağı belli olmayan oyuncunun gerçek adı bilgilerini konumuza eklemek istedik. Bay Yanlış dizisinde Derin rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Selin Kahraman.

Bay Yanlış Derin Nasıl Bir Karakter?

Bay Yanlış Derin karakteriBay Yanlış dizisi Derin rolüyle izleyeceğimiz Selin kahraman dizide muhtemelen Ezgi’yi kıskandırmak için kadroya katılacak. İş yerine yeni bir ekip arkadaşı olarak katılacak ve Özgür’e yakın davranıp Ezgi’nin kıskanmasına neden olacak. Güzelliği ile ön plana çıkan Selin Kahraman bakalım Bay yanlış dizisinde Derin karakteri olarak sevilecek mi?

Selin Kahraman Kimdir?

Bay Yanlış dizisine katılan oyuncu Selin Kahraman henüz 20li yaşların başındadır. Hacettepe Üniversitesi konservatuvar bölümüne girdi ve burada eğitim almaya başladı. Okuldan mezun olmasının ardından tiyatro oyunları ile oyunculuğa adım attı. Bu ana kadar daha çok tiyatrolarda rol alan oyuncunun ilk dizisi Atv de yayınlanan Beni Bırakma dizisi oldu. Beni Bırakma dizisinde İnci rolünü canlandırdı. Güzelliği ve oyunculuktaki başarısı onun yıldızını parlatacak ve ilerleyen zamanlarda dizilerde daha çok görmeye başlayacağız.  bay yanlis derin kimdir gercek adi

Bay Yanlış Derin Karakteri; Derin’in Özgür ile bir ilgisi olabilir. Yine Özgür ve Ezgi ilişkisini etkileyecek kötü bir karakter mi olacak yoksa sadece bir iş arkadaşı olarak diziye dahil mi olacak bunu yeni bölümle birlikte göreceğiz.

Selin Kahraman Yer Aldığı Diziler

Selin Kahraman’ın ilk dizisi Atv ekranlarında günlük olarak yayınlanan Beni Bırakma dizisi oldu. Beni Bırakma dizisinde İnci rolü ile tanınan oyuncu Selin Kahraman ikinci dizisi Bay Yanlış ile karşımızda olacak. Selin Kahraman yeni dizisi bay yanlis derin

Selin Kahraman Resmi Sosyal Medya Hesabı

Resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanan Selin Kahraman, sık sık takipçileri için paylaşım yapmaktadır. Selin Kahraman’ın resmi instagram sayfasında yaklaşık 59 gönderisi bulunurken 4.391 i aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Günden güne yeni projeleri ile daha da ismi duyulmakta ve takipçi sayıları hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Selin Kahraman’ın resmi instagram sayfası kullanıcı ismi : @selkahraman

Bay Yanlış Derin kıyafetleri elbiseleri

Bay Yanlış dizisinde Derin karakterindeki Selin Kahraman’ın dizide giydiği kıyafetleri elbiseleri takı küpe kolye ve tasarım aksesuarları, çanta ayakkabı güneş gözlüğü gibi merak edilen ne var sizlerle paylaşacağız. Bay Yanlış Derin kıyafetleri elbiseleri konusunda dizinin tüm oyuncularını açtığımız şu konuda >> Bay Yanlış dizi Oyuncu kıyafetleri detayları bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=C47zoqBK6LE

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..