Başkomser Nevzat Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

12.08.2022
1.040

Başkomser Nevzat dizisi hazırlıkları devam ederken oyuncu kadrosunda kimler olacak? Başrol erkek ve başrol kadın oyuncusu kimdir? Başkomser Nevzat dizisi dizisi konusu hikayesi nedir? Başkomser Nevzat dizisi kanalı bilgileri konumuzun devamında sizlerle olacaktır.

Başkomser Nevzat Dizisi Oyuncu Kadrosu

İstanbullu Gelin, Vatanım Sensin, Sefirin Kızı ve Aziz gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen O3 Medya, Başkomser Nevzat dizisi hazırlıklarını sürdürüyor. Ahmet Ümit’in birçok romanında yer alan Başkomser Nevzat karakterin ekranlara uyarlamaya hazırlanıyor. Başkomser Nevzat karakterinin yaşadıklarının anlatılacağı dizinin adının kod adı Başkomser Nevzat dizisi olacak. Dizinin adı değiştiğinde konumuzda bilgi verilecektir. baskomiser nevzat dizisi

Başkomser Nevzat dizisi baş karakterleri olan Başkomser Nevzat daha önce Uğur Yücel ve Çetin Tekindor tarafından canlandırılmıştı. Karanlıkta Koşanlar ve Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizi filmlerinde Başkomser Nevzat karakterini görmüştük. Ancak yeni uyarlama olarak ekrana gelecek olan Başkomser Nevzat dizisinin başrol erkek oyuncusu kim olacak merak konusu oldu. Başkomser Nevzat dizisi erkek başrolü yeni nesilin en sevilen erkek oyuncularından biri olabilir. Böyle önemli oyuncuların canlandırdığı bir karakter yine önemli biri tarafından canlandırılır.

Başkomser Nevzat Dizisi Konusu

Başkomser Nevzat dizisi baş karakteri olan ve diziye adını veren Nevzat Ahmet Ümit’in Karanlıkta Koşanlar, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Kavim ve İstanbul Hatırası, Sultanı Öldürmek ve Beyoğlu’nun En Güzel Abisi adlı romanlarında yer alan kurgusal bir karakterdir. Ahmet Ümit’in çizgi romanları Çiçekçinin Ölümü ve Tapınak Fahişeleri’nde de ana karakterdir. Kitaplarını okuyanların tanıdığı bir karakter olan Başkomser Nevzat konusuda ana karakterin hayatı olacaktır. baskomser nevzat dizisi

Başkomser Nevzat karakteri şu şekilde belirtiliyor. Balat’ta oturan Başkomser Nevzat 58 model bir aracı var. Karısını ve kızını bir patlamada kaybetmiş ve olayın faili hala bulunamamıştır. Başkomser Nevzat dizisinde bu özelliklere göre hangi erkek oyuncumuz daha çok diziye yakışacaktır? Başkomser Nevzat dizisinin kadın ve erkek başrolü kimler olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız. 

YORUMLAR

  1. Ozi dedi ki:

    Ozan dolunay şükrü özyildiz seçkin özdemir aras bulut