Bay Yanlış Can Yaman ve Özge Gürel Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

06.06.2020
930

Son dönemde en popüler dizi oyuncularından birisi olan Can Yaman ile Özge Gürel yeniden bir araya geldiler. Bay yanlış isimli yeni dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel bu diziden ne kadar para alacak, bölüm başına ücreti ne olacak merak edenler için oyuncuların yaptıkları sözleşmelerin ve alacakları para miktarlarını sizler için araştırdık.

Bay Yanlış Can Yaman ve Özge Gürel Ücreti Maaşı Ne Kadar?

Öncelikle Bay Yanlış dizisinin başrollerini paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel önceki dizilerinden ne kadar para almışlardı, bölüm başına aldıkları ücretleri kısaca yazalım. Yaz dizileri sezon dizilerine oranla daha az izlendiği ve reklam ücretleri düştüğü için oyuncuların aldığı para da ister istemez düşüyor. Geçtiğimiz sezon Can Yaman Erkenci Kuş isimli dizide Demet Özdemir ile birlikte başrolü paylaşmış ve oldukça uzun süren diziden bölüm başına 60 bin liralık bir ücret almıştı. Özge Gürel de son oynamış olduğu Muhteşem İkili dizisinde yaklaşık 60 bin liralık bir anlaşmaya imza atmıştı. bay yanlış dizisi ne kadar maaş alıyorlar

Bay Yanlış Dizisi Can Yaman ve Özge Gürel Kaç Para Alıyorlar?

2020 yaz aylarına damga vurması beklenen Bay Yanlış dizisi daha başlamadan dünya gündemine oturdu bile. Dünya çapında geniş bir kitleye sahip olan Can Yaman özellikle İtalya ve İspanya basınında da sosyal medyasında da uzun süre konuşuldu. Böylesine geniş bir kitleye sahip olan Can Yaman tahminlerin altında bir sözleşmeye imza attı. Çünkü koronavirüs nedeniyle uzun bir süredir televizyonlarda diziler ekrana gelmiyor. Bu nedenle yeni yayınlanacak dizilerin reklam gelirleri düşük olacağı için Can Yaman geçtiğimiz sezonda olduğu gibi yine 60.000 liralık bir sözleşmeye imza attı. Ayrıca sosyal medyada ve magazin dünyasında oldukça sık dile getirilen libido muhabbeti Can Yaman’ın bir süredir dizilerden teklif almaması ve yapımcıların uzak durmasına neden olmuştu.

Özge Gürel ise daha önce birlikte oynamış olduğu Can Yaman ile Dolunay dizisinde iyi bir ikili olmuş daha sonra oynamış olduğu Muhteşem İkili dizisinde de Kerem Bürsin ve İbrahim Çelikkol ile birlikte yaklaşık 50.000 liralık bir sözleşmeye imza atmıştı. Özge Gürel’in de yaklaşık 60 bin liralık bir sözleşme ile Bay yanlış dizisinde rol alacağı tahmin ediliyor. Eğer Bay yanlış dizisi tutulursa başrol oyuncularının alacağı ücret de yeni sezonla birlikte daha da artacak. bay yanlış dizisi oyuncu ücretleri

Bay Yanlış Can Yaman ve Özge Gürel’in  bölüm başı maaşı parası ne kadar

Oyuncuların almış olduğu bölüm başına maaşlar oldukça yüksek gelebilir. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki oyuncuların bölüm başına aldığı bu ücretler bölüm sayısı arttıkça miktar olarak fazla gelse de eğer kısa sürede erken final yaparsa o sezon boyunca belki bir daha başka dizide rol almıyorlar. Bu da yüksek maliyetli oyuncuların uzun bölümler boyunca dizide yer almasını gerektiriyor.Özge Gürel ve Can Yaman oldukça sevilen oyuncular olduğu için bölüm başına yaklaşık 60 bin liralık sözleşmeye imza atmış görünüyorlar.

Sizce Özge Gürel ve Can Yaman’ın başrollerini paylaşacağı Bay yanlış dizisi tutulur mu izlenir mi yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Ayrıca Bay yanlış dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetleri merak edenler varsa bay yanlış dizisi oyuncu kıyafetleri kolumuzdan göz atabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.