Başım Belada Yalçın Kimdir? Kaan Taşaner

29.12.2022
923

Başım Belada Yalçın kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Keremcem ve Merih Öztürk’ün yer aldığı Başım Belada dizisinin yönetmen koltuğunda Hatice Memiş oturmaktadır. İzleyiciler Yalçın karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Yalçın karakterini oyuncumuz Kaan Taşaner canlandıracaktır. Bundan dolayı da Başım Belada Yalçın kimdir? Yalçın karakterini canlandıran oyuncumuz Kaan Taşaner’i yakından tanıtacağız.  tatli hayat aci ask kaan tasaner rolu kimdir

Başım Belada Dizisi Yalçın Karakteri Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Başım Belada dizisi Yalçın, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak Yalçın karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Başım Belada dizisi Yalçın karakterine ise oyuncumuz Kaan Taşaner hayat verecektir.

Başım Belada Dizisi Yalçın Karakteri Kimdir?

Yalçın karakterini başarılı oyuncumuz Kaan Taşaner canlandıracaktır. İzleyiciler Kaan Taşaner’i de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Kaan Taşaner kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Kaan Taşaner Kimdir?

23 Nisan 1979 yılında Antalya’da dünyaya gelen Kaan Taşaner, Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Büyük Buluşma dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Kaan Taşaner özellikle Fatmagül’ün Suçu Ne? İsimli proje ile tanınmıştır. Kariyerinde ki yükselişi Diriliş Ertuğrul dizisiyle devam ettiren oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Gecenin Ucunda dizisiyle geçmiştir.

Kaan Taşaner Yer Aldığı Diziler

2004 Büyük Buluşma
2005 Beşinci Boyut – Galip
2007 Hakkını Helal Et
2008 Kendi Okulumuza Doğru – Ozan
2010-2012 Fatmagül’ün Suçu Ne? – Erdoğan Yaşaran
2012-2013 Kuzey Güney – Komiser Şeref
2013-2014 Kayıp – Kemal Özdemir
2014-2016, 2019 Diriliş Ertuğrul – Gündoğdu Bey
2016 Rengarenk – Can
2018 Mehmetçik Kut’ül Amare – Süleyman Askeri
2018 Şahin Tepesi – Erkan Sarpkaya
2020-2021 Uyanış: Büyük Selçuklu – Mithras / Marcus
2021-2022 Kanunsuz Topraklar – Yavuz
2022 Gecenin Ucunda – Mert
2023 Başım Belada – Yalçın

Kaan Taşaner Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Kaan Taşaner resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmakta ve sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. İnstagram da 9 gönderisi ve 149 bin takipçisi bulunan Kaan Taşaner’in resmi İnstagram hesabı: @kaantasaner tatli hayat aci ask dizisi kaan tasaner

Kaan Taşaner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak, Kaan Taşaner henüz evli değildir. Kaan Taşaner bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı ve aynı zamanda modellik yapan Seray Duru ile birliktedir.

Başım Belada Yalçın – Kaan Taşaner Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Kaan Taşaner yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplayan isimlerden biridir ve modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle Kaan Taşaner’in Başım Belada dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Başım Belada Yalçın kimdir? Yalçın karakterini canlandıran oyuncumuz Kaan Taşaner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.